Pełna ignoracja

Chujnia na 102..Znam chłopaka rok, angażuję się w to wszystko, zapraszam Go wszędzie jak tylko jest okazja, a on zawsze na ’ nie’.
Mielismy iść pare razy gdzieś, ale zawsze nie wychodziło, warunki pogodowe zawsze przeszkadzały. Cały czas o Nim myślę, nie jest mi obojętny. Ale traktuje mnie gorzej niż koleżankę! Tak chce aby choć raz napisał mi coś miłego, ale wiadomo, marzenia. ;( . Zakochałam się w Nim, ale cóż najlepiej kocha się chyba gdy miłość nie jest odwzajemniona… Moim największym marzeniem jest czułe słowo od Niego..Cóż, świat nie jest idealny.

17
31

Komentarze do "Pełna ignoracja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Czyżby anka m?Nie…chyba niemożliwe?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Powinnaś się spotkać z autorem postu wyżej.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A koleś chcociaż wiec co do niego czujesz i czy wie, że chcesz z nim być?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. olej palanta nie jest Ciebie wart umów się ze mną:) to już nie będzie taka chujnia:) pojedziemy nad wodę popatrzymy w gwiazdki i będzie fajnie:)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie wie co do Niego czuje, bo nie miałam okazji mu nawet tego powiedzieć… jak powiedziałam, cały czas mnie ignoruje, tu z/w na gg, tu powie, że nie ma czasu. Nie chce tak Go męczyć, niech sam wyjdzie z jakąś inicjatywą. Ale wiem, że to nierealne.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A co powiesz na miłość internetową? Myślałam, że to niemożliwe, że mnie to nie dotyczy. A tu co? Chujnia. Nie martw się. Zacznij się uśmiechać, a faceci sami się zlecą, zobaczysz. Tamtego ignoruj. Powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Głupie cipy…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. głupie chuje…

  0

  0
  Odpowiedz