Pieprzony pech i pieprzony kraj

Witam Was kochani Chujowicze. Ostatnio strasznie się wkurwiłem, tak mocno że wpadłem tutaj ponarzekać. Otóż kilka dni temu pod nieobecność rodziców sąsiadka małolatka zrobiła w ciągu 3 dni 2 imprezy. Bydła natrzaskali jak skurwysyn, wiski, jęki, tańce na chodniku, do północy, człowiek żeby chciał takiej speluny by nie zrobił. No ale chuj myślę, niech się bawią a dziewczynie mówię nie dzwoń na policję wytrzymasz. Dobra ok.23 wychodzę na rower jak zwykle, patrzę a te młode chujki zajebali mi lampę z kierownicy. Poszedłem do nich i mówię kurwa miesiąc czasu rower stoi na klatce nikomu nie wadzi a tu 2 impreza i już są problemy. Wy macie kaca a ja straty ponoszę …. ble ble ble udzieliłem im reprymendy, no oczywiście nikt się nie przyznał. Stwierdziłem że następnym razem wynajmijcie sobie hotel na takie balety macie szczęście że lampka 50 złotych kosztuje to nie będe z siebie durnia robił przed policją za takie pieniądze. Kurwa usłyszałem od pijanej szczeniary – wypierdalaj jak ci się nie podoba ja tu dłużej mieszkam … no w pizde jebane nóż mi się w kieszeni otwiera, myślę niech tylko wrócą rodzice, to ostatnia taka impreza. Zadzwoniłem do kumpla mówię chodź wypijemy po 2 żubry bo nie zasnę dziś tak mnie wkurwili, zaraz przyjadę. Wsiadłem na rower pojechałem, wyżaliłem się i spoko. Wracam do chaty pustym miastem w środku tygodnia o 1 w nocy i kuuuuuuurwa złapali mnie bo przejeżdżając przez skrzyżowanie nie nacisnełem tego guzika co zielone włącza i to specjalnie żeby samochody (akurat jechał tylko radiowóz kurwa)nie musiały się przede mną w środku nocy zatrzymywać. Chciałem jak najlepiej. 0,26 na wydychanym, kurwa przestępstwo. JA PIERDOLE, zabrali rower, sprawa w sądzie, spierdolone papiery a za 2 tyg. egzamin licencjacki i życiowa szansa wyrwać się do Holandii gdzie takie rzeczy to normalna turystyka rowerowa. KURWA weź tu bądz dobry, ułatwiaj życie ludziom, unikaj konfliktów … przecwelą cię na wzdłuż i wszerz. Wydymali mnie na 2 baty tego wieczoru. Chuj mi w dupę, nie wiem już czy to ja jestem jebanym debilem i ciotą, jakieś fatum nade mną wisi bo tej podobne akcje zdarzają mi się przynajmniej raz do roku czy kurwa pojebane jest miejsce gdzie żyję. Pozdrawiam.

106
46

Komentarze do "Pieprzony pech i pieprzony kraj"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. raduję się twoją chujnią.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Teraz zemścił bym się na tamtej małej i wspomniał o tym policji. Wiadomo że u nas psy to psy a nie ludzie. Za swój błąd zapłaciłeś, bo zawiniłeś. Po chu na rowerze jechać po pijaku przez skrzyżowanie? Trza było zejść i przejść.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. no bo W TYM KRAJU jest już taka chujnia, że albo będziesz skończonym chamem, albo cię kraj wydyma i zostawi. Dziękuje

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja pierdolę! Ale wieś! Do rowerzysty przypierdalać się. Całe szczęście że ten polski język tylko w jednym kraju, inaczej, inni czytając to wyrobiliby sobie już zdanie o oszołomach w PL. To nie tylko przez ten tekst na chujni, ale przez wiele innych nonsensów w tym kraju. No kurwa groteska hahahaha! Ja pierdolę! Rowerzysta złamał prawo. Masz jeszcze szczęście, że sprawa nie poszła od razu do Supreme Court hahahaha… Rzeczywiście człowieku, weź ty wypierdalaj z tego kraju do tej Holandii czy gdzie indziej, bo zwariujesz.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Od razu dzwonić na policję, niech się szczeniaki nauczą kultury, bo widzę, że z pokolenia na pokolenie coraz większa hołota, chamstwo i gnój wyrasta. Stalin i Hitler wymordowali polską inteligencję i teraz takie pomioty chodzą po naszej ziemi…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Cwierć promila po pijaku? To Ty chyba nie wiesz ile mają proboszcze i cała nasza rządowa klika…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. w cywilizowanych krajach jest co najmniej 0,5 a kutwa najlepsze są te kraje które zezwalają na jazdę nawet z większymi promilami ale max 30km/h.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Oj rozumiem, zawsze tak jest

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie wydymali cię na dwa baty tylko wziąłeś z dupy do mordy. Ja w anglii przechodzę sobie nie tylko na czerwonym bo to normalka, ale i w każdym miejscu nawet jak nie ma przejścia i może sobie obok mnie iść policjant i nic mi nie powie bo to jest normalne państwo gdzie monarcha dba o naród z obowiązku a nie z chorej ambicji jak Mr President USA albo Polski. Monarchy kupić nie można bo on wie że i tak będzie rządził i tak. A prezydentowi sponsoruje się kampanię wyborczą i robi co sponsor każe. I to nie prawda że w monarchii konstytucyjnej monarcha nie ma władzy, ma i wykorzystuje ją czuwając nad wolnością obywateli, może np wybierać premiera, używać prawa veta w ustawach i wiele innych. Tak więc pozostaje tylko ‚świętowanie’ każdego 3 maja, dnia w historii polski kiedy to powstała konstytucja która mogła zmienić losy tego zjebanego kraju i dzięki temu nie tylko ty nie dostał byś mandatu ale i ja mieszkał bym nadal w polsce. Chociaż prawda jest taka że to święto to tylko kpina bo gdyby jakiś rząd doceniał tą konstytucję to zamiast świętować jej powstanie po prostu by zaproponował jej wprowadzenie.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. To wszystko przez rower. Ma 2 pedały więc jest bardzo pedalski i cweli Cie w dupę. Kup BMW i będzie git. Powodzenia!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. lacze sie z Toba w bolu kolego…Jezeli bedziesz mily,poblazliwy to za kazdym razem zostaniesz wydymany na 2 baty nie wiem czy to tylko w naszym kraju czy to ogolnie zycie takie jest zjebane ale ten kto chamski msciwy ten ma sie najlepiej…

  0

  0
  Odpowiedz