Pieprzenie…

A mnie wkurwiają ludzie, którzy mówią, że kobiety to kurwy, a faceci to chuje. I ciągła kłótnia obu stron, kto jest bardziej uczuciowy, kto jest bardziej chujowy. Jeżeli ktoś wypisuje, że „kobiety to kurwy” czy „faceci to chuje”, powinno nad tymi zwrotami być napisane tłumaczenie – coś w deseń „wszystkie moje byłe kobiety to kurwy, wszyscy moi byli faceci to chuje”. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego ile normalnych osób jest obrażanych w ten sposób.

24
62

Komentarze do "Pieprzenie…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ain’t that right!! Stawiam piwo! 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dokładnie! To ja stawiam baterię piwa! 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 4. ja stawiam pałe! Marysia

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja pisząc, że większość kobiet to kurwy nie mówię tylko o swoich kobietach. Mówię o ogóle.
  Kurwa to, że jeden skunks nie śmierdzi nie zmienia faktu że jednak cała populacja skunksów śmierdzi(tzn broni się substancją zapachową w chwili zagrożenia…a chuj z tym)
  Tak więc jak dla mnie kobieta to skurwiały gatunek, co nie znaczy, że nie ma tam gdzieś kilku wyjątków. Ale jednak większość jest kwintesencją kurestwa.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. cieszmy się, gdyż wszyscy jesteśmy chujowi! pozdrawiam 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Marysiu – jakiś kontakt ? ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A ja tam to wszystko mogę wytłumaczyć naukowo, biorąc pod uwagę rolę płci w naturze. No, i niestety, panie tu przegrywają :)Rozsądna i wartościowa kobieta jest albo:
  -brzydka jak chuj po szczaniu
  -przeszła już menopauzę i dowiedziała się, że cipą świata nie podbije
  -upośledzona
  -albo nie pasuje do żadnego z tych podpunktów i jest jedną z niewielu na tym świecie oprócz wyżej wymienionych, która zasługuje na miłość i szacunek, ale to już zajebisty wyjątek. I ja chcę taką kiedyś poznać, jeśli życia starczy 🙂

  2

  0
  Odpowiedz