Pluskwy w domu

Mam w pokoju pluskwy. To takie robaki, które gryzą człowieka w nocy. Robią sobie gniazda w różnych miejscach np. w kontakcie i uprzykrzają życie przez długi okres. Bardzo ciężko je wytępić, bo zwykle przesiadują w trudno dostępnych miejscach. Próbowałem je wytruć 4 razy i nic. Zawsze na wiosnę jest ten sam problem gdy się budzą. Chujnia.

42
57

Komentarze do "Pluskwy w domu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. nie jeździj pkp

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Musisz jedną złapać i na oczach reszty ją ugryźć, to wtedy się przestraszą, to taka zagrywka psychologiczna.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Zamów firmę dezynfekującą, zapłacisz ze dwie stówki ale będziesz miał spokój. Więcej wydasz na środki trujące, które nic nie dają.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Sam tak miałem, przywiozłem je z angli..brrr. Ciężka sprawa, na szczęście już plaga minęła, wszystko dzięki takiemu preparatowi który zamówiłem gdzieś w internecie. Może cena jest troche wysoka ale płyn jest bardzo skuteczny. Wystarczy popryskać tam gdzie jest ich gniazdo, lub tam gdzie przechodzą/przesiadują. Preparat działa tak że wytruwa pluskwy i zapach uniemożliwia dalsze zakładanie gniazd/jaj w tamtym obszarze. Bardzo skuteczne, odradzam dzwonienie bo jakiś „specjalistach” czy innych syfach. Tylko pieniądze stracisz. 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Jeszcze jedno zapomniałem dodać, kiedy nie jesteś pewien gdzie znajduje się gniazdo połóż taśmę na krawędziach łóżka, słabsze pluskwy zatrzymają się na niej i będziesz mógł spojrzeć z której strony wychodzą. Również dokładnie sprawdzaj prześcieradła i inne rzeczy, bo możesz je przenieść do innych pokojów . powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Owady – nie robaki. To różnica.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ty się kurwa ciesz, że to są nasze, polskie swojskie pluskwy. Bo o takich np. niemieckich pluskwach w domu to nakręcili film fabularny pt. „Życie na podsłuchu”. Tamte pluskwy to dopiero była chujnia par excellence. Pluskwa, kurwa, też człowiek.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. no miałem ten sam problem siora ze stanów przywiozła. z pół roku zajęło nam wytępienie tego dziadostwa a było we wszystkim i wszędzie w całym domu.
  Wywaliłem swoje łóżko i spałem na dmuchanym materacu to pod nim zrobiły gniazdo. Siora wtedy zamówiła ze stanów preparat przyleciał do nas zastosowaliśmy i po problemie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @2 – haha dobre

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja poustawiałem tabliczki „wstęp wzbroniony” ,a że pluskwy były z anglii to napisałem po angielsku ” skwas fuck you, nienawidzę was” Pomogło.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zwiększ masę ! Pluskwy się wystraszą i uciekną.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem to te karaczany same wchodziłyby ci do gemby i zwiększały masę… Ale taki los plebsu

  0

  0
  Odpowiedz
 14. 14, zarabiasz 17 tysięcy i nie znasz dobrze polskiego?

  0

  0
  Odpowiedz