Pieprzony maj

Niech ktoś mi powie gdzie jest to ocieplenie klimatu? Jest już maj a na dworze 12 °c zimno jak w dupie. Człowiek musi się ogrzewać od tego grilla bo idzie zamarznąć.

7
8

Komentarze do "Pieprzony maj"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A zimę co kurwa przespałeś?!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Nie, żebym miał jakieś fetysze, ale w dupie to jest ciepło. P.S pamiętaj co masz robić z krokodylami.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Halo halo ziemianinie, halo halo, jak pierdolnę w czerwcu, lipcu i sierpniu upałem to będziesz błagał o 12 stopni więc nie fikaj bo jam jest tym, który jest tamtym, a tamten, który miał stać się tym, który objawił się takowym i jednak stał się tamtym. No, właśnie o to mi chodziło, żebyś chuja zrozumiał i szybciutko dał dwa razy więcej na tackę i miał nadzieję, że jest coś więcej to nie fikaj albowiem Mesia jako wysłannika wysłać w Twe strony będę zmuszony.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie ma czegoś takiego jak ocieplenie klimatu. To są bzdury wymyślone po to, by wprowadzać na nas kolejne ograniczenia i podwyższać podatki.

  1

  2
  Odpowiedz
 6. Jak zacznie się mi ból klastrowy = tak pieprzony maj!

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Spoko pod koniec maja będzie + 30 a w lipcu 35 do 38 stopni a może i + 40. Jeszcze zatęsknisz za tymi +12.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Zgadzam się.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Akurat w dupie jest gorąco, wiec to porównanie jest – paradoksalnie- z dupy 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie przejmój się klimatem, tylko rób masę.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Pan jest chyba jakimś znanym i wykwalifikowanym trenerem od budowania sylwetki i sportów siłowych. Napisałbym mi Pan czy można jednocześnie spalać tłuszcz i budować mięśnie czy najpierw trzeba napierdalać masę, a później co najwyżej utrzymać mięśniuniu i starać się pozbywać smalec?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Można jednocześnie spalać tłuszcz i budować masę. Naprawdę tego nie wiesz ? To rób masę tłuszczowo- mięśniową , lepsza taka niż żadna .

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Nie wiem tego i dlatego pytam, a Trener od razu chce mnie opierdalać. Trenerze, właśnie w tym rzecz, że wagę mam idealną taką jak chcę, równiutko 80 kg już prawie 10 lat taka sama, ale chciałbym, żeby bez zwiększania wagi dołożyć sobie kilka cm w bicku i klacie.

     0

     0
     Odpowiedz