Piłka nożna

Mam kilku kumpli,których znam od przedszkola i ogólnie się bardzo lubimy. Jedną z rzeczy, których w nich nie cierpię jest to zmiłowanie do piłki nożnej! Rozumiem, że ktoś może mieć inne zainteresowania ale ile, kurwa, można! Każda rozmowa jest o tym czego to się nie zrobiło wczoraj na boisku, jakie korki ma się kupić itp. Rozumiem, że oni mogą to lubić ale od podstawówki panuje jakaś zjebana moda na ten sport. Ja osobiście wolę poczytać książkę, pograć na komputerze, popływać na basenie, pograć w badmintona. Do piłki nożnej nic nie mam ale no kurwa! Aż mi się niektórych żal robi jak słyszę, że 12 godzin dziennie kopią piłkę na orliku. To już jest nudne! Myślałem, że z czasem im to przejdzie ale gdzie tam! Wstać rano, iść do szkoły, wrócić ze szkoły i kurwa na boisko!

66
103

Komentarze do "Piłka nożna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To nie jest chujnia. Jak nie ma się większych problemów to później każda błachostka urasta do rangi życiowej mega lipy. 1/5

  0

  0
  Odpowiedz
 3. nie wiem, w czym masz problem. w Polsce piłka nożna zawsze była sportem nr. 1 i zawsze będzie. po prostu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dla Ciebie to lipa, dla nich to pasja, tworcze zabicie czasu. Z resztą sport to zdrowie, lepiej jak robia to niz mieliby pić tanie wino za kioskiem.
  Sprobuj sam a zobaczysz ze aktywnosc fizyczna uzaleznia i daje niesamowity ”kop” energii.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. brawo dla tych chłopaków, tez jak byłem w wieku szkolnym, to plecak w kąt i na boisko 🙂 tylko lamusy zostawały w domu

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Polacy, „wielcy znawcy piłki nożnej”. Wszystko pięknie, ładnie, tylko że nie potrafią wygrać meczu.

  Tak samo Polacy, „najlepsi kierowcy” w ich, polaczkowym mniemaniu. Tyle że corocznie powodują na drogach około 40 tyś poważnych wypadków. Jesteśmy na szarym końcu rankingu w UE.

  Polacy, „wielcy patrioci narodowi” – nie potrafią zadbać o nowe pokolenia tak aby każdy miał pracę i chciał mieć dzieci. W konsekwencji coraz więcej młodych ludzi wyjeżdża za granicę a w święto narodowe oglądamy warszawskie rozpierduchy i mordobicia.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Podrośniecie to będziecie tylko gadać o robocie, pieniądzach i tym, że żona Was wkurwia na okrągło. Żyj z nimi piłką nożną póki nie macie prawdziwych problemów 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @1 to jest chujnia bo to jest problem! ten ktoś chce mieć fajnych przyjaciół, nie tylko takich którzy opierdalaja browara, kopią te kurwa napompowana dynię od rana do wieczora. To oni maja problem a raczej ich brak. Ten, który ma te chujnię, dobrze myśli i dobrze mówi. Zjebane masz życie! Sam jesteś i kurwa pewno nie wokół Ciebie żadnych fajnych gości. Zostaw ich, niech se marszcza zmarszczki na piętach a ty masz prawo do fajnego życia.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Witaj,
  każdy ma jakieś zainteresowania-kazdy je ma,nawet lepiej,że je ma-nie narzeka,że się nudzi.Ty tez pewnie masz jakieś zainteresowania-nie ejst w tym przypadku na pewno to piłka nożna,ale calkiem innego. Postaw się w ich sytuacji gdybyś Ty tak mowił o swoich zainteresowaniach…no właśnie. Być może nie jesteś zbyt wylewny i byś nie mówił aż tyle,jak oni. Nie lubisz aż takl otym rozmawiać,tak jak oni,nie jesteś w ich świecie,nie widzisz tego tak jak oni. Mogliby np: się śmiać,nie rozumieć czemu grasz w babinktona -mogłoby tak być prawda?uważali być może,że piłka to lepszy sport itd.tak to dziś w świecie działa. Jedni uważają za coś ważnego coś innego zupełnie niż Ty,tak to dziś już działa. Znajdx sobie kumpli,którzy lubią to co Ty i będziesz i Ty szczęsliwy,będziesz z nimi mógł pogadać na temat,który Ciebie interesuje itd. Nie ma co się przejmować,pamiętaj życie się kręci do przodu,nie cofa się. Zyczę codziennych przyjemnych chwil.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. kup sobie jaja

  0

  0
  Odpowiedz
 11. To się nazywa pasja, a nie chujnia i doskonale ich rozumiem. A, że grają na orliku po 12 godzin to tylko przyklaskać, mają chłopaki szansę coś zwojować w tym temacie – takie zaangażowanie jest niezbędne do osiągnięcia czegoś w danej dziedzinie. Jak masz jakąś pasję to zrozumiesz – jak nie, to uwierz na słowo, wiem coś o tym 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zajebiście! Piłki nigdy stop. 😀

  0

  1
  Odpowiedz