Pierwsza poważna chujnia

Nigdy nie doświadczyłem prawdziwego stanu chujni, do tej właśnie pory. Mam chujnię zdrowotną (poważną) i towarzyską (przyjaciele mnie opuścili, itd., chuj im w d… Obawiam się, że kiedyś osiągnę jedenasty poziom, przynajmniej chwilowo. Pozdrawiam 😉

19
40

Komentarze do "Pierwsza poważna chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „przyjaciele mnie opuścili” – paradoks.
  Jeżeli opuścili to nie przyjaciele.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. przyjaciele raz są raz ich nie ma. to jest normalne. pozdrawiam ; )

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Łączę się w bólu.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Przyjaźń nie istnieje. Ale wiesz co jest dobre to że ci którzy teraz Cię opuścili prędzej czy później odwrócą się od siebie nawzajem, a Ty będziesz się przyglądał temu z boku odczuwając wielką satysfakcję..

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja miałem już chyba 12 za sobą na dobrą sprawę, pamiętaj nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, no chyba, że koleżanka Ci się w ramię wypłakuje, a mówiąc to jej dowiadujesz się że babcia jej umarła. Sam przez pół roku po lekarzach ganiałem jak kot ze sraczką bo mnie głowa bolała. A przyjaciele skoro Cię opuścili to chuja warci byli. Trzym się mocno, walnij piwko przemyśle wszystko 4 razy i zobaczysz, że nie jest aż tak źle jak się wydaje.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Pamiętaj, że tylko nieliczni chujowicze są w stanie osiągnąć jedenasty poziom. Lecz jesteś na dobrej drodze, a gdy tego już dokonasz, Twoje spojrzenie na świat zmieni się całkowicie. Będziesz widział go bez czasu i bez przestrzeni, jednocześnie już żadna chujnia nie będzie CI straszna. Następstwem będą chujowe kontemplacje oraz gromadzenie w sobie chujowej mocy, która już na zawsze naznaczy Cię aurą promieniście lśniącego, widocznego tylko przez wybranych, kutasa! śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. haha, bardzo fajne komentarze, dzięki, drodzy chujniowicze. 😀

  0

  0
  Odpowiedz