Pierdolona służba zdrowia

Dlaczego płacę podatki na służbę zdrowia skoro i tak muszę leczyć się prywatnie? Pierdolę obowiązkowe składki na NFZ jak i tak chcąc przeżyć w tym jebanym kraju muszę iść do prywatnego gabinetu! Dlaczego? Bo pluję krwią od tygodnia średnio raz na 5 minut, na skierowaniu od lekarza pierwszego kontaktu mam napisane „cito” czyli pilne, a szanowna pani doktor nie przyjmie mnie, bo spóźniłem się 10 minut i ona już wychodzi. Dlaczego się spóźniłem? Bo załatwiałem pierdoloną biurokrację. ZUSy, USy. Oni wiedzą jak kasę ściągać. Ale jak potrzebuję pomocy PAŃSTWO MA MNIE W DUPIE.

31
45

Komentarze do "Pierdolona służba zdrowia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na Korwina trzeba było głosować a nie na bandę czworga-leczenie byłoby płatne,ale za pieniążki oszczędzone na składkach i na innej jebanej biurokracji byś oszczędził.

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Osobiście staram się trzymać z dala od tych patafianów z przychodni.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. dokładnie się z tobą zgadzam

  2

  0
  Odpowiedz
 5. No cóż, takie uroki naszego rządu.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Bo to banda zlodzieii ja to bym byl za prywatyzacja skoro oni swiadcza usluge a nie posluge to ja jako odbiorca uslugi mam prawo reklamcji gdyby ta zostala nie zrealizowana zgodnie z przewidywaniami a tak nasza kasa leci na utrzymanie nfz biurkoracji i przy okazji napychana jest kieszen lekarza ktory i tak nie odpowiada w tym kraju za swoje bledy w sztuce gdyz nie podejmuje sie tej sztuki wcalesystem nfz jest tak pieknie skonstruowany ze pozwala na spychologie pacjenta bo gdy dostaniesz na wyniki to sobie poczekasz z pol roku w momencie gdy trzeba dzialac ty musisz czeka

  0

  0
  Odpowiedz
 7. dziadostwo i tyle.Konował minister i rządzi konowałami.

  0

  0
  Odpowiedz