pewien autobusiarz i kurwa z gownem na rekach

dzis bylemz taka jedna dziweczka jej imie nikola stasik(jarocin) co ma lapy od gowna i brata cwela krystianka. ta szlaufica pierdolona lampucera z brudymi kurwa paluchami stwierdzila ze odbija mi mizerke mojego przez co musialem ja wziac to tajskiego klinczu jak ja kurwa chapslem za szyje i 100 kopow w pepek raz dawa czy i kurwa zmiana na lewo i tera tajskie duszenie jak mnie zlapala swoimi gownianymi lapami to mam do tera pryszcze ma szyji kurwinka jebana

0
2

Komentarze do "pewien autobusiarz i kurwa z gownem na rekach"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pisać każdy może
    Trochę lepiej, lub trochę gorzej
    Ale nie chodzi o to
    Czy autor jest idiotą
    Czasem admin przepuścić musi
    Inaczej się udusi
    Uuuuuuuuu…

    1

    0
    Odpowiedz
  3. „…z obfitości serca mówią usta…”, Ewangelii według św. Mateusza (Mt 12,34) oraz Łukasza (Łk 6,45)

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Myślę, że i tego co w głowie

      0

      0
      Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Kurwa, to chyba lekka przesada | Cały świat idzie w pizdu | Gdzie oni są? | Czy kolejny "prezydent" w tym kraju robi za kuriera? trump do alfonsa ten do orbana itd. Słowacja znowu zaatakuje Polskę bez wypowiedzenia wojny? Proputinowski Pellegrini przygotowuje grunt pod rosyjską interwencję | Ruskie gówno tylko krzywdzi ludzi | Parszywa Polska koszmar milionów ludzi | Pieniądze szczęścia nie dają... No chyba Tobie | Bycie zjebem | Ukraińskie chamstwo | Sen | Przegrywam życie | przegrane zycie w wieku 28 lat | Czuję się fatalnie | Pilskie zjebane MZK!!! | Jebany frajer | Jebane gebelsy | Legendary jest sciekiem | Kontrole biletów w pociągu na długich trasach | Niedawno zatrzymano nietrzeźwego kierowcę | Co autor miał na myśli - prawie uniwersalna odpowiedź | Przegrywam życie | Wybory | C'est la vie | amogus | Kobieta vs Kobiecość | Sąsiad | Cycaty | INPOST WALI W CHUJA | Brak nowych wpisow | Fajne to powiedzenie, "zamknij m0rdę" | Praca domowa, debiIna służy trzem celom | Czas letni | Czy Tr/mp dogadał się z Zel/ns/kim? Może lepiej zapytać: czy Zel/ns/ki dogadał się z Tr/mpe/? | Odpis na portalu randkowym . | Sądy rodzinne, prokurarury | Psycholodzy którzy gówno wiedzą | Piosenka jest dobra na wszystko, piosenka na.... | Rownouprawnienie... | Życie to ciągła walka | Gówniane kasy samoobsługowe | Dbajmy o Środowisko | Policja | seks rodzicow | Chujnia przygarnęła pod swe skrzydła różnej maści zjebów | Jestem...bez sensu | Tęsknię za ludźmi, którzy odeszli | Spierdzielone życie | Siłownia | żonka