Pierdolone telefony

Wkurwiają mnie niechciane telefony.Wydzwaniają do mnie stare kurwy i młode chuje oferując np. bezpłatne badania.
Nie życzę sobie takich telefonów, które odrywają mnie od zajęć i nie mam ochoty słuchać tego pierdolenia.

15
2

Komentarze do "Pierdolone telefony"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie odbieram telefonów z nieznajomych numerów. Ze znajomych też. Rozmawiam, kiedy sam mam ochotę i wtedy dzwonię sam…

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Ustawiasz sobie dokładne godziny, w których robisz zajęcia/pracujesz i włączasz w tym czasie „tryb samolotowy” na prywatnym numerze. Początkowo rodzina i znajomi mogą nazwać chujem, ale po kilkukrotnej informacji zwrotnej zakumają i jeśli będzie im zależeć na kontakcie to dostosują się, a jeśli nie będzie to pójdą w chuja (to chyba zaleta, gdy osoba, której nie zależy serdecznie się pierdoli w trybie ekspresowym). Kutasiarze od bezpłatnych badań po usłyszeniu „halo, tutaj poczta głosowa Piotrusia z ziem Kaszebskich, wykonuję teraz ważne dla mnie sprawy dlatego nie przekonałbyś mnie kutasiarzu do swojej oferty nawet czterema dwudziestoletnimi filipinkami chętnymi w jednym momencie ha-ha-ha” – oni zadzwonią po prostu do innej potencjalnej ofiary. Działa 🙂

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Nie tylko ciebie. Najlepiej rozłączać się bez słowa i blokować gównonumer.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Mnie wkurwiają dzisiejsze telefony, ale z innej strony. Mianowicie fakt, iż trzeba je czasem ładować kilka razy dziennie, a prąd drogi. Kurwa mac, taką nokię to się ładowało raz na dwa tygodnie. Kiedyś to było, kurła.

  4

  1
  Odpowiedz
  1. to kurwa kup se tą nokię wieśniaku

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Zawsze znajdzie się jakaś pizda, która da minusa po złości bo uwielbia jak wydzwaniają do niej i zawracają jej dupę.
  Podaj numer telefonu pizdo to zobaczysz jakie to jest przyjemne bombardowanie niechcianymi telefonami.
  Jaki jest numer do ciebie pizdo?

  4

  1
  Odpowiedz
  1. ja dałem pojebie minusa;
   tobie również;
   i to nie jest złośliwość

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Wypierdalaj zjebie jak nie masz nic mądrego do napisania.

    1

    0
    Odpowiedz
   2. „ja dałem pojebie minusa;
    tobie również”

    Nosz kurwa, istny poligon dla kliniki psychiatrycznej. Dawaj dalej, schizolku, nie ograniczaj się. Zostaw te zasyfione laptopy i napierdalaj po klawiaturze. Czekamy.

    0

    0
    Odpowiedz
   3. Znaczy się jesteś pizda.

    0

    0
    Odpowiedz
 7. Za pierwszym razem powiedz „Dziękuję, nie jestem zainteresowany”. Jeśli to nie pomoże, to zacznij mówić o czymś nie na temat np. o tym, jak dzik w Zachodniopomorskiem przegonił 7 wilków. Kiedy konsultant/konsultantka będą próbowali Cię zbyć, to dobitnie wyraź swoje zdziwienie ich brakiem zainteresowania. Ale ponieważ nie masz czasu, to najlepiej zablokować numer. Potem zadzwonią z innego, ale nie tak szybko. Kiedyś sam pracowałem w takim gównie, to tam numery, których właściciel zablokował dzwoniącego były na końcu do oddzwaniania. To jedyny sposób, bo te kurwy robią się coraz bardziej bezczelne. Kiedyś wystarczyło powiedzieć „Dziękuje” albo „Nie mogę teraz rozmawiać”. Teraz zdarza się, że odpowiadają „Ale jeśli pan odebrał, to ma pan czas”. Nie kurwa! Wystarczy, że załatwiałem coś w banku, złożyłem w sklepie reklamację, nie mówiąc już o szukaniu pracy i czekam na odpowiedź. Przecież w takich miejscach mają więcej numerów niż jeden i wiadomo, że nie znam wszystkich. Więc czekam na odpowiedź, a nie na udział w badaniach czy ofertę kupna jakiegoś gówna. Rozumiem, że konsultanci muszą tak rozmawiać, ale ja nie muszę być miły dla kogoś, kto ma mnie w dupie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Przecież można się rozłączyć.

  0

  0
  Odpowiedz