Pokolenie Madka+

Ale narobiło się pokolenia „madek”. Wszystko rozpoczęło się chyba wraz z tym programem 500+. Owa „madka” zostaje nią dość wcześnie. Taka karyna już w gimnazjum bądź i w podstawówce zdążyła powtórzyć rok, więc z nauką było jej nie po drodze. Z pracą też nie, lepiej balować. Wśród znajomych na FB mam wiele osób z gimnazjum, które są madkami. Wprawdzie często ich edukacja skończyła się na właśnie na poziomie gimnazjum, to imponujące jest to, że wiedzą wszystko o wszystkim! Młode matki po urodzeniu zdają się mieć fascynującą pewność siebie i wyższość, wszak tyle już przeżyły. Podczas gdy ja zapieprzam i na studiach i w pracy, one już mają sytuację ustabilizowaną dzięki 500+. Oczywiście nie jest to koniec, bo i „madkom” 500 złotych to jest za mało i już dążą do tego żeby było to więcej. Bo przecież dla nich państwo jest od dawania – tylko żeby państwo dało, coś trzeba tam wnieść, a kto tam wniesie, bo na pewno nie one? Patrząc na sondaże polityczne, pewnie zminusujecie tą chujnię, no ale cóż. Ale dzięki za przeczytanie w każdym razie.

87
4

Komentarze do "Pokolenie Madka+"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Też wkurwia mnie to, mnożą sie jak króliki, tylko zapina jedno z drugim ze to rozdawnictwo kiedyś się skończy.
  Boli mnie jednocześnie jak pojebanym krajem jest Polska od 3 lat niemal nie słyszę nic innego jak daliśmy 500+ i jest zajebiście, zamiast ustabilizować coś na rynku pracy żeby można było tu zarobić cokolwiek więcej niż 1800 i mieć pewność że nikt mnie nie wyjebie z roboty z dnia na dzień, lepiej rozdawać na prawo i lewo, bo później ma się głosy w wyborach.

  18

  1
  Odpowiedz
 3. Zapomnialas pochwalic PO i donka 🙂

  3

  4
  Odpowiedz
 4. No dobra, ale czy masz wygolona?

  1

  2
  Odpowiedz
 5. Sondaże kłamią! Tak czy siak scena jest zabetonowana przez POPiS więc nie ma co liczyć na zmianę!

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Zrób se dzieci głupia pizdo a nie skamlej, chyba że faktycznie żaden normalny chłop cie nie chce to nic tylko starą dupą zostaniesz.

  2

  26
  Odpowiedz
 7. Sterylizować kurestwo, patola bachorów narobi a potem siedza na dupach jak krowy

  14

  0
  Odpowiedz
 8. Konia walę od niechcenia,
  Dużo w jajach mam nasienia,
  Chętna(y) niech otwiera dziób,
  Zaraz będzie silne chlup!

  4

  1
  Odpowiedz
 9. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  2

  3
  Odpowiedz
 10. Śmieje się z tych debili, którzy myślą, że jak nie mają pieniędzy to rząd im wydrukuje nowe i będzie dobrze.

  6

  0
  Odpowiedz
 11. Nie wiem co tam u w tej Polsce sie dzieje bo jestem stara emigra wykopana przez los na tzw „Zachod” dawno temu .Chuj w dupe jak ktos minusuje .. Wy juz tam macie Bronx /Compton style ghetto .Witamy w kapitalizmie po naszej stronie ..No ale co ja tam wiem …? Pozostaje modlitwa do sw Karyny -patronki nieslubnych madek i sw Seby -patrona nieslusznie zatrzymanych .

  8

  0
  Odpowiedz
 12. W polsce za parę lat nie będzie rynku pracy, już teraz młodzi wyjeżdżają za granice za pracą, albo robią na czarno bo w polszy ważniejsza jest kłamliwa stopa bezrobocia i efekt 500plus..Rozdawnictwo i tyle.

  9

  0
  Odpowiedz