Pech jak chuj

Kurwa! Ja to mam pecha, wiem pewnie myślicie, że na pewno nie większego niż wy. Ale Taka prawda, że wasz pech przy moim to chuj. Pokrótce opisze wam moje życie, zawsze wszystko się pieprzy gdy dotyczy to mnie. Jadę na imprezę do znajomych, akurat w ten dzień nie mam auta, jadę pociągiem i co odwołany bądź opóźniony 2 godziny. Stoję na przystanku pada deszcz, autobus wjeżdża w kałuże i ochlapuje woda tylko mnie, pomimo że stoi obok mnie z 5 osób. Wychodzę ładna pogoda odejdę 10 minut od domu pada. Wychodzę zimno, jadę 20 minut pociągiem wysiadam i ludzie w krótkim rękawku chodzą. Nie będę więcej tego gówna opisywał, przejdźmy do sedna. Dowiedziałem się ostatnio, że dziewczyna z którą jestem, okłamywała mnie mimo że w drobnych sprawach to i tak to ma znaczenie. To jeszcze dowiaduję się ,że na jej pb pod zdjęciami opisuję (od kiedy już z nią kurwa jestem) swoją tęsknotę do byłego. No to kurwa. Tutaj Ci mówi, że tęskni kocha. A Cię w chuja robi. Nie może po prostu przestać o nim myśleć, a ja ślepo zakochany byłem w sumie chyba dalej jestem sam nie wiem co do chuja czuję. To pewnie przez seks, omamiła mnie i nie wiem co robić, a żeby tego wszystkiego było mało to wycofali mi telefon z umowy, którą miałem właśnie kurwa podpisywać. Teraz to za chuja jej nie biorę, bo się na to gówno napaliłem. A jeszcze 2 dni temu miałem możliwość, tylko chciałem się wstrzymać aż przelew dostanę do chuja!

40
74

Komentarze do "Pech jak chuj"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ty to jakiś nieudacznik kurwa jesteś! Lepiej nie wyjeżdżaj z kraju bo wstydu przyniesiesz!

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Do autora tekstu – też mam pecha i to tak spierdolonego, że katastrofa.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Beznadziejna chujnia. Jakaś pizda jesteś, może czas to zmienić?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. masz wyjątkowy antytalent jeśli chodzi o budowanie napięcia – twoja chujnia jest po prostu żenująca i tragiczna

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Może przestań hejtować bo ja mam podobnie na huja jasnego

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Najwidoczniej ta twoja pani woli wzdychać do byłego niż do takiego ofermy który wiecznie chodzi ochlapany przez autobusy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. co to kurwa jest przelew?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To nie jest kwestia nieudacznictwa autora, to jest jebany PECH, czyli nieszczęśliwy losowy ciąg przyczynowo-skutkowy sytuacji niekorzystnych. Ale autorze nie jesteś w tym pechu sam, są inni co też mają podobnie lub nawet gorzej jak Ty.

  1

  0
  Odpowiedz