Pojebany!

Cześć!
Słuchajcie, krótko, zwięźle i na temat. Kilka lat wstecz laska przyprawiła mi rogi (głupio wyglądam w czapce…). Sprawa wygląda tak, że od tego momentu przestały podobać mi się wolne dziewczyny… Powiedzmy, że jest sobie laska, ot taka sobie, nic ciekawego. Niech ta laska znajdzie faceta i już jest zajebista. Ciągnie mnie do niej, podrywam ją i najgorsze jest to, że dość często się udaje. Co wtedy? Miesiąc, góra dwa i wszystko mija… Mogę spotkać dziewczynę idealną, ale jeżeli będzie wolna to się nią nie zainteresuję…
To nie jest normalne, ale nic na to nie poradzę. Nie wiem, czy to jakaś choroba czy ki chuj!?

47
59

Komentarze do "Pojebany!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Żeś się tylko zraził do tej pierwszej i teraz odczuwasz tego skutki. Minie Ci to bardzo szybko, jak się zakochasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Choroba? Rozjebujesz związki ;/ Weź się człowieku zastanów, co ty robisz. Nie dość, że je rozwalasz, to potem jeszcze szybko kończysz. Nieładnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To zaburzona psychika, robisz to żeby wyrównać ból przez laskę, która cie zdradziła. Tymczasem to Ci nie pomaga, bo prowadzi do destrukcji. Krzywdzisz też innych. Zapewne dojrzejesz do tego w obliczu jakieś przykrej tragedii czy z czasem, kiedy zadasz sobie pytanie czy czasem nie zmarnowałeś życia. /Aix

  0

  0
  Odpowiedz
 5. E tam, pierdol to. Oczywiście, są to rany po tamtej kobiecie,odreagowujesz sobie. Jak ci z tym dobrze – lataj tak dalej. Jak cię to boli – przestań. Poza tym robisz tym facetom przysługę – skoro udało ci się te panny odbić, znaczy że były chuja warte. Oczywiście, to idzie potem dalej, i tobie też taką laskę ktoś szybko odbije:)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mam tak samo. Z tym, że ja nie podrywam i tym bardziej mi się nie udaje. Ale podobają mi się te, które maja kogoś, a wolne uważam za niepotwierdzone jakościowo.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Niejeden taki amant dostał już tu i tam, jak wracał wieczorem do domu, więc lepiej uważajcie zazdrośnicy-onaniści 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Może coś sobie udowadniasz?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. To wina tego, że kobieta szczęśliwie zakochana staje się w związku najpiękniejsza, ponieważ zwyczajnie chce jej się żyć. Promienieje.
  Ale odpowiedź na Twoje pytanie może być inna – zraniła Cię baba, to teraz odgryzasz się na tych wszystkich facetach, którym babki, które bałamucisz, przyprawiają rogi.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. poczekaj az dostaniesz w pysk od partnera

  0

  0
  Odpowiedz
 11. to jest ki chuj

  0

  0
  Odpowiedz