Pielgrzymki

Piątek, około godziny 16.35, jesteśmy w drodze do Sochaczewa, myślę sobie dojedziemy na około 17, zimne piwko, relaks itd. No i taki chuj jak słonia trąba bo przed rondem w Zaborowie korek. Pomyślałem że pewnie na rondzie się coś przytkało, nie byłby to pierwszy raz. Ale widzę jakieś tłumy koło kościoła i kolumnę ludzi wyłażącą na ulicę i ryczącą jakieś smętne pieśni przez megafony. Jebana pielgrzymka. Z osiem albo 9 takich kolumn, wielokilometrowy korek, gorąco jak skurwysyn, furgon blaszanka bez klimy, silnik się grzeje, żeby się nie zagotował, muszę puszczać ogrzewanie na maxa, pot nam po dupach płynie i ni chuja nie ma jak tego ominąć, ani wyprzedzić. Za spalone w tym korku paliwo i za moje nerwy żaden klecha nie zobaczy ani grosza ode mnie. A wszystkim deklom którym się wydaje że jak przejdą z buta do Częstochowy, to ich żywcem do raju wezmą, mogę życzyć pięknej, urlopowej tropikalnej pogody, żeby tak ze 45 stopni w słońcu było i żadnego drzewka w pobliżu i tylko gorąco bijące od rozgrzanego asfaltu topiącego się pod butami. Wtedy może zamiast marnować urlop na blokowanie dróg, pojadą jak normalni ludzie na wczasy.

58
25

Komentarze do "Pielgrzymki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Miałem to samo do pracy się przed pielgrzymkę spóźniłem, KURWA!!!

  3

  3
  Odpowiedz
  1. Bóg tak chciał synu! Jakby ciebie zwolnili i nie miał pieniędzy na chleb to każdy ksiądz by ci powiedział że „niezbadane są wyroki boskie”, nieś krzyż i módl sie Aaaaameeeen.

   8

   2
   Odpowiedz
 3. Krótko, treściwie i w samo sedno!

  4

  4
  Odpowiedz
 4. Słabe te chujnie, nie ma jakiegoś prawiczka albo innego stulejarza, który czołga się we friendzonie?

  11

  9
  Odpowiedz
  1. No widocznie kurwa nie ma

   5

   0
   Odpowiedz
  2. No to napisz cos od siebie, nie wstydz sie

   27

   0
   Odpowiedz
 5. A tam! 58 letnia włoska dziennikarka zmarła na zawał na ŚDM to Terlikowski powiedział że to „piękna śmierć że w takim dniu do pana sie udała”. Katotaliby będą umierać i tak będą twierdzić że bozia ich kocha.

  7

  6
  Odpowiedz
 6. lewacka strona sie robi

  9

  3
  Odpowiedz
  1. Brr… Za chwilę Chujawianie zaczną psioczyć na Świętego Błogosławionego Papieżapolaka! Brr!

   6

   2
   Odpowiedz
  2. Spierdalaj prawaku.

   4

   3
   Odpowiedz
   1. Ty nie kochasz Papieżapolaka! Nie jesteś Polakiem i będziesz się smażył w piekle!

    6

    2
    Odpowiedz
   2. Chyba prawiku 😉

    1

    0
    Odpowiedz
 7. Juz doroslem do takiego stwierdzenia ze na pielgrzymki powinno sie jeździć tylko po to, by chwytać takich ludzi do klatek, i uczyc innego spojrzenia na świat niz tylko „Jeezu, kocham Cie ze umarłeś za me grzychy, jak to zycie wieczne mocno”

  4

  6
  Odpowiedz
 8. tego głupka od „patałachów”nigdy nie czytam i zawsze przewijam dalej:)

  6

  3
  Odpowiedz
  1. Ja tez ale czasem calkiem mądrze gada jeśli się odfiltruje te jego pogardliwe docinki i oleje jego poczucie wyższości, to mu jednak trzeba przyznac

   4

   0
   Odpowiedz
 9. tez nie czytam, bo i po co.

  2

  1
  Odpowiedz
 10. Drogi Bracie, niepotrzebnie dajesz sie ponieść mizantropii i nietolerancji religijnej. Bardzo przyjemnie wspominamy Światowe Dni Moździerzy, ktore spędziliśmy w zacnym gronie współbraci i współsióstr na modlitwie, entuzjastycznym pieszczeniu kotów i szeroko pojętej rozrywce indywidualnej i zbiorowej. Owszem, trzeba było znieść utrudnienia, korki, naloty i zamieszanie z akredytacjami, ale ten okres wspaniale nas tu wszystkich ubogacił kulturowo. Łza się w oku kręci, gdy wspomnimy wspólne śpiewanie zwrotek: „nie boję się, gdy ciemno jest, Allah za rękę prowadzi mnie!”, „taki duży, taki mały może szahidem być”, czy „daj mi trochę wiary a kafirów pokonamy”. Cudowne przeżycie, jak to mówił nieoceniony imam Al-Zayob ( rahimahu llah ) „na wypasie”! Do domów, namiotów i jurt rozeszliśmy się ubożsi o parę dinarów ale za to bogatsi o piękne wspomnienia, nie mówiąc już o nasobnych pakietach pielgrzyma z zapalnikiem kontaktowym.
  Z życzenia permanentnego rozchmurzenia niskiego czoła pozdrawia emir Abu Janusz z Sieradza.
  O wierni, udzielajcie kotom schronienia i jadła!
  Ci, którzy wierzą – i którzy rozdają – otrzymają wielką nagrodę!

  10

  1
  Odpowiedz
  1. To ciebie jednak nie wypierdoliło przez te bomby, które miałeś montować na śdm? 😀

   2

   2
   Odpowiedz
   1. Najmilszy Bracie, niech Miłosierny Allah ustrzeże Cię przed mową nienawiści! Bo inaczej trzeba będzie złożyć zawiadomienie do Hejt Stop, Fundacji Trans-Fuzja oraz Komitetu Krzewienia Cnót w Rijadzie!

    3

    0
    Odpowiedz
   2. On ma 9 żyć jak kot. 😉

    2

    0
    Odpowiedz
 11. I potem wracasz tym furgonem z piwka? No to ci życzę miłego owinięcia się wokół drzewa…

  1

  2
  Odpowiedz
 12. Trzeba było kupić sobie rower patałachu 🙂 hehe Lubię patrzeć jak te pizdy tkwią w tych jebanych korkach hehehe

  2

  1
  Odpowiedz