Podwójne standardy na plaży nudystów

Wkurzają mnie podwóje standardy na plażach nudystów. Jak facetowi stanie pała to dostaje wilczy bilet i ma spadać z plaży w trybie natychmiastowym. Przez to trzeba się ciągle tajniaczyć np. obracając na brzuch podczas opalania, robić pad brzuchem na piach albo nurkować pod wodą. Najłatwiej mają staruchy którym juz nie staje.

Natomiast gdy kobieta jest napalona i non stop sterczą jej suty, a z pizdy cieknie niczym z wodospadu to wszyscy mają wyjebane. Brak upomnienia czy wywalenia z plaży. Gdzie tu jest sprawiedliwość?

15
4

Komentarze do "Podwójne standardy na plaży nudystów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Prawda!! Rownouprawnienie to fikcja, mozesz dac robotę kobietom w kopalni budowie czy innym kieracie, to sie tam zesrają i zajebią, tam do garów wypierdalać

  4

  1
  Odpowiedz
  1. Kobiety chcą samych i to jeszcze konkretnie wybranych przez siebie przywilejów, a nie równouprawnienia. Przecież jakbyś na każdym obszarze życia, pracy, nauki i sportu traktował dziewczyny tak samo jako gości to w momencie by gatunek wyginął.

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Ale oprócz gnuśnych polskich plaż nad tzw. Morzem Bałtyckim są jeszcze inne. Prawdopodobnie zamiast uczyć się geografii to ćpałeś i chlałeś. Mało tego, w dupie byłeś i gówno widziałeś – nie miałeś za co pojechać gdzieś dalej, bo wszystko poszło na paprykarz, romperka i tanie fajki. Teraz w tępej kurwobiedackiej pale nie mieści ci się, że są inne plaże nad morzami z prawdziwego zdarzenia. Jest Cap d’Adge, jest Haulover Beach i to tylko przykłady. Wracaj do swojej zawszonej biedackiej tyry za cztery tysie i przestań pierdolić na temat o którym nie masz pojęcia.

  5

  4
  Odpowiedz
 4. Jak mi staje to ustawia sie do mnie kolejka
  Jestem hiperseksualny

  -Testo

  1

  3
  Odpowiedz
 5. Regulamin odwiedzanej przez Pana plaży nudystów zawiera zapis, który każe delegować posiadaczy kutasów poza teren obiektu w przypadku wystąpienia erekcji? Jestem zdruzgotany.

  Zygmunt Antydzidzia-Nunczako

  3

  1
  Odpowiedz
 6. Po kiego chuja chodzić tam gdzie ludzie noszą genitalia na wierzchu?
  Człowiek jako jedyna istota na tej planecie używa odzieży i tym różni się od zwierząt.
  Człowiek nawet jak uprawia seks to stara się czynić to nie na widoku publicznym natomiast zwierzęta pierdolą się bez krępacji gdzie chcą.

  8

  1
  Odpowiedz
  1. Czasami wolałbym oglądać genitalia jakiejś Karolinki niż jej twarz, teoria względności.

   3

   0
   Odpowiedz
   1. W przypadku niepodobalności twarzy jakiejś Karolinki miałbym ciarki musząc spojrzeć genitaliów będących w jej posiadaniu.
    Efekt Daktyla

    2

    0
    Odpowiedz
 7. Zapomnij o polskich plażach. Środowisko naturystów w Polsce to towarzystwo wzajemnej adoracji wszyscy tacy ą, ę kulturka a szufladkują ludzi i wydaje im się że plaża jest ich. To samo jest z Polskim Towarzystwem Saunowym. Wydaje im się że to oni mają prawo w publicznych saunach wyznaczać swoje standardy i pouczać innych. Chcesz poopalać się nago to jedź do Chorwacji. Przynajmniej ciepłe morze i nikt się nie czepia. W Polsce zaraz cię zakwalifikują jako podglądacza, szwendacza i huj jasny wie kogo jeszcze. Raz byłem świadkiem tego na warszawskiej plaży. Opalał się facet, czasem wstał, wszedł do Wisły. Nic niewłaściwego nie robił. Jak się zawinął to towarzystwo od razu zaczęło go odgadywać. W końcu padło zdanie, które dokładnie okresla charakter tego całego towarzystwa – „myśli że jest jednym z nas”. Aż ciekawe co gadali jak ja się zawinalem. Pewnie to samo więc huj im w dupę stalowy. Niech się kosza we własnym zatęchłym sosie.

  5

  0
  Odpowiedz
 8. Jak ja dostaje wzwodu to ratownik biegnie żeby zawiesić flagę.

  Zdzisław Drzewiec

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Zdzisław Drzewiec, wielbiciel wkładania do połowy.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Wkładanie do połowy na plaży jak wyskoczysz z cipki:

    Szuru buru, rachu ciachu
    Raz po piździe raz po piachu

    Dlatego należy wkładać do końca i nie wyjmować całkowicie bo to chujowa impreza dla obojga.

    0

    0
    Odpowiedz