PKP !

Wkurza mnie totalnie środek transportu, jakim jest PKP. Nie dość, że te jebane gruchoty ledwo się trzymają, śmierdzą gównem i nie wiadomo czym, to jeszcze się spóźnia, bo szyny stare. Totalnie dobiła mnie sytuacja zaistniała, gdy jechałem do Koszalina, do rodziny. Najpierw jechałem do Wrocławia, a tam miałem wsiąść do bezpośredniego do Koszalina. Super, wszystko git, jestem we Wrocku i mam do pociągu do Koszalina 4 minuty. Myślę spoko, lajtowo zdążę. Idę na peron z którego miał odjechać, ale tam go kurwa nie ma! Nagle jebana typiara mówi przez nagłośnienie: ”Pociąg do Koszalina odjerzdża własnie z peronu 7”. Ja za bagaż, rwę laczka, dobiegam na peron i sprzed oczu kurwa odjeżdża ten gruchot! No kurrrrrrrrrrrwa! W końcu dojechałem do Koszalina z 4 przesiadkami i 2 i pół godziny później. Nienawidzę polskiej beznadziejności!!!

77
73

Komentarze do "PKP !"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Polska to nie kraj, Polska to stan umysu – że tak powtórzę po kimś.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. ano tak to jest jak firma jest państwowa utrzymywana z podatków.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Jakieś dwa tygodnie temu jechałem sobie pięknymi Kolejami Śląskimi z Katowic do Ustronia. Skład zepsuł się przed stacją Chybie Mnich, przy przejeździe kolejowym. Czekałem dwie godziny aż nas dopchają do peronu gdzie czekały zastępcze autokary. Jakby nie mogły przyjechać na przejazd kolejowy gdzie stał pociąg, dwie godziny… Kurwa, trochę logiki.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. W polsce nic się nigdy nie udaje… ale spójrzmy od tej strony przetarg na sprzątanie wagonów wygrała firma z ustawionym przetargiem, panuje bajzel to jest czyjaś wina w końcu… To nie wina mitycznej państwowości tej spółki ale bałaganu, jakoś takie renault daje sobie świetnie rade mimo iż jest państwowe, wiele zagranicznych firm też jest częściowo państwowych i jakoś to się kręci! Tylko w polsce nic nie może powstać, a to co jest nie może się utrzymać cokolwiek by to nie było zawsze nie wyjdzie, nawet zasłużone firmy jak optimus muszą zostać zniszczone, jak mnie to denerwuje nie dość, że ludzie mnie na co dzień denerwują to jeszcze ten bajzel zwany polską, kraj który tyle lat okradają i jeszcze jest co kraść, i mimo wszystko jakoś się udaje udawać, że nie jesteśmy jak 3 świat

  0

  0
  Odpowiedz
 6. dawno już nie jechałem PKP ale pamientam sytuacje jak szukałem peronu przykładowo 3 znalazłem czekam na ten jebany pociąg na tym jebanym peronie a przez głośniki słysze pociąg do Krakowa odjedzie z peronu 3 z toru 4 i kurwa mać widze ten jebany pociąg dre ryja żeby poczekał ale nichuja pa pa,niewiem czy dalej tak jest z tymi torami i peronam.to mnie wkurwia

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Polska to nie Czechy czy Niemcy,tutaj na przesiadkę rezerwuj sobie minimum 10 minut:(

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Twoja wina, trzeba być skończonym głąbem żeby nie sprawdzić peronu bezpośrednio przed odjazdem.
  A tak wogole to gównem śmierdzi bo min. tacy jak ty robią syf w wagonach.

  0

  2
  Odpowiedz
 9. Najprawdopodobniej albo…albo szyny które nie były…nie są równe, albo po prostu…yyy szyny… szyny, szyny byłe złe… a podwozie.. podwozie, podwozie też było złe.

  0

  0
  Odpowiedz