Pijana kobieta

Wybrałam się na imprezę z jedną laską i postanowiłyśmy, że zrobimy bifor u niej. Przyszło jeszcze dwóch innych znajomych i spożywaliśmy napoje wysokrprocentwe, niestety. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że moja koleżanka, która organizowała bifor, napierdoliła się jak świnia, że leżała pod drzwiami i musieliśmy jej ubierać butki. Mimo swojego podłego stanu uparła się, że chce iść z nami do klubu. Dodam, że byłam w takiej podbramkowej sytuacji, że akurat u niej spałam. Dotarliśmy z tego jej pieprzonego, pełnego dresów zapiździa z wielkimi problemami, rzygając co trzydzieści sekund i zmieniając tramwaje. W końcu dojechaliśmy, yeee! Niestety pani w jednym lokalu stwierdziła, że moja koleżanka nie może wejść do środka, gdyż: a) nie ma dokumentów (zapomniałam jej zabrać b) jest tak najebana że i tak nie wejdzie, nawet gdyby miała stos dowodów. Kiedy już weszliśmy do pewnego klubu, spędziłam tam całe dziesięć seknud, które poświęciłam na wyjaranie szluga w toalecie. Moja koleżanka w kiblu obok zajmowała się swoim żołądkiem. Nagle jej się upierdoliło, że jednak musi wrócić do domu, bo rzyga jak kot i ma jakiś jebany ślinotok. Więc dobrze – jako zajebista przyjaciółka zabrałam ją do taksy. Krążyłyśmy jak zjeby po całym KRAKOWIE, bo zapomniała gdzie mieszka. Pan taksówkarz podły chuj mnie opierdalał stojąc na środku skrzyżowania. W końcu pan wysadził nas na jakiejś stacji benzynowej i ostatni odcinek drogi pokonałyśmy ja – pieszo, natomiast laska czołgała się przy mojej stopie, rzygając przy każdym napotkanym krzaczku.
Nawet najgorsza imprezy jest lepsza niż brak imprezy. „Najlepiej być abstynentem, trzymać się tego trendu, przynajmniej nie muszę po imprezie szukać zębów”. CHUJNIA I ŚRUT.

19
56

Komentarze do "Pijana kobieta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. dno i 3 metry mułu

  1

  0
  Odpowiedz
 3. No i mamy kolejną wypowiedź tępej disco dupy o tępych discodupach.I naprawdę się potem nie dziwcie że panuje stereotyp że laski chodzące do klubów to pijane,tępe i gówno warte…to nie stereotyp…to fakty…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja bym uznała to za śmieszną przygodę. Nie raz mi się zdarzyło uchlać. Możliwe że Twoja koleżanka miała słabszy dzień i dlatego się tak narąbała. W święta piłam po równo z każdym a mnie najmocniej wzięło, teeż żygałam ale się trochę zdrzemnęłam i mogłam normalnie iść na dyskotekę i się zajebiście bawiłam. Myślę, że nie powinnaś się tak przejmować tą sytuacją.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kiedyś odprowadziłem do domu poznaną w pubie dziewczynę, która przeholowała z alkoholem. Też rzygała, ale nie to mnie uderzyło. Zamykając drzwi od domu zwyzywała mnie i kazała spierdalać. Nie liczyłem na wdzięczność, ale też nie spodziewałem się takiej reakcji. Od tamtej pory uważam, że alkohol nie jest dla młodych i głupich, co nie potrafią pić i się zachować.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. a uważam że alkohol jest dla ludzi ale jak się ktoś urżnie tak że nie może chodzić to niech kurwa nie wychodzi! idźcie dzieciaki się napić na jakąś domówkę, umówcie się że możecie zostać na noc i gitara a nie szwędacie się po mieście jak jakieś najebane kurwy i normalni ludzie i kierowcy się na was wkurwiają (zresztą słusznie) bo wyjdzie ci taka najebana prosto na maskę samochodu a potem jeszcze jej mamusia cię oskarża że to twoja wina. PS. laski z dyskotek to niestety w większości najebane kurwy

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @2 przykład masz w 3
  @3 dziewczyno powiedz mi, jak to jest rzygać przez „ż”? Ja zawsze rzygałem normalnie (przez rz);p

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No i właśnie dlatego unikam tego ścierwa.Nie nie mówię tu o alkoholu,mówię o pijanych i nic nie wartych młodocianych kurwach z dyskotek.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. jak to mawiał moj jeden znajomy (który co prawda nie gardził klubowymi zdzirami), że „porządne dziewczynki siedzą o 19.00 w domu i piją herbatkę z rodzicami” 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. zawsze są tylko dyskotekowe kurwy a czemu nikt nigdy nie narzeka na dyskotekowych chujów? jebana dyskryminacja

  0

  1
  Odpowiedz
 11. zuzka to Ty?;d

  0

  0
  Odpowiedz
 12. dno, zgadzam się z 1 , ale usmiałem się do łez!

  0

  0
  Odpowiedz