Podwójne standardy

Dziś w gazecie przeczytałem że pani sędzina umorzyła sprawę dwóch piotrkowskich policjantów oskarżonych o złożenie przed sądem fałszywych zeznań… bo niska szkodliwość czynu. No kurwa mać, normalnie to człowiek nawet wezwany na świadka w jakiejś błahej sprawie dyga się ze strachu żeby czasem czegoś przypadkowo nie przekręcić, bo mogą cie oskarżyć o składanie fałszywych zeznać, a tu dwóch „stróżów prawa” kłamie sobie w żywe oczy pod przysięgą i wymiar sprawiedliwości ma to w dupie.

86
45

Komentarze do "Podwójne standardy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto miesięcznie i poruszał się po mieście swoim Mesiem tak, jak ja, mógłbyś pozwolić sobie na to w dowolnej metropolii na świecie, nie wspominając o tym, że zwyczajnie mógłbyś zamieszkać w cywilizowanym kraju np. w USA tak, jak ja. Wtedy prawdopodobnie nie miałbyś kontaktu z w większości bezwartościową, polską prasą, a co za tym idzie z licznymi patologiami, o których informuje(oczywiście tylko po to, aby ukryć prawdziwe patologie). Jednym z kolejnych plusów zarabiania 17 tysi netto miesięcznie, który byłby nieoceniony w hipotetycznej sytuacji jaką opisujesz, to obracanie się w towarzystwie ludzi, którzy również zarabiają bardzo dobre pieniądze, a do czego dążę, są to często sędziowie i prawnicy. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto miesięcznie na pewno znałbyś kilku, więc posiadałbyś jakiekolwiek pojęcie na temat prawa, co wiązało by się z mniejszym stresem w opisanych przez Ciebie okolicznościach. Prawdopodobnie wystarczyło by znać jednego sędziego, aby większość przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości w przeciętnej polskiej mieścinie była po Twojej stronie. Oczywiście musiałbyś jeździć Mesiem, aby zyskać sobie szacunek człowieka mającego pieniądze, poważanie i reputację, na które ciężko pracował po to, żeby później móc wsiąść do swojego Mercedesa i doświadczyć na własnej skórze piękna, jakie udało się stworzyć ludziom dzięki tysiącom lat ciężkiej pracy. Ale to nie byle jakim ludziom mój drogi. Wniosek który powinien Ci się nasunąć jest taki, że to ludzie mojego pokroju ciągną za sznurki na tym świecie. Słabsi i mniej zaradni muszą się podporządkować, albo umierać. No, mogą sobie jeszcze wegetować w swoich garsonierach, cały czas narzekając na warunki tworzone przez innych, nie rozumiejąc tego, że sami mogą tworzyć lepsze warunki zarówno dla siebie, jak i innych, i zarabiać dzięki temu 17 tysi netto(miesięcznie). Ostatnia opcja jest najgorsza, bo konformista doceni swoje 1200. Wie że jest skazany na wieczne noszenie cegieł czy podawanie frytek, bo rozumie, że tylko do tego jest zdolny. Na szczęście wszyscy ci ludzie są potrzebni. Nie każdy powinien sobie zdawać sprawę z tego, że może być kierownikiem, inżynierem, właścicielem. Zbudowanie czegoś wymaga wielu rąk pracy i tylko jednej głowy nadzoru. Ewolucja najwyraźniej zdawała sobie z tego sprawę, dlatego zwerbowała armię ludzkich robotów, mających służyć lepszym od siebie. Bez nieudaczników nie było by cywilizacji.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Bo sa rowni i rowniejsi, zreszta nie wiadomo jak ta sprawa dokladnie wygladala, wiec ciezko sie do czegos przyczepic.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Cebulowy chuju za 17 tysi, nic nie piszesz, znowu zajęty jesteś przyjmowaniem pchnięć w swoje dupsko w przydrożnych krzakach, pedziuchu?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Mesiu to chyba jakiś bezrobotny po filozofii, że ma czas się tak dzielić swoim wnętrzem… Mesiu, parówczanie, pozdrawiamy Cię serdecznie i czekamy na kolejny jebitny wpis skurwiela,którego życie jeszcze nie przeczołgało…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mesiu, jest nawet ok, tylko jakbyś mógł skrócić to pierdolenie bo nudnawo jednakże..

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Panie od mesia i 17tysi – nikt cię już nie czyta. Po prostu słabo piszesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 9. ’Mam wyjebane na rząd polski, koalicje i ustawy’
  @2 brawo, odciąłeś się od informacji o polskiej patologii w gazetach dlatego siedzisz na chujni. A ludziom nie udało się stworzyć twojego pięknego mesia dzięki tysiącom lat ciężkiej pracy tylko dzieki naukowcom którzy wynależli silniki itp. Nie dzięki cięzkiej pracy egipcjan którzy budowali piramidy albo chińczyków budujących wielki mur masz mesia, tylko dzięki geniuszom którzy się czasem trafiają w ludzkiej populacji. Czym większa populacja tym większa szansa na takiego naukowca, nawet kretyn może mieć genialne dziecko. Ty mesiu nie zmieniasz niczego w naszej cywilizacji, nauczyłeś się tylko kożystać z głupoty kretynów, może mając do tego dobre warunki. Umrzesz jak twoje taśmowe ciecie z łodzkiego wydziału fabrycznego, a za 200 lat nie bedzie ani ciebie ani twojego mesia (chyba że bo gdzieś zakonserwujesz jako pamiatkę) i chuj to bedzie każdego obchodziło czy uważałeś się za władcę świata czy nie. Nie masz na cywilizację żadnego wpływu jak 99.99% ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. No bo każdy jest beneficjentem wykonywanego zawodu, szewc ma buty, górnik ma węgiel, kolejarz darmowe przejazdy pociągiem, piekarz pieczywo, kucharz żarcie, pani inkasująca opłaty od korzystających z pisuarów za 2,50 może do woli srać tam za darmo, a policjant ma sprawiedliwość zawsze po swojej stronie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Złoty łańcuch / orzeł na klacie. Sąd idzie / podnoś dupę bracie. Waga za wagą / sędzina przybija. Dygaj bo może / się z prawdą rozmijasz. Kity wstawiali / leszcze z Piotrkowa. Sędzina przybija / o czym tu mowa. Garować nie będą / dwa psie kutasy. Bo od nich dostała / cztery minety.
  Dla ciebie ćwiara / nie żadne zawiasy. Bo ty jesteś frajer / niewdzięczny niestety. To znowu pisałem ja, Jarząbek Wacław. Podrzuci mi ktoś zacną muzę do tego?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @5,6,7. What if I told You… Anyone can leave a comment claiming that he’s the Mesio :).

  0

  1
  Odpowiedz
 13. w sumie to niech mesiu pisze, po łebkach zawsze można przelecieć (nie podniecaj się mesiu, to akurat nie do ciebie)tylko niech uważa przy kompie bo jak boss zobaczy że gostek się w robocie nudzi to go zjebie i znów po premii poleci…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @9 nie przeżywaj tak i przeczytaj @12. Bez ciężkiej pracy ludzie nie mogli by sobie pozwolić na posiadanie dzieci, bo niby za co miały by być utrzymywane. Jeżeli nie było by tej pracy, cudowni geniusze nie byli by w stanie się urodzić. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto miesięcznie i jeździł Mesiem tak, jak ja, wiedziałbyś też, że każde kolejne pokolenie korzysta z kulturowej spuścizny swoich przodków. Silnik nie został by wynaleziony, gdy by ktoś wiele tysięcy lat wcześniej nie wynalazł koła.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to robiłbyś, co chciał i nikt by cię nie ruszył. Klient płaci, klient wymaga. Ile z twoich patałaszych podatków idzie na sądy? A policz sobie, ile z moich. To się nie dziw, że na mnie przychylnie patrzą. Z reszta w twoim patałaszym interesie jest, żeby patrzyli przychylnie, bo jakby było inaczej, to zamknęliby fabrykę i wyleciałbyś z przebolcowanym odbytem, na zbity pysk i bez wypłaty.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @12 Try to put up your writting in your beet-onion native language on here, instead of poor grammar English

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Do #9 – ty nędzny robaku. Jakbyś kiedyś miał okazję przejechać się mesiem, to wiedziałbyś, jaki to skok w cywilizacji. Każdy dzień zarządzania moimi biznesami, to jest skok cywilizacyjny. Kolejnym skokiem cywilizacyjnym jest internet, który zrównuje na chwilę ludzi i staje się cud – taki szarak, patałach i robak jak ty ma niepowtarzalną okazję wymienić parę zdań z Prezesem. W normalnym świecie Prezes nawet z góry, ze swojego gabinetu nie zauważyłby cię w dole, w kłębach fabrycznego smrodu. Bo wiadomo, że nie zszedłby na ten poziom.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @16. Fuck yourself

  0

  1
  Odpowiedz