Pojebana sprawa z wodociągami

Kurwa psia mać, że tak zacznę swój zgniły i chujowy wpis, w celu przysmaczenia skisłej brei. otóż, już 3 raz w tym roku nie mam wody w domu, przez jakieś jebane „awarie”. Kurwa, wymiana rury trwa może parę minut, a nie latami! Od 14 nie mam wody. Ani się umyć, ani sobie zrobić obiadu. A te ścierwa jeszcze drą japy, że jak to, nie mają czasu. kurwa, a za co ja płacę?! Za to, że nie mam w czym się umyć, ani czego się napić?! W dupie mam, że jest sobota, i to, że mają problemy. Płacę niemałe pieniądze za to, żeby mieć w czym się umyć, więc kurwa wymagam, no nie?
Chujnia, śrut i kupa wodorostów.

54
55

Komentarze do "Pojebana sprawa z wodociągami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ciesz się, że w ogóle masz wodę. Jeszcze.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wody nie masz dupy nie myjesz i jebie od ciebie. Kurwa masz przejebany los.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Dokładnie !

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Gdybyś był w Japonii…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kurwa znam to gówno. Jebane skurwysyny tam robią, czerpiąc radość z męki innych ludzi, no czyste kurwy. U mnie kiedyś był taki syf że jebanej wody nie było dwa czy trzy dni z rzędu. Ale oczywiście kurwa postawa na ‚odjebcie się od nas przecież było ogłoszenie trza se było zapas zrobić’. Ta spoko tylko to zajebiste ogłoszenie było na jednym losowo wybranym drzewie na całą gminę. Super w chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Rozumiem cię kolego drogi ale z tymi minutami to trochę przesadziłeś.W pare minut zlokalizować wyciek, dojechać z ekipą, wykopać dół, wyciąć rury, wstawić nowe, pospawać, zakopać, utwardzić… Chyba masz coś koło 15-20 lat… Powiesz, chuj mnie to obchodzi, ok, ale rzeczywistości nie zmienisz. Dlatego nowe osiedla kosztują 450 tysięcy od klitki a stare 200.. Mówiąc dosadniej nikt ci wody nie zrucha raz dwa… Poza tym mieszkasz w Polsce, kraju biednym, gdzie się ludzi upokarza. pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 9. a później tylko kamień w kranach … kurwa

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Idź do sąsiada po wode albo do studni na ulice. Albo na drugi raz trzymaj wode w wiadrach na taką sytuacje, tymbardziej że wiesz że sytuacja się ciągle powtarza. Myśl troche człowieku. Powodzenia !!!
  Miły Jurek

  0

  0
  Odpowiedz
 11. RACJA, man! Bez wody nie ma życia! 3m się!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. nie zapomnij wymyć se odbytu bo czasem jest używany a fetor odstrasza potencjalnych klientów

  1

  0
  Odpowiedz
 13. i tak się nie myjesz. dupa ci wali jak stąd do oslo więc oszczędź sobie tych durnych tekstów. PS. pij z szamba.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Jesteś śmieciem.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. wymiana rury „parę minut” ? ty tępy palancie, weź idź i odkpo, wymień i zasyp rurę w zimie na ulicy. Ty kurwa matole mientkim chujem robiony.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Idź się lecz prymitywie. Rzeczywiście życiowy problem.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. ja tam wolę lachociągi niż wodociągi kolego, proponuję również się przerzucić, no chyba że jesteś bliskim friendem geja Romana albo byczka Andrzeja

  1

  0
  Odpowiedz
 18. czytaj książki Marka Kotońskiego

  1

  0
  Odpowiedz
 19. gówno mnie obchodzą twoje wodociągi, spierdalaj

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Szwadron Śmierci działa od dziesiątek lat pozbywając się syfu i brudu toczącego jak choroba ten świat poprzez swoją niezawodną 45-letnią już specjalną maszynką do mielenia ludzkiego mięsa,a mimo ty przez te wszystkie latach nie wiedziałeś o ich istnieniu i nie dałeś im namiaru na tych delikwentów rujnujących twe życie i zdrowie,toż to niebywałe po prostu.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Ty pizdo, jakbyś mieszkał w Afryce czy Azji południowo zachodniej albo Indiach to byś miał chuja nie wode bierzącą patałachu. Ciesz się że mieszkasz w tak wspaniałym kraju jak Polska i woda leci z kranu co pare dni i nie musisz srać na ulicy albo w polu, czy kąpać się w kałużach. Ludziom kurwa trudno dogodzić w dzisiejszych jebanych czasach, do chuja wafla.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Trza ci studnie zaczanc kopnac .Tylko najsampierw zawolaj rozdzkarza albo jakiego znachora niech znajdzie gdzie kopac co bys na darmo nie gibal/a lopatom .A i dupe ziolami okadzi co by nie smierdziala .

  1

  0
  Odpowiedz
 23. @12 Picie z szamba niesie ze sobą ryzyko zakażenia bakteriami, nie radź w ten sposób koledze bo się mylisz, a przecież nie chcesz żeby się zatruł, prawda? Pokój z Toba skurwysynu

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Do 20@ Ty jesteś z PO głupia kurwo? Pieprzysz jak oni „cieszcie się że macie wodę” to jest oczywiste że w cywilizowanym kraju jak ta POlska MUSI BYĆ WODA!

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Zbieraj deszczówkę,oszczedzaj.Umyj dupe wypij wodę.

  0

  0
  Odpowiedz