Pić!

Kurwa, jak mi się chciało pić rano jak przyszedłem do roboty. Najlepsze jest to, że nie piłem żadnego alkoholu i nic z tych rzeczy. Ssanie włącza się u mnie tak niespodziewanie, że sam już nie wiem czy na wszelki wypadek nie zapierdalać do roboty z wiadrem wody, bo nagle dorwie mnie „małe pragnienie”. Lecz drodzy chujowicze sytuacja opanowana. Zimna fanta ugasiła moje pragnienie ;D ale nikt nie wie co będzie jutro.. chujnia.

12
40

Komentarze do "Pić!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem. Więc przychodzisz do pracy i masz ssanie (przyjmijmy, że szefowi). Robisz to bez alkoholu (to świadczy o determinacji w dążeniu do celu czyli awans, podwyżka itp.) a potem myjesz się we wiadrze wody. Podsumowując masz raczej kiepskie warunki pracy bo normalnie po ssaniu powinieneś się umyć pod bieżącą wodą. Jeśli twój pracodawca Ci jej nie jest w stanie zapewnić to olej tę robotę…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. może masz cukrzycę ?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja chcę Twoje problemy… 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Mam czasem tak samo.! ;] nagle mam ochotę nawet na oranżadę zwykłą z Biedronki za 0,89 zł

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Cukrzyca bardzo prawdopodobna. Zasuwaj do przychodni.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. na chuj to sie żalić

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @1 głodnemu chleb na myśli co nie?:)

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Dla spokoju możesz zrobić badanie na cukier. Miałem podobnie, ale badanie wykazało idealny poziom cukru. Zawsze to jakieś pocieszenie, że to nie cukrzyca.

  0

  0
  Odpowiedz