Pierdolony kozak

Jadę kurwa z pracy a tu na środku drogi stoi jakiś zasrany SUV na światłach awaryjnych, czekam aż będę miała miejsce żeby ten złom ominąć. Kiedy zaczynam manewr omijania i już jestem równo z tym z Bożej łaski samochodem ten pojeb nagle rusza, dodam że bez kierunkowskazu. Trąbię żeby się zatrzymał bo z naprzeciwka jadą samochody i nie mam jak zmienić pasa. Wtedy ten kurwa „kozak” zatrzymuje się blokując już całą drogę i zaczyna mi wygrażać. No przecież takie panisko co se kupiło takiego przechadzanego złoma to se może na środku drogi parkować a inni to won. Szczerze życzę temu „kierowcy” żeby mu kutas usechł i żeby ta jago landara rozpieprzyła się na te dwie ćwiartki z których została zespawana. Chujnia i śrut z takimi śmieciami 🙁

70
53

Komentarze do "Pierdolony kozak"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. 2 cwiartki a co z druga polowka?

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Dwie ćwiartki czyli musiał jechać połową suv’a …

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Ćwiartki są cztery.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. ruszyl bo nie zauwazyl cie w twoim czikloczento, albowiem siedzial na wysokosci twojego dachu. wyobrazam sobie ten manewr ktory pewnie trwal 10 sec. aha i jeszcze cos, calosc nie moze rozpasc sie na dwie cwiartki

  0

  2
  Odpowiedz
 6. Bo tacy z was polaczki kierowcy jak z koziej dupy trąba powietrzna. Wśród takich debili jedynie czołgiem możnaby jako tako… Ze sprawną armatą, żeby wyjebać jednemu i drugiemu niedorobionemu polaczkowi-pseudokierowcy.

  0

  2
  Odpowiedz
 7. 5 gwiazdek dawidowych za dwie ćwiartki.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Zwykły nowobogacki burak-wielu takich niestety!

  2

  0
  Odpowiedz
 9. gdybym byl na twoim miejscu, wysiadlbym, wpierdolil tej dziwce badz kutasowi jajkiem w szybe, wsiadl i pojechal jakby nigdy nic.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Wyczuwam ból dupy o tego SUV-a…

  0

  2
  Odpowiedz
 11. Na pewno pominąłeś fakt że na koniec zmusił cię do zrobienia mu loda, bo niby czemu życzysz mu żeby mu kutas usechł?

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Kurwa mać! Rozstrzelać i do pieca!

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Jebać SUV-y tzw. pseudoterenówki gówno warte na nieutwardzonej drodze, którymi jeżdzą tylko podjarane ćwoki od psychonanalityka do willi w jebanym nowobogackim osiedlu.

  2

  0
  Odpowiedz