Pojebana era internetu

Wkurwia mnie ta cala era internetu. Internet w dzisiejszych czasach zamiast być czymś przydatnym dla większości ludzi jest zwykłym odmużdżaczem i śmietnikiem. Młode laski naczytają sie kafeteri czy innej samosi i pozniej mają gówno zamiast mózgu. To samo tyczy się kolesi co tylko graja przez internet i ściągają pornole. To głownie internet lansuje tych wszystkich pederastów na gwiazdy co pokazują od czasu do czasu swoje miejsca intymne. Zamiast kulturalnej wymiany zdań na forach jest tylko hejt i rzucanie bluzgami. Do tego mamy durne portale typu facebook i nk które głównie służą do lansowania się i szpanowania durnymi fotkami. Prawda jest taka ze jesteśmy w obecnych czasach niewolnikami internetu, przez co coraz mniej się ruszamy i coraz trudniej nawiązujemy relacje międzyludzkie.

95
69

Komentarze do "Pojebana era internetu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Naucz się poprawnie pisać, a dopiero potem publikuj swoje wypociny.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Ja pracuję pozyskując klientów przez internet. Nie masz nawet pojęcia jak wielki ma potencjał, a to o czym pewnie sam robisz.

  0

  2
  Odpowiedz
 4. Pierwsze primo: to nie internet odmóżdża, tylko ludzie są debilami z natury (nikt mu nie każe, sam z nieprzymuszonej woli siedzi w necie i korzysta z niego tak jak podpowiada mu inteligencja (a raczej jej brak – marnując czas na takie pierdoły jak my tutaj właśnie, na takich portalach jak ten tutaj właśnie)
  Drugie primo: uważaj, u Ciebie „odmużdżanie” się już zaczęło
  Tertio: nawet „tłomaczyć” mi się nie chce – ot taka moja chujnia.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Dobrze prawisz synu, ja na ten przykład gdy akurat chce coś obejrzec w tv i lecą odmóżdżające reklamy to wyłaczam głos i patrze na te głupie pizdy reklamujące niczemu nie służące i nie potrzebne kalgony, wtedy jeszcze durniejsze bez głosu stają się te reklamy. Jedyną odskocznią jest natura, las, jezioro góry czy muszelka na piasku, no chyba, że jakiś chuj na quadzie się porusza to 112 wykręcam i mam zjebane wyciszenie się, ale tak to spoko, natura forever.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. niestety masz rację. Internet coraz bardziej ogłupia. Młodzi naczytają się bzdurnych porad z różnych dziedzin życia i myślą, że to są dobre rady. A tym czasem to tylko chujowe gówno. No i rodzi się pokolenie osłów.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Dzieci NeostradY otaczają mnie!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zluzuj majty.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Ale o co ci chodzi? Wkurwiają cię dzieciaki, które siedzą całymi dniami w internecie, to po jakiego chuja sama siedzisz na durnych portalach, jak chujnia.pl?! (podejrzewam, iż jesteś dziewczyną, skoro irytują cię młode laski siedzące na fb i nk). Skoro nie lubisz głupich sweet foci młodych lasek na NK i Fejsie to po kiego chuja je przeglądasz? Założę się, że sama masz swój profil na NK ze zdjęciami. Oczekujesz kulturalnej wymiany zdań na forach, a sama się rugasz jak stary robol na budowie. Ehh dziewczynko oczekujesz od świata żeby był lepszy to postaraj się najpierw sama być lepszym człowiekiem.

  0

  2
  Odpowiedz
 10. Jak ci nie pasuje, to odłącz się od internetu. Idź mieszkać do lasu. A najlepiej zmień planetę.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. To nie jest do końca prawda. Internet też pozwala się rozwijać i jest to główne źródło wolnej i rzetelnej informacji. Bądźmy szczerzy: w telewizji (nawet prywatnej) wiadomości są podawane tak, jak sobie to zażyczy nadawca. W gazetach jest tak samo ale to w internecie mogę szukać wiadomości na różnych portalach i nie mam na myśli onetu albo wp, ale raczej NowyEkran.pl albo blogi ciekawych ludzi. W telewizji tego nie uświadczę a nie mam wielu znajomych którzy znają się na np. ekonomii. Internet jest błogosławieństwem, jeśli jest odpowiednio używany. Na portale typu samosia nawet nie wchodzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja mam takie podejście:
  Niech się odmóżdżają. Mniejsza konkurencja wśród ludzi którzy widzą w świecie coś więcej niż możliwość nawalenia się w weekend.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. true story, bro

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Niestety tak jest kiedyś jak nie było internetu komputerów czyli za mojego dzieciństwa wszędzie szło spotkać mnóstwo ludzi czy to nawet mróz był to sie w piłke grało a teraz ?? Pustki na mieście mimo pięknej pogody ehh ;//

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @4 Mądry komentarz

  0

  0
  Odpowiedz
 16. bardzo mądra i celna chujnia. przez parę miechów miałem zastoje z kasą i po odłączeniu neta zostało mi to co każdemu cywilizowanemu absolwentowi studiów wyższych powinno być z mediów wystarczające. gazete codzienną czytałam i radia słuchałem. i od razu przeszła mi sraczka na bycie onlajn tłeni for sevn. jebać to i ograniczyć do 1 h dziennie

  0

  0
  Odpowiedz