Pierdolona Polska piłka nożna pasterska

Koniec meczu o Ligę Mistrzów i znowu jesteśmy wyjebani. Kolejny rok poza elitą skazani na oglądanie gównianej Extraklasy! Ludzie sporządziłem mapkę krajów grających w LM od naszego ostatniego występu (Widzew) jesteśmy cholerną białą dziurą na mapie Europy otoczoną regularnie występującymi drużynami z krajów ościennych. Ba! Mam dosyć oglądania gówna polskiej piłki tego nowotworu zżerającego tą pasjonującą dyscyplinę. Oglądając mecze w wykonaniu polskich kopaczy w lidze czy reprezentacji dostaje odruchu wymiotnego i nie ma ale na prawdę nie ma żadnego progresu! 17 lat absencji w Lidze Mistrzów o czymś jednak świadczy a kolejne danie dupy (strata dwóch bramek w odstępie dwóch minut) Kurwa!!! Czy ci ludzie są niepełnosprawni fizycznie i umysłowo???? Nie obrażając ludzi z prawdziwymi problemami zdrowotnymi. Kochani sram na polską ligę, reprezentację i generalnie piłkę nożną w wykonaniu tych pseudo piłkarzy. Otwórzcie oczy na to co się w tym szambie dzieje i zamknijcie drzwi z hukiem zostawiając to bydło dla ludzi zdesperowanych oglądania krajowej piłki nożnej. Ja ich pierdole. Kropka

82
80

Komentarze do "Pierdolona Polska piłka nożna pasterska"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A ja sram na piłkę nożną w ogóle. Bo tak i chuj! Wolę np. tenis, siatkówkę, koszykówkę. No wielka mi piłka nożna, a dla kiboli pretekst do zadymy. Idźcie się jebać razem ze swoimi pedalskimi klubikami sportowymi haha. Sram na piłkę nożną, powiedziałem, z góry na dół ją kurwa obsrywam. Kropka.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. No tak po raz kolejny taktyka zawiodła a sprawdził się system. Nasze gwiazdy wolą grać w polskich reklamach niż w polskiej reprezentacji a co do treningu to najlepiej im wychodzą podania z rączki do rączki żywej gotówki.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Chodzi o kasę, mamy co raz paru piłkarzy utalntowanych ale rozsianych po świecie plus slabe transfery z zagranicy bo kasy nie ma. BTW> jakbyś mógł to zapodaj tą mapkę na jakimś share.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. postaw sie na ich miejscu, dostaja kupe szmalu obojetnie czy wygraja czy przegraja to po chuj maja sie meczyc i starac sie wygrac? jeszcze jak tacy jebani kibole mi to i tak chodza na ich mecze, gdybysmy przestali chodzic i ogladac ich mecze wtedy chuja by mieli i musieli by grac ale o czym ja pierdole, przezucic sie na siatkówke i zwiększ mase

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Polscy piłkarze powinni zwiększyć masę.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Najlepsze jest to, jaką oni w tej amatorskiej lidze kasę biorą. Taki Arboleda zarabia 400 tysięcy euro (1 600 000 złotych) rocznie !! Za taką żenuę. Ja wolę oglądać włoską, angielską czy hiszpańską.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Gdyby Legia awansowała wszystkie zespoły z jej grupy otrzymałyby po 6 punktów.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. wybacz ale piłka nożna to sport dla bab.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. I tak zaraz pójdziesz oglądać mecz. Znam takich jak Ty. Mój mąż też co chwilę mówi że pierdoli i nie ogląda. A potem jest mecz Piasta i tylko słyszę „Kobieto, włóż piwo do lodówki”.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Przez dwa słowa w tytule ‚piłka’ i ‚nożna’ odechciało mi się w ogóle czytać tej chujni ale byłem ciekaw co znaczy ‚pasterska’. Niestety nie znalazłem odpowiedzi, więc chyba tak tylko sobie to słowo pierdolnąłeś.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. To ty jeszcze na to patrzysz???! Masoch jesteś czy co??? JEBAĆ PIŁKOWCÓW NOGOWYCH I ICH MAFJĘ TEŻ!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. ja nie jestem kibicem Legii i się cieszę że nie awansowali.Ile można się ślizgać na farcie że doszli do tej rundy to sukces.Dobrze tym burakom legijnym Tak zawsze się cieszyli jak innym klubom nie szło I co warszawskie ćwoki teraz powiecie?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. To fakt, polska piłka stoi kiepsko. Nie ma nawet po co się denerwować i oglądać meczy. Lepiej zająć się czymś kreatywnym, a najlepiej czymś takim, co pozwoli dorobić do pensji. Tak się składa, że prowadzimy właśnie nabór pracowników do naszego łódzkiego wydziału fabrycznego. Mamy wolne zmiany typu backshift (wieczorki). Zatem jeśli pracujesz na ranną zmianę, to nie ma co wieczorem przychodzić do domu i oglądać marnych meczy, ale lepiej zrobić sobie wieczorek u nas, bo nasza zmiana nie będzie kolidować z twoją pracą. Trzy stówy do łapy i pędź złożyć CV!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Chcesz stracić 2×45 min. życia doliczając czas przerwy na reklamy? OGLĄDAJ POLSKI FUTBOL! 🙂

  0

  0
  Odpowiedz