Pierdolona patologia wśród młodzieży

Witam! Chciałbym dzisiaj powiedzieć trochę o patologii wśród dzieci i ogólnie młodzieży. Otóż coraz więcej razy zauważam zjawisko gdzie, np.15 letni idioci kupują flache i fajki i potem chodzą najebani na mieście. Ich poglądy są zazwyczaj takie, „jebać ludzi”, „yolo”, „swag” i chuj wie co dalej. Twierdzą, że to oni są najlepsi i wiedzą co to „życie”. Uważają się za dorosłych, chociaż prawda jest taka, że matka i ojciec muszą ich utrzymywać. Nie kłamie, bo sam niedawno otaczałem się w takim środowisku i wiem jak wygląda sytuacja. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale wiem, że właśnie tak wygląda sytuacja większości. Piszcie co o tym myślicie, pozdro dla tych co się ze mną zgadzają.

60
21

Komentarze do "Pierdolona patologia wśród młodzieży"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie mam kontaktu z młodzieżą, więc nie wiem jak jest. Wiem natomiast, że od tysięcy lat po młodzieży jechano, jedzie się, i będzie się jechać. Każde pokolenie psioczy na młodszych i tak bez końca.

  5

  1
  Odpowiedz
 3. No i chuj z bydłem. Bydło było, bydło jest i bydła będzie coraz więcej. Sraj na to.

  6

  0
  Odpowiedz
 4. I o to chodzi i o to chodzi! Takich cymbałów, meneli, „wyluzowanych” debili „jebiących system, policje, szkołe” ma być w naszej Wolsce jak najwięcej. O take walczyli bo głąbami dobrze sie rządzi.

  5

  1
  Odpowiedz
 5. Wy idioci! Nie jestem katolem. Słowianie Polacy to Naród wybrany. A Isus Chrystus urodził sie na Krymie… Ten izrael na pustyni to kurwy żydowskie satanistyczne. Biblia i stary testament byla pisana w starożytnym jezuky polskim. Pismem runicznym słowiańskim a nie żydowskim kurestwem hebrajskim wy idioci! Słowianie to Naród wybrany przez Boga Ojca a religie to wymysł szatana i nie jestem katolem czy innym zjebem. To sie nazywa wiedza a nie wiara. Chrześcijanstwo rozwalilo imperium lechitow… Ale ponownie powstanie tr wielkie mocarstwo juz niedlugo po 2020

  1

  2
  Odpowiedz
 6. Używki wiadomo,zajmują cały cenny czas gojom który mogliby spędzić na obalaniu rządów narodu wybranego,zresztą nie tylko one bo są jeszcze nasze „cuda techniki” i inne wynalazki,to jest ich taki narkotyk bez którego nie mogą żyć,co sprawia że tracą kolejne cenne minuty,sekundy których upływ przybliża ich do nieuchronnej zagłady

  1

  2
  Odpowiedz
 7. Żydku z 5 komentarza. Czemu piszesz po polsku? Pisz po żydowsku, jak jesteś żydem. Po drugie, po tym co stało się w czasie II wojny światowej, zalecam pokorę. Do autora – bachory są różne, jak mieszkasz w miejscu, gdzie natężenie patologii jest duże, to faktycznie możesz mieć wrażenie, że jest chujówka w tym temacie, ale zawsze różnie bywało.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. A jakie poglądy może mieć takie młodociane coś? Chłonie toto medialny ściek i uważa, że tak jest fajnie. Skoro nie ma innych wzorców to jest jak jest i tyle w temacie.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. jebac tych malych chujow

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Dobrze piszecie goje o tych żydokatolandach i tego typu nazwach ze słowem żyd,judeo albo srael,izrael, ale błędne jest jedynie przekonanie o tym że krajem rządzi kler które powoli zamienia go w kraj teokratyczny,bo klerem rządzi naród wybrany który wykonuje dla niego bardzo dobrą robotę,i kościół mamy w swych łapskach conajmniej od czasów waszego jancia pawelcia który ciągnął was w stronę demokracji i ma duży udział w wepchnięciu was w nasze kosmate łapska

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Przejebane te żydostwo.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. pokolenie biorców i spieprzonych przez system zasrańców,którzy mają za nic nasz kraj i ludzi w nim mieszkających.bezwartościowe mięso armatnie którym posrana muzyka rastamanów i prochy spierdoliła resztki ich ubogiego mózgu.szkoda czcionki na rozpisywanie się nad ich zjebanym życiem-niech zdechną ze swoimi mądrościami i śmieciami które sami rozpieprzają za swojego żywota

  1

  1
  Odpowiedz
 13. Byłem gimnazjalistą i powiem , że patologia w gimnazjum ma poziom maksymalny . W szkole 70 % uczniów pali te e-papierosy i pije . A chłopcy mają całą galerię zapełnioną pornografią . I do tego obrażają nauczycieli i puszczają polskie rapy na lekcji .

  4

  0
  Odpowiedz