Pisanie magisterki

Witam!
Codziennie powtarzam sobie, że od jutra zacznę pisać pracę magisterską. Problem w tym, że jutro trwa już od półtora miesiąca. Dopadło mnie totalne lenistwo intelektualne i nie potrafię go zwalczyć a promotor co promotor? Jajco promotor! powiedział, że przypisy to na 3 roku uczyliśmy się robić. Dupa zbita i zimno na dworze.

26
44

Komentarze do "Pisanie magisterki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a z czego magisterkę bronisz? bo jak jakiś humanistyczny kierunek to po obronie czeka cie chwilowa radość a potem bolesny upadek dupa na szarym polskim bezrobociu:)

  1

  0
  Odpowiedz
 3. to zapewne magisterka o chujni z patatajnią i trzy metry grzybni ze śrutem. Nie potrzebujemy lipnych magistrów. Lepiej być dobrym cieciem niż kretynem ćwierć inteligentem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Studenciki i te ich dylematy z pisaniem pracy magisterskiej…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Musisz dojść do 5 piw wieczorem. Patem albo alkoholizm, albo zaczynasz pisać. Sprawdziłem. Działa.
  Makurwagister

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mam to samo…Zupełnie jakbym czytała swoje przemyślenia. Wiesz co? Znajdź kogoś, kto Ci to napisze. Pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Tez to mam ale z licencjacką…;/

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jasne, czekaj spokojnie. Może nie masz ludzi po studiach w rodzinie i trudno ci się wziąć za robotę jak nie masz przykładu.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. hehe… poczekaj na deadline, zobaczysz jakich dostaniesz chęci i skrzydeł 😀 Na mnie to działa.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie pisz tej pracy, bo i tak masz chujowe studia skoro przypisy dopiero na 3 roku robiliście. My to obcykane mieliśmy na pierwszym roku, w drugim miesiącu studiowania, o.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nie żartuj człowieku, że dobrnąłeś do końca studiów, gdzie w perspektywie masz otrzymanie tytułu magisterskiego i nie potrafisz zrobić jebanego i banalnego przypisu? Są dwa systemy przypisów: System harwardzki i System klasyczny (tradycyjny). Rodzajów przypisów jest 6: źródłowy zwykły, źródłowy rozszerzony, odsyłający, polemiczny, dygresyjny i słownikowy. @9 – Dobrze pisze, takie rzeczy robi się na 1 roku. Słusznie powiedział Ci promotor. I weź kurwa człowieku nie żartuj, że kończysz studia i nie potrafisz w google wpisać frazy: rodzaje przypisów bibliograficznych. Nie kompromituj innych studentów i magistrów.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Do @1. Studia magisterskie to ogromna szansa, nawet na kierunku humanistycznym. Jest jeszcze coś takiego jak studia podyplomowe, gdzie można zmienić profil wykształcenia i zawód, wystarczy ruszyć głową.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Do @3. Nie przyrównuj studentów to studencików.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @2. Polać mu, dobrze prawi:)

  0

  0
  Odpowiedz