Pobyt za granicą

Wiem, że przyjechałam zarobić i zarobek ten jest całkiem niezły, ale ludzie, którzy mnie otaczają są sprawcami mojej chujni. Czuję się bardzo samotna, zagubiona, pozbawiona energii i życia. A ta osoba, z którą przyjechałam jest co najmniej pojebana. Muszę uważać na słowa, muszę udawać, że wszystko jest ok, podczas gdy nie jest ok. To jest takie głupie. Odliczam dni do powrotu, a to jeszcze nie prędko. Pierwsze co zrobię jak zajadę do Polski to chyba się spiję, żeby odreagować ten chujowy pobyt.

36
48

Komentarze do "Pobyt za granicą"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. najwiekszymi chujami za granica dla Polaka zawsze bedzie drugi Polak…

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Bo Polak Polakowi nóż do oka by wbił. Swoją drogą wspólna praca z koleżanką/gą, pokazuję cechy charakteru tej osoby o której nie wiedziałaś. Ja już pracowałem w jednej firmie z kilkoma kumplami, teraz nie mam kumpli (a znałem się z niektórymi od dziecka), wychujali mnie dla lepszej pensji.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Trzymaj sie i nie daj dupy.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak wrócisz, za miesiąc znowu będziesz chciała wyjechać. Wszędzie fajnie, gdzie nas nie ma.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. za granicą w pracy tak juz jest. też byłem. także doskonale cie rozumiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To własnie jest przejebane koleżanko, że nawet jeśli masz kase a nie masz przy sobie zaufanych fajnych osób to traci cały sens. Dlatego szukaj następnym razem osób z ktorymi się można dogadac to bedzie o wiele lepiej. Pozdrawiam m.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Brat brata W DUPĘ HARATA !!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Eugeniusz Wchujzłodziej sprowadzi (nawet siła) wszystkich Polaków z obczyzny! 10 mln z USA, kilka mln z Europy + z innych kontynentów – będziemy 70 milionowym narodem, z czego 50 milionów na bezrobociu, ale będziemy razem – Polakami!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. głupoty pierdolicie. nikt wam nie każe zadawać się z chujowymi rodakami – trzymajcie się z tym porządnymi. na pewno i tacy się znajdą, nie bądźcie tylko takimi pesymistami. a jak zobaczycie, że coś się pierdoli – fora ze dwora, zerwać kontakt, do widzenia. to odnosi się nie tylko do pobytu za granicą ale także to jakichkolwiek relacji z ludźmi – bo po co zawracać sobie dupę kimś, kto nie jest wart naszego czasu? olać! sam tak robię i żyje się wspaniale 🙂 pozdrawiam wszystkich chujowiczów!

  0

  0
  Odpowiedz