Plażowicze…

Wkurwia mnie to, że ludzie wychodzący z plaży na promenadę, żeby kupić coś do picia, pamiątkę lub byle jaką pierdołę, wyłażą z gołymi dupami! Załóżże jakieś pareo, koszulkę, spodenki, bo nie fajnie jest paradować w samych gaciach po sklepach!

54
62

Komentarze do "Plażowicze…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujnie poniektórych osobników są paradoksalnie skrajne. Oto przykład.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. hahaha jescze gorzej jak ida usiasc do jakiej knajpy… odechciewa sie jesc..

  0

  0
  Odpowiedz
 4. jak nie chcesz tego widzieć to plaża nie jest dla ciebie miejscem, zamknij się w domu i nie wychodź!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wolny kraj, więc jak Ci się nie podoba to nie patrz i kiś swoją stęchniętą dupę w spodniach.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. właśnie że fajnie!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. jesteś jakąś laską, której facet ogląda się na inne? no sorry, ale jest lato, żeby ktoś miał specjalnie wkładać gacie żeby z plaży pójść po picie…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @6 Ty pewnie jesteś młodym gejem, którego jarają rozebrane prawie do naga stare pofałdowane dziady. Pory na dupska jak wyłazicie w plaży!!!!!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Spierdalaj, sam tak łaziłem po całym Giżycku(od świtu do zmierzchu:)) jak byłem na mazurach. W ten sposób spierdalam przed kryzysem wieku średniego:D

  0

  0
  Odpowiedz
 10. no to z gołą dupa czy w spodenkach, jak w końcu ????

  0

  0
  Odpowiedz
 11. W pełni Cię rozumiem i całkowicie podzielam twój pogląd. Mnie też to wk* Takie zachowanie jest nie tylko oznaką braku dobrego wychowania ale wręcz obskurne – to słowo tutaj pasuje wręcz idealnie. Braku manier, braku kultury osobistej w sposobie noszenia. To jest wulgarne i nachalne. O czym oni, zwyczajnie nie rozumieją, ponieważ nie zostali odpowiednio wychowani. Kultura osobista w sposobie noszenia (w szczególności na plaży w mijscach spożycia posiłku; w miejscach nie będących już strefą bezpośredniej plaży) nie powstała bez powodu. Ale wiekszość jak widzisz z tych osób, na które natrafiasz na plaży to zwykły plebs. Takie zachowanie jest nie przyjemne dla nas, wręcz ohydne i podkreślę to jeszcze raz: w szczególności nachalne w swojej prostocie i zachowaniu – przyznasz że oboje się z tym zgadzamy. Nie zwracaj uwagi na tutejsze opinie. To przeważnie zwykłe prostaki. PS: Dla pocieszenia i dla rpozładowania stresu z tej sytuacji abyśmy mogli się trochę z tego pośmiać: Wyobraź sobie, skoro tak się zachowują, koło plaży spożywając posiłek, to jak się zachowują w własnym domu w dni wolne’ podczas obiadu, kolacji?: a właściwie co mają na sobie podczas spożywania posiłku? – właściwie to w prawie nic nie są ubrani. xdd Oni i ci tutaj podzielający ich poglądy. Widać że to zwykłe prostaki. xdd Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz