pisiory obszczymury na chujni

Pięknie czytać wasze wysrywy wasz bol dupy zjeby
Mieliście 8 lat rządów i co? Obajtki Sasiny i inne ścierwa przy korycie doili ten kraj w opór.
Ale dla was zjeby ważne było że nie ma muslimow. Mówiliście ok dla wyższego celu niech kradną ale przynajmniej będzie porządek. I co się okazało? Nawet Czesi nas wyruchali z Turowem.
Partia nieudaczników.
Tak samo jak wy debile którzy lykaliscie ich propagandę. Oni się plawili w luksusie, wy w tym czasie jebaliscie za pół darmo i jeszcze wam podatki w nowym lądzie podnieśli, no ale przynajmniej Niemiec się nie cieszył!! Kurwa zupełnie jak w Rosji.
Jebac was stare komusze ryje mordy złodziejskie. Oderwiemy was teraz od koryta.
A i najlepsze że będziecie dziennie Donalda Tuska w TVP jako premiera oglądali, kupcie za wczasu za tyle maści na bol dupy, bo jak widać sami uwierzyliście w propagandę, że kto nie jest z PiS ten wrog i antypatriota.

12
21

Komentarze do "pisiory obszczymury na chujni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. O właśnie o tej euforii pisałem, że mnie wkurwia i smuci. „Oderwiemy was od koryta; będziecie Tusk oglądać jako premiera codziennie w TV”.

  Człowieku, wiele się nie zmieni na lepsze. Od koryta nikogo nie oderwiesz. Właśnie jest zmiana przy korycie, a ty jak nie miałeś nic do gadania, tak dalej nie masz. Być może się uda rozbić zwartą kościelną sitwę PiSu – to dobrze. Ale zaraz nadjedzie uwielbiana przez opozycję Nowa Zielona Cyberkomuna. Będzie zamordyzm szczepionkowy na porządnym, europejskim poziomie. Nie tak jak za PiSu, że wszyscy walili w chuja z certyfikatami, tylko bez szprycy naprawdę nie wyjdziesz z domu. Przypominam też, że Tusk potwierdził, że wojna na Ukrainie, to nasza wojna. Jaką masz kategorię wojskową? A jak myślisz, czy Tusk przywróci gotówkę, którą pisory tak wykroiły? A może przywróci tajemnicę bankową? Kurwa jak to bym się nawet nie zdziwił, gdyby sobie teraz zostawił TVP, tak pięknie stuningowane przez pisiorów, ale na to chyba opozycja jest zbyt podzielona, żeby się dogadać.

  3

  3
  Odpowiedz
 3. Bardzo dobrze prawisz. Mam dość że naszym krajem tak naprawdę rządził stary kawaler w wieku emerytalnym, oderwany od „pługa” to jest od realiów współczesnego świata. Niech idzie do piachu lub w końcu przestanie być politykiem. Niech siądzie w domu z Kotem na kolanach i porobi sobie coś na drutach czy inne hobby niech znajdzie. Panie Kaczyński, panu dziękujemy. My jako ci normalni co na PiS nie głosowali…. Aha a muslimy nam nie zagrażają, oni ten kraj potraktują jako kraj tranzytowy, przybędą a potem Deutschland lub inne bogate kraje z dużym socjalem.

  4

  4
  Odpowiedz
  1. Mylisz się. „Uchodźcy” są rejestrowani w pierwszym kraju UE, do którego przybędą, np. w Polsce. Jeśli wyjadą od nas do Niemiec i popełnią tam przestępstwo, to wracają do nas. Tego Ci „normalny” Tusk, już nie powiedział, prawda?

   2

   3
   Odpowiedz
 4. Jesteś tępakiem sprzed telewizora, i jedyne co masz do powiedzenia to nagłówkowe tematy z pierwszych stron TVP i TVN-u.

  3

  3
  Odpowiedz
 5. Powiedziałbym, lemingu: „lecz się”, ale nie powiem, bo nie musisz. donek cię szybko wyleczy… nie minie więcej niż dwa lata kuracji, jak odszczekasz ładnie wszystko.

  I nikt nie twierdził, że PiS jest cacy i święty… Coś ci się uroiło. No ale wiadomo – leming to półanalfabeta… – nawet prostego tekstu nie pojmie.

  5

  4
  Odpowiedz
 6. Mnie kompletnie nie obchodzi czy będzie Tusk czy Morawiecki. Ja mam dostać to co mnie się należy i nie chcę tu obcych. Jak lewacka Unia nie potrafi strzelać do pontoniarzy z Lampedusy to ich problem. Polska umie sobie radzić i nie wpuszcza dziadostwa przez zieloną granicę.

  2

  2
  Odpowiedz
 7. Wy kurwy gorzej robicie, bezrobocie i chuja, a teraz pedofilow ze wschodu chcecie sukinsyny

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Dlatego właśnie w 2004 roku głosowałem przeciw wejściu Polski do UE. Właśnie po to żeby teraz i Niemcy i Czesi mogli nas cmoknąć w pompę w sprawie Turowa. Czeskie kopalnie nie przeszkadzają, niemieckie nie przeszkadzają, a tylko nasz Turów przeszkadza? A może Merkel za mało inżynierów sprowadziła i teraz szwaby chcą ściągnąć do siebie naszych specjalistów? Najprościej to dogadać się z Czechami i pozbawić naszych miejsc pracy. Będzie w regionie bezrobocie strukturalne, ale za to szwaby zyskają tanią siłę roboczą. Przecież taki był plan od samego początku.

  0

  2
  Odpowiedz