Pojebani mechanicy!

Posta kieruję do wszystkich pseudo-mechaników:

Oddałem auto do naprawy – do przespawania wlew paliwa oraz rant nadkola (reparaturki). Dziś po dwóch dniach odbieram samochód i co się okazuje? Do rantu przyspawali kawałek dorobionego elementu, a wlewu nie ruszyli. Przełknąłbym to jeszcze gdyby „mądrala” nie przejechał kurwa gumówką po nadwoziu, by „poudawać”, że element był wymieniony i pokrył go farbą podkładową! No kurwa, jeździsz starym gratem, dbasz chuchasz a jakiś pojeb Twoją pracę/dupowóz/pojazd pozwalający zarabiać (w końcu jeździ się nim do pracy) rozpierdala w 3 sekundy??!! Cały prawy bok tylny jest rozjebany! A jeszcze nigdy mi fuszery nie odpierdolił! Mocno się zawiodłem, bo darzyłem faceta zaufaniem, a on takie buble odpierdala. A sam bym to sobie naprawił, gdybym posiadał spawarkę. A teraz pytanie do mechaników: czy naprawiłbyś tak swój samochód? Nie? To kurwa nie rób innemu, tego, czego sam byś nie chciał! Takie to kurwa trudne?

112
84

Komentarze do "Pojebani mechanicy!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. nie pierdol stary, ten trabant nie nadawał się do jazdy i dzięki nam w ogóle odpalił. a i jeszcze coś, spawarka nie była potrzebna, wystarczył klej do plastiku (jeżeli chodzi o gumówke, to została użyta w charakterze bocznego testu ncap). żegnam, mechanik zenek

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dobrze prawi polać mu. To jest chujnia w rzeczy samej.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zaraz ci mesiu napisze, że on wymienia autka nawet jak mu nasra gołąb na dach. Czekam jednak na wpis Kalego i jego kongijskich wielbłądach samowystarczalnych.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Poprawiłeś mi humor, właśnie się dowiedziałem że ktoś ma bardziej zjebanego grata od mojego. PS Napisz coś jeszcze.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jak ci się nie podoba to se zrób lepiej!

  2

  0
  Odpowiedz
 7. A ostrzegałem żebyś nie naprawiał u Okarmy

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To niech poprawia baran skończony. Po co odbierałeś auto skoro jest źle zrobione? Jak spierdolił to nich ci da zastępczy do pracy i nich napierdala tak długo aż będzie dobrze. Za spóźnienie musi dopłacić i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @6 witam ziomka!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zamiast wozić się starym matizem, to wypierdalaj do mesia do fabryki. Zaczynam wierzyć że ten koleś (mesiu) naprawdę ma rację że polaczki kupują badziewie na które ich nie stać żeby podrepetować swój status.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. ja jeżdże hondą civic z 1996r a w garażu stoi merc e-klasa z 2005r i wali mnie co ludzie sobie mysla!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja jak mojego zjebałem to następnym razem nie chciał pieniędzy mimo że wymienił dwa elementy. Poczuł się jebany do winy.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. To gdzie miałeś ślepia przy odbiorze? Było nie odbierać, dopóki robota nie bedzie zgodna ze zleceniem. Cały bok „tylny” rozjebany od krechy gumówką? Czy może pod kamaza kuźwa wpierdoliłeś to gówno na kołach i żądasz cudu od druciarza.

  0

  0
  Odpowiedz