Perfumy

Wkurwiają mnie ludzie, którzy używając perfum, wylewają kurwa na siebie ćwierć zawartości butelki. Stanie potem taki debil w autobusie i wszyscy w przedziale mało nie zemdleją a taki pizduś stoi sobie zadowolony. Jeszcze jak ktoś użyje trochę więcej psików zapachu pokroju zielonej Lacosty to pół biedy ale kurwa użycie więcej niż 2 psików różowego Joopa albo Gucci Guilty Absolute (może nie wszyscy znają) przyprawia o ból głowy i chęć porzygania się.

3
0

Komentarze do "Perfumy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Grzej kolbę

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Gdybyś nie był patałachem, patałachu, zarabiał 30 tysi netto miesięcznie i jeździł mesiem (W213), to byś nie miał takich problemów, a z łoju i potu twojego – o który zabijają się wszyscy najwięksi dyktatorzy mody (kacapscy to do wypadnięcia z okna włącznie) wyrabialiby najbardziej ekskluzywną linię perfum „Kanał no. 6”./Mesio PS.

  „Od dawien dawna,
  Od dziejów zarania,
  Dupa służyła wyłącznie do srania.
  Aż przyszedł Jaruzel,
  Zmienił wolę Pana,
  Przyszył dupie uszy,
  i stworzył… URBANA.”

  Dziś się dziadyga przekręciła… Pan wasz, Mesio, dobrze pamięta jeszcze czasy, kiedy „Uszatek” był rzecznikiem rządu (wraz z jego sławetnym: „rząd się sam wyżywi”)… Kawał kutego na cztery nogi skurwysyna z niego było, ale Pan wasz miał do niego pewien sentyment z racji jego poczucia humoru i z powodu jego dystansu do samego siebie – to świadczyło o jego dużej inteligencji, patałachy.

  Anyway…, ciekawe czy wieko się domknęło, czy jednak – jak to mawiał popularny wierszyk – wystają uszy… 😉

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Mesio, jesteś mądry gość i zawsze będę stosować się do twoich rad. Szklanka bourbonu za twoje zdrowie.

   1

   2
   Odpowiedz
   1. Patałachu, my z dyrektorem mesiem pijemy tylko niebieskiego Johny Walkera. Jan Jerzy Byczywąs, Prezes Łódzkiego Wydziału Fabrycznego.

    2

    1
    Odpowiedz
   2. ” i zawsze będę stosować się do twoich rad.”

    I prawidłowo, patałachu, prawidłowo… 😉 /Mesio PS. W łaskawości swojej, Pan twój, Mesio, raczy dać ci szansę „wyjścia z biedy” i poradzić ci, patałachu, żebyś sobie otworzył rachunek maklerski w banku, nakupił ile się da akcji KGHM-u i potrzymał je parę lat (ewentualnymi spadkami spowodowanymi obecną sytuacją nie ma się co martwić w tzw. długim terminie, o ile zainwestowanej kasy nie ruszysz, póki kurs nie będzie odpowiednio wysoko; jeszcze parę groszy dywidendy ci wpadnie). Miedź będzie drożeć, patałachu, i to bardzo mocno. Obecnie szczytem jej ceny było coś koło 11 tys USD za tonę. Za 2-4 lata cena może wynieść od 15 000 do 100 000 za tonę. Wynikać to będzie z tzw. transformacji energetycznej, czyli odchodzenia od paliw kopalnych. Przy tym poprzednim szczycie na miedzi, akcje KGHM wyceniano na 200+ zeta. Jeśli cena miedzi zaś będzie co najmniej kilkakrotnie wyższa… Kapujesz, patałachu? 😉 A będzie. Żeby otworzyć kopalnię miedzi, potrzeba minimum 10 lat inwestycji w jej budowę (a najpierw jeszcze trzeba znaleźć złoże i dostać koncesję). A miedzi już teraz zaczyna brakować. Aha, i jeszcze jedno, londyńska ulica plotkuje, że w najbliższych czasach ma być embargo na eksport z kacapowa nie tylko surowców energetycznych (ropy, węgla, gazu), ale także i metali (czyli m. in. właśnie miedzi). Nakup KGHM-u, ile się tylko da, zakop. I czekaj. Albo nakup, ile się da, zakop, regularnie dokupuj – i czekaj.

    1

    0
    Odpowiedz
 4. Ja tam nie używam perfum i dobrze mi z tym. Ale też nie śmierdzę. Ale jeśli już miałbym używać to „Hugo Boss”.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Grzesz nieskromnością.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Smyraj gwoździa.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Gładź jaszczura.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Uspokajaj małego powstańca.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Przyjmij no nut october. Całe 31 dni bez walenia konia. Zakaz oddawania nasienia.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Bo są niedojebani i zamiast mózgów mają gówno polewając się smrodami żeby ukryć swój własny (smród).

  0

  0
  Odpowiedz
  1. A to wtedy nie działa?

   0

   0
   Odpowiedz
  2. A to wtedy nie działa?

   0

   0
   Odpowiedz
 11. A perfumy Adidas?

  1

  0
  Odpowiedz