Polacy są nienormalni

Słowo daję.
Mam sąsiadkę, która znęca się nad dzieckiem i TYLKO JA to regularnie zgłaszam. Można by zabić dzieciaka pod nosem tego polszego prymitywu i tylko wzruszyliby ramionami. Co warty jest ten naród? Patologia, wrzaski i przemoc. Co chwilę widi się matkę, która szarpie się publicznie z dzieckiem, potrząsa nim. To jak ona się zachowuje, jak jest z dzieciakiem sam na sam? Czy inni Polacy to taka sama hołota, że nawet nie potrafią wtedy zareagować i tylko ja reaguję zawsze?

2
5

Komentarze do "Polacy są nienormalni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Patologia, cwaniactwo i kurwobiedactwo. Tak, olbrzymia większość tego tępego, patologicznego kurwobiedactwa zadowala się jebaniem za trzy i pół tysia na taśmie, lampieniem się w pasjonujące w chuj meczyki z romperkiem w śmierdzącej łapie i pijackimi burdami na oszczanej ławeczce przed blokiem. Za rozrywkę służy im wyżywanie się na najbliższych z nadzieją na to, że w ten sposób zaleczą swój kompleks bycia czymś pomiędzy gównem a kałem.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Najlepsze sa blachy co szczerza patologiczny ryj na fb z bombelkiem A w domu prymiywna karyna nie potrafi nic wytlumaczyc dziecku to go leje Mamy teraz wysyp madek – prymitywnych wulgarnych kurewek co z krymolem wpadly teraz nie radza sobie z macierzynstwem Teraz nie ma dobrego materialu na matke Mamy wiejsko- osiedlowe karyny lub wielkie damulki ksiezne hrabiny co kariere robia a dzieci maja byc najlepsze w szkole Te tez dzieci drecza jak nie wygraja kazdej olimpiady w szkole Gdzie prawdziwe kochajace mamy????

   1

   1
   Odpowiedz
  2. Spierdalaj z tego internetu ze swoimi obrzydzelstwami. Już pociągam za spłuczke.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Nie piszemy z włączonym Caps lockiem.
  Widzi, a nie widi.
  mgr.inż Grammarnazi

  1

  3
  Odpowiedz
  1. Nie piszemy tylko jesteśmy napisani.

   dr hab. inż. Twoja Stara i przyjaciele

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Nie biorę, jestem okej.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Nooooos kurwa w soooos
  i uśmiechaj się do ludzi
  Bo nie jesteś sam

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Każdy jest chujewsko sam.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. A potem „tragedia” jak kolejny dzieciak ginie zakatowany

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Tak naprawdę obydwoje powinni umrzeć. Matka to patologia, a gnojek będzie miał skrzywioną psychikę i będzie się znęcał nad żoną czy dziećmi, bo tego się uczy od matki. Ludzie dali sobie wmówić, że każdy ma prawo do życia. Nieprawda, patus nie ma. A dziecko patusów będzie patusem.

  1

  2
  Odpowiedz