Podejście do biznesu w PL

Może to takie przyziemne co napiszę ale w naszym kraju większość tych pseudo przedsiębiorców to jakaś żenada.
Idę na kebaba bo blisko domu, oczywiście kartka wisi że dziś nieczynne bo grubej właścicielce się robić pewnie nie chciało. Na olx ciągle poszukują mistrza kebabów, ale jak co do czego gdy właścicielce nie chce się robić to lepiej zamknąć niż dać jakiegoś pracownika żeby na tygodniu lokal był otwarty.
Drugi biznesmen. Kupiłem sobie telefon, chciałem kupić do niego szkło. Zawsze wolę wziąć od razu 2 na zapas bo wiadomo jak to teraz bywa. Oczywiście typ ma tylko jedno, następne dopiero zamówi i będzie za 3 dni. Specjalnie muszę jechać na drugi koniec miasta bo gość który handluje akcesoriami do telefonów nie pomyślał żeby mieć więcej rzeczy na stanie.
Nie wiem czy ci ludzie mają wywalone na to wszystko czy im się nie chce. Gdyby tępak miał 2 szkła to by podwójnie zarobił, nie rozumiem takiego podejścia do biznesu.
Telefon to nie jakiś no name tylko rozchwytywany model.

5
27

Komentarze do "Podejście do biznesu w PL"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nigdy sie nie spotkalem z żadną z ty h sytuacji, jestes popierdilony

  6

  2
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  2
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  2
  Odpowiedz
 5. M I S T R Z K E B A B Ó W

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Zapierdalaj grzecznie w swojej tyrze, bo o biznesie nie masz zielonego pojęcia, patałachu. Jedynie co masz zrobić szabes goju, to ofiarnie JEBAĆ na swojego Janusza, a w domu meczyk w telewizji, zachlać ryja wódą z biedry, wejść na lochę, strzelić za 500 plus i spłacać norę na obrzeżach w kredycie na 40 lat!
  Filozofowanie o biznesie zostaw Mnie i innym Ludziom Biznesu, zrozumiano? /Byczywąs

  12

  3
  Odpowiedz
 7. Piękna perspektywa

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Ale z ciebie głupi, bezwartościowy kawałek gówna.

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Oho!!!! Klyent nam się trafił! A przecież klient NASZ PAN, i jak to tak, że nie został obsłużony! 3 lata robiłem w handlu i w końcu rzuciłem to w cholerę właśnie przez takie roszczeniowe łachudry jak Ty. Według Ciebie wszystko Ci się należy? Nic Ci się nie należy, a ciepła woda w kranie i codzienny świeży chleb w piekarni to luksus, do którego nie ma dostępu 70% ludności na tym świecie głąbie.

  Oczywiście, sprzedawca według popierdolonego widzimisię klienta ma obowiązek mieć każdy towar na stanie. Kupi 10 sztuk szkła, a potem okaże się że nie ma popytu, facet umoczył hajs a towar leży. Autorze posta, chuj Ci w dupę.

  1

  0
  Odpowiedz