Polak katolik to największa kurwa.

Witam. Problem stary jak świat. Sąsiedzi skurwiele. Odkąd mam zdecydowanie więcej od nich żal im dupę ściska niemiłosiernie. Rozwijam firmę dość intensywnie. Kupuję nowe maszyny, takie po kilkaset tysięcy(oni wiedzą ile to kosztuje). Nie jaram się tym bo wszystko w leasingach ale zarabia na siebie dobrze. Doprowadza to sąsiadów do szału. Teksty typu „ostro idzie, żeby potem nie płakał” to tak delikatnie. Chuj ich to obchodzi. Ja nikomu nie zazdroszczę. Pieniądze szczęscia nie dają, ja to wiem, te buraki nie. W niedzielę to do kościoła całą rodzinka do pierwszej ławki. A o mnie: ten chuj to, ten chuj tamto znowu kupił. Najlepiej mieszkać na odludziu. Donos do skarbówki też już był. Żadnych poważnych zastrzeżeń, żadnych kar itp. Idę z chujami na wojnę. W przyszłym miesiącu odbieram nową C klasę. Tez w leasingu. Do tej pory jeździłem autem dostawczym, bo praktyczne. Może chuji wykończę nerwowo i będzie spokój?

183
82

Komentarze do "Polak katolik to największa kurwa."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ot hipokryzja jakiej niestety wiele dookoła. Wątpię byś miał spokój. Wcale się nie zdziwię jak zaczną się jakieś nocne operacje i zaczną Ci niszczyć Twoją własność. Ogrom zawiści, wrogości jaki mają w sercach jest nie do pojęcia. Oni Boga nie znają i kiedyś im się za to oberwie od tego właśnie Boga.

  23

  8
  Odpowiedz
  1. Jakiego kurwa Boga gdzie go masz

   19

   2
   Odpowiedz
  2. Boga nie ma

   10

   1
   Odpowiedz
 3. To że masz obłudnych sąsiadów to nieznaczy że każdy katolik to „kurwa” !! A odemnie 2 gwiazdki dawidowe za rozwijanie firmy. I nie bądz Pan chujem!! Religii jak i nas katolików nie obrażaj!!! Szalom!!!

  5

  42
  Odpowiedz
  1. Każdy świadomy kotolik to chuj i kurwa

   24

   1
   Odpowiedz
  2. Każdy katolik to chuj!

   25

   1
   Odpowiedz
   1. a co to znaczy chuj

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Wal się katolicka szmato. Do obozow zaglady Wy kurwy wstrętne ! Będe obrażal a Ty mi ssiijjjjjjj

   4

   1
   Odpowiedz
   1. a co to znaczy kurwa bo o ile wiem to zakręt i o co to wszystko czy w prawo czy w lewo lol

    0

    1
    Odpowiedz
 4. nie wierzę, że można mieć takich sąsiadów.

  3

  9
  Odpowiedz
 5. A Polak-prawosławny,Polak-ewangelista albo Polak-żyd to mniejsze kurwy???

  7

  13
  Odpowiedz
  1. Nie,takie same kurwy.

   14

   2
   Odpowiedz
 6. rób doktorat z teologii

  8

  1
  Odpowiedz
 7. Po poziomie twojej wypowiedzi i użytego tam słownictwa wnioskuję, że prowadzisz firmę jedynie w swojej wyobraźni.

  6

  28
  Odpowiedz
 8. Najlepiej zrobisz, jesli przeprowadzisz sie szybko na Florydę.Tam pod gorącym słoncem Ameryki jest takie bogactwo, ze na twoje male maszynki nikt nie bedzie zwracał uwagi, wiec nie bedziesz musial pierdzieć na chujni.

  12

  2
  Odpowiedz
  1. you old someone you do not no what you talking about.First thing live there for about at least 10 years then you can say what you thing buddy.brown nose

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Ja zakochałem się w pięknej kurtyzanie, co zrobić gdy ma się wiedzę, że miała więcej kutasów w sobie niż liści na drzewie? To jest dopiero problem

  11

  0
  Odpowiedz
  1. Przecież to nie mydło – nie zmydliło się…

   2

   0
   Odpowiedz
  2. przestań je liczyć

   1

   0
   Odpowiedz
 10. Ja mam w leasnigu Żółtą Łódź Podwodną w ramach promocji dowodzoną przez Kapitana Nemo. I co teraz powiesz lemingu?

  3

  13
  Odpowiedz
  1. Lemingu ??? płytki jesteś. Widać ćwoku ,że na więcej cię nie stać.

   3

   1
   Odpowiedz
 11. „Idę z chujami na wojnę.” Nie idź, nie warto. Owszem, jest pewna satysfakcja z dosrania takim pierdolonym burakom ale krótkotrwała, a za każdym razem jak ci zrobią na złość, to napsujesz sobie zdrowia. Wiem, z własnych doświadczeń, też mam masę takich ciulów w sąsiedztwie i wśród dalszych znajomych. Wyjdź z tego założenia: zdrowie masz jedno i czasu też nie warto marnować. Wyprowadź się gdzieś, gdzie będziesz mógł żyć z daleka od takich (jakiś domek niedaleko miasta na dużej dobrze ogrodzonej działce z daleka od miejscowych). Ja tak mam w planach, a na sąsiedztwo lagę położyłem. Póki mi nie wchodzą w paradę, mam ich w dupie. Spróbują podskakiwać, ustawiam do pionu i mam spokój przynajmniej kilka-kilkanaście miesięcy, póki nie zapomną, wtedy mają lekkie przypomnienie i znów jest spokój. A jak chcesz mieć satysfakcję, to pomyśl: ty masz ich w dupie, nerwów sobie psuć nie musisz, a bandę skurwieli i tak zazdrość skręca i skręcać będzie do końca życia, bo to taki skarłowaciały, niedorozwinięty i zawistny podgatunek człowieka. No i niech ich skręca. Świadomość tego jest piękna bez potrzeby użerania się z zawistnymi idiotami.

  18

  1
  Odpowiedz
 12. zawistne polaczki buraczki cebulaczki.

  22

  3
  Odpowiedz
 13. Znam to, a tego że człowiek jebie od rana do wieczora to nie zauważają, pierdolić nieudaczników życiowych. A co do auta, to powiadają tym lepsze im bardziej sąsiada w oczy kole:)

  9

  2
  Odpowiedz
 14. Ale ty jesteś taki sam jak oni :D. Cytuję: „W przyszłym miesiącu odbieram nową C klasę.” Robisz to tylko po to żeby im dokopać? Bez sensu 🙂

  3

  11
  Odpowiedz
 15. Jebaj głupich zazdrosnych sąsiadów. A skoro firma Ci prosperuje, to możesz mi wysłać dwie dychy na konto, kupię sobie sztuczną pochwę.

  7

  0
  Odpowiedz
 16. Co Ty pierdolisz? Wiadomo, że pieniądze dają szczęście. Co niby innego daje? Nie można być szczęśliwym bez pieniędzy. Niby jak? Wybrałbyś w 100% doskonałą kobietę, dopasowaną idealnie do Ciebie, która nigdy się nie zestarzeje, jest piękna, seksowna, i do tego potrafi każdej nocy przemienić się w inną, jaką tylko chcesz, czy wybrałbyś miliard dolców? Ja wybrałbym miliard dolców i w ogóle bym się nie zastanawiał. Co mi z tej kobiety, kiedy jestem całkowicie zdany na siebie, zakładając, że w ogóle nie mam pieniędzy. Nawet jej dobrze nie wydupczę na zimnie bez dachu na głową. Co to za szczęście, nawet jak ją kocham? Miłość to reakcja chemiczna i działa podobnie do narkotyku. Daje tylko krótkotrwałe i złudne szczęście. Mając miliard dolców możesz pozwolić sobie na miłość, ale też na bycie w pełni szczęśliwym do końca życia.

  5

  3
  Odpowiedz
  1. no coś w tym jest …

   0

   0
   Odpowiedz
 17. Polak to dziwny naród. Jeżeli widzi, że sąsiad kupił nowy samochód to modli się o grad, zamiast wziąć się do roboty i kupić sobie jeszcze lepszy wózek.
  Ja Ci życzę jak najlepiej, żeby Ci się dobrze wiodło, żebyś uczciwie zarobił na jakąś fajną chałupę na odludziu i mógł spokojnie żyć po swojemu. Najlepszego!

  16

  0
  Odpowiedz
 18. To była i jest mentalność polska. Stary rób swoje i lej na polaczków, a głównie berety. Karramba – sąsiad to chuj 🙂

  12

  0
  Odpowiedz
 19. Jo masz racje.
  uni się cieszo jak se kupio hajno pastucha ropnioka jedyn dziwinc z dwa tysiące lusmygo roku z przebigiem hajno sto czydziesci tysioncy. łotusz to mosz racje panocku klup se tygo myrolla i zajic w niedzile to dopiro się dziolo będzie ze hej a koliga to chlop czy kaj slonzok inoczyj gej? Płozdrowijonka i kajno wszystkiego dubrygo

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Yo nie rozumia nic a nic

   0

   0
   Odpowiedz
 20. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to nie kupował byś gównianej C klasy. Może i kupujesz maszyny po kilkaset tysięcy, ale to nie jest twój zarobek, tylko zwykłe obracanie kasą w firmie. Gówno zarabiasz jak kupujesz C klasę.

  2

  7
  Odpowiedz
  1. Jak to od razu widać, żeś kacap z Kongresówki…

   3

   0
   Odpowiedz
 21. Mówisz prawde,ja na osiedlu ma pare takich co browara nie postawisz bo pieniedzy nimasz to cie od smieci od parówek lamusów nawyzywają,zazdrość zawiść wciąż za chajsem pościg.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. chujów.. Chuji ja pierdole

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Qurfów tauzent a chujów sto!

   0

   0
   Odpowiedz
  2. co to po polsku

   0

   0
   Odpowiedz
 23. Z tym mercem to dobra opcja – przy niedzielnych obiadkach to będzie temat nr 1. Chuj w dupę zawistnym kałojadom co zamiast coś zmienić w swoim życiu to opierdalają dupę innym.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Człowiek który dobrze zarabia, dba także o środowisko w którym mieszka, a co za tym idzie siłą rzeczy jego sąsiadami stają się z reguły osoby na porównywalnym poziomie materialnym. Więc wyjaśnij mi, proszę, skąd nagle twoimi najbliższymi sąsiadami są dusigrosze i drobni ciułacze? A jeszcze bardziej nie rozumiem twojego zainteresowania ich złośliwymi komentarzami, oraz ich egzystencją, śledzisz ich za każdym razem jak idą do kościoła i nawet wiesz że siadają w pierwszej ławce, ciekawe. To raczej oni powinni mieć kompleksy, a człowiek sukcesu, za jakiego się uważasz może co najwyżej patrzeć na nich z politowaniem i pewną dozą wyrozumiałości, wiadomo mrówka zawsze będzie tylko mrówką i nigdy nie wzbije się lotem orła, liczy się to co jestem w stanie osiągnąć, a co sobie inni o tym myślą to mnie doprawdy gówno obchodzi, szkoda czasu i energii. Zupełnie niepotrzebnie oparłeś ten wpis również o argumenty religijne akcentując to w tytule, co może sugerować że taka postawa wynikać może z przekonań religijnych, ale świętość i świętoszkowatość to są dwie diametralnie różne sprawy i nie można kogoś kto prezentuje właściwą postawę i jest osobą szanującą, oraz rozumiejącą zasady panujące w danej religii stawiać w jednym szeregu z kimś, kto praktykuje tylko na wszelki wypadek, żeby na przykład przypadkiem nie zostać potępionym po śmierci, więc sugerowanie już na samym wstępie że wroga postawa twoich sąsiadów wobec ciebie ma swoje źródło w wyznawanej przez nich religii jest obraźliwe dla tych, którzy oparli na zasadach tejże religii swój cały imperatyw moralny, stanowiący dla nich oparcie nie tylko w rozwoju duchowym, ale i także właściwym i zdrowym podejściu do życia w ogóle.

  1

  1
  Odpowiedz
 25. Nie wykończysz takiego typu człowieka. Znam to z autopsji. Każde nawet drobne potknięcie im wystarczy do pełni szczęścia. Olej to-ja właśnie dlatego między innymi nie zachodzę się z najbliższymi sąsiadami bo wiem jacy są. Przy kawce miło a za plecami masakra. Nie mieszałbym do tego religii.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Zdecyduj się albo kupujesz, albo bierzesz leasing, inaczej dzierżawisz, bo to jest jednak różnica.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Pierdol ich.Ludzie zawsze zazdrościli i będą zazdrościć.
  To tak jak z anegdotą o ośle.
  Jakbyś jechał na ośle – mówiliby : o jedzie na biednym ośle,a jakbyś na nim nie jechał : patrzcie,ma osła i na nim nie jeździ

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Polacy-katolicy to naprawde kurwy, jakich malo. Lataja co niedziele do kosciola, a (moi sasiedzi z Polski, byli, bo ja juz w tym Cebulandzie nie mieszkam)trzymaja psa na lancuchu 1-metrowym bez budy i kloca sie od rana do wieczora.A ksiedzu w dupe wchodza.Takich jest wiekszosc. Nienawidze (polskich) katolikow. Zaklamane szmaty.

  22

  0
  Odpowiedz
  1. Co racja,to racja. Katolik to ślepa kurwa dająca się ruchać w imię wiary.

   3

   0
   Odpowiedz
 29. i dobrze tak trzymaj. a sasiadow na dlugosc miecza 🙂 lej na nich cieplym siurem. wszedzie to samo, mysle, ze wiara nie ma tu wiekszego znaczenia. kurwy sa wszedzie, to zwykle skurwysynstwo. czolem!

  4

  1
  Odpowiedz
 30. Chuji czy chui czy…

  0

  0
  Odpowiedz
 31. JAN PAWEŁ II JEBAŁ MAŁE DZIECI W DUPĘ.

  9

  0
  Odpowiedz
 32. Zamów kilka telewizorów lub laptopów wydmuszek i wypierdol na śmietnik tak by sąsiedzi widzieli, tuż przed samym przyjazdem śmieciary. A jak się będą pytać o co kaman, to powiedz, że nie były Ci potrzebne i miałeś je im oddać, ale są skurwiałymi chujami więc wolałeś na śmietnik wyrzucić.

  8

  0
  Odpowiedz
 33. i chuj ci w dupe

  0

  1
  Odpowiedz
 34. MAM TO SAMO!! masakra!! cięzko charowaem rozkręcając firmę, w półtora roku zmieniłem 3 auta, teraz na bmw 7m. Szlag mnie trafia jak słysze ludzkie komentarze /najlepsze tych co to 'studiowali 5 lat i nie mogą pracy znaleźć/. Nikt nie widzi mojego ryzyka otwarcia firmy, brania kredytów na setki tysięcy żeby ruszyć z działalnością, użerania się z pracownikami itd itp. Najłatwiej siedzieć na dupie z tanim piwkiem w ręku i narzekać, że ktoś cięęężko tyrający ma więcej.

  4

  0
  Odpowiedz
 35. Popieram cię sam jestem w podobnej sytuacji z tą różnicą że u mnie prócz sąsiadów dochodzi jeszcze rodzina i to nie taka dalsza . Już sąsiadów nie słucham ale jak mi moja kuzynka zaczyna opierdalać mi dupę za plecami to szału pyty dostaję , pomimo że jej córce na 15 urodziny kupiłem laptopa i to za 4 tysie . Dowiedzieli się że od dealera przyciągnąłem XC60 to już następnym razem powiedzieli że niedługo się udławię tym wszystkim , ale oni nie wolą zapierdalać do opieki aby dostać buty albo głupie kartki na obiad w dworcowym barze ale sam do roboty ni huja żaden się nie weźmie .

  5

  0
  Odpowiedz
 36. Aleś ty głupi panie nowobogacki. Dój jak krowy i niszcz wszystkich wokół a weźmiesz to wszystko do grobu. Pomyśl czy cIĘ jeszcze ktoś lubi a raczej twoją kasę. Trza być człowiekiem a nie świnią. A do szału doprowadza twoich sąsiadów twoje gburostwo, chamstwo i pycha. Wolę wiązać koniec z końcem niż być takim skurwielem jak ty. Mówi cI to NAJWIĘKSZA KURWA CZYLI KATOLIK co ma cIĘ tak samo w dupie jak ty go.

  1

  9
  Odpowiedz
 37. Nie każdy Polak katolik kurwą jest, wiem, bo jestem tym pierwszym. U mnie jest odwrotnie – znajomym żal ściska dupę, bo mam lekką pracę i cisną mi, że gówno zarabiam, że nie mam samochodu, domu, żony. Chyba zazdroszczą, że nie muszę zapierdalać po 12 godzin dzień w dzień, tyrać na swoją laskę i potomstwo. Ja mam wyjebane i ci chłopie też to radzę, udupić się nie daj, ale wyluzuj trochę, a z nimi nie gadaj i po sprawie. A jak się zaczną pytać, dlaczego się nie odzywasz, to powiedz im spokojnie o skarbówce, przypomnij te ich komentarze – spalą buraka i może zrozumieją, a jak nie, to nie będą się odzywać przynajmniej.

  4

  0
  Odpowiedz
 38. Nie ma się co przejmować potomkami chłopo-robotników, których dziadkowie zapytani o swoją narodowość odpowiadali „my tutejsze” 🙂

  8

  0
  Odpowiedz
 39. @34 Jaką ty masz firmę? lepiej skończ gimnazjum albo kup sobie słownik, co za cieć waflowany, firmę ma a nie odróżnia charuje od haruje, nawet w przeglądarce błąd się podświetla trzeba być baranem żeby tego nie widzieć, nie wierzę że takie barany mogą mieć jakąkolwiek firmę. Zamiast wieczorem pić browar, lepiej poćwicz ortografię. Nawet przeglądarka www podkreśla błędy więc nie wiem jak taki przedsiębiorca jak ty tego nie widzi. Trzeba pójść do lekarza, tego od oczu. Masakra. Jaki kraj, tacy biznesmeni.

  1

  2
  Odpowiedz
 40. Niestety, polski katolik-hipokryta to dziwan rasa i gatunek czlowieka. Wszedzie sa katolicy. Ale tacy pierdolnieci jak w Polsce nigdzie.Kosciol wami rzadzi.Kosciol wam dyktuje, co macie jesc (post) i jak macie ruchac.caly swiat sie smieje z polskich katolikow i opowiada sie kawaly typu” przycjhodzi polski katolik do sklepu…..”. Kiedy to zrozumiecie?

  8

  0
  Odpowiedz
 41. Jesteś taką samą zawistną kurwą jak pozostali. Szczurem biegnącym w wyścigu. Znam takich jak ty, co udają wielce skromnych a i tak zawsze znajdą okazję, żeby się pochwalić. Musicie mieć cholerne kompleksy, skoro tak bardzo zależy wam na udowodnieniu otoczeniu swojej wyższości. Już nawet reklamy w tv naganiają szczury do wyścigu. W pewnej reklamie pada stwierdzenie: „A gdy sąsiad kupił mniejszy telewizor, postaraj się żeby to zauważył”. To jest właśnie cała polskość, kurwa !!! Dojebać drugiemu byle czym, byle jak, byleby poczuć się lepiej. Dlatego właśnie Polska jest i będzie krajem absurdu, głupoty i zacofania, bo społeczeństwo pochłonięte jest nienawiścią i chorą rywalizacją. Zamiast iść do przodu myśląc prospołecznie, każda kurwa patrzy zysku wyłącznie dla siebie, nierzadko kosztem innych. Rzygam na takich jak wy.

  8

  0
  Odpowiedz
 42. Nie obrażaj Polaków ty lewacka k***o!

  0

  8
  Odpowiedz
  1. Kto to jest Polak!? To tylko mieszkaniec kartonowego kraju.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Nie obraza Polaków. Pisze tu o pewnej części naszej nacji- o Polakach wiary katolickiej. I niestety to co on tu pisze, to w dużej mierze jest prawda. Są rzecz jasna wyjątki, ale ogólnie wygląda to słabo. Jestesmy zakompleksionym narodem, który daje się doić watykańskiej mafii od ponad tysiąca lat i na dodatek szczycimy się tym.

   1

   0
   Odpowiedz
 43. @40 Pierdolisz. Nie świat się śmieje, tylko większość białej lewackiej Europy. W tym czasie muslimy śmieją się od ucha do ucha, ale z nich. Pojedź do Francji, Holandii czy UK, to zobaczysz jaki mają przyrost. Za jakiś czas to oni będą decydować o wyborze prezydentów i reszty. I skończy się pierdolenie o prawach gejów, srejów, zwierząt i chuj wie czego jeszcze, skończą się kawały i ruchanie, a zacznie szariat i pokłony do Allaha.

  0

  3
  Odpowiedz
  1. Nigdy tak nie bedzie. Ludzie którzy chodzą do pracy u żyją normalnie na poziomie nie potrzebują religii. Religia jest dla meneli. Te muslimy marzące o szariacie to właśnie takie odpowiedniki naszych żuli, meneli. Jak nie będziemy pracowac tylko się modlić to ani my ani oni nie będziemy mieli co żreć. I wybuchnie rewolucja i muslimy oraz te jebane leniwe czarnuchy z RPA zeżrą się nawzajem a potem zdechną z glodu

   2

   0
   Odpowiedz
 44. @41 Ta reklama rozpierdoliła mój system, kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz. Pozytywnie. Wyraźnie widać, że pomysłodawcom chodziło o to, aby uzmysłowić jebanym polakom, pierdolonym robakom, że są tylko pierdolonymi robakami, jebanymi polakami. Splunęli prusakom w… szczękoczułki czy tam kurwa nogogłaszczki, bo na pewno nie twarz, a tamci jeszcze im za to zapłacą. MISTRZOWIE.

  0

  0
  Odpowiedz
 45. Jebał ich święty dorsz. Donieś na nich w okolicznej plebanii, ewentualnie puszczaj głośno muzykę dopóki jest wielki post. Wykańczanie nerwowe to dobra metoda i ta wojna też nie jest niewłaściwa.

  2

  0
  Odpowiedz
 46. Mów pastuchom że „bóg cie wybrał” bo „władza pochodzi od boga”.Mina katomatołów bezcenna:)

  3

  0
  Odpowiedz
 47. i bardzo dobrze chuj i śrut im w dupę

  2

  0
  Odpowiedz
 48. Cały wpis spoko. Ale tytuł chujni zdecydowanie chujowy. Wyzwałeś wszystkich, jakby każdy w tym kraju taki był i jeszcze doklepałeś do tego wyznanie – nie rób z siebie pierdolniętego buca.

  1

  2
  Odpowiedz
 49. Zawistne śmiecie z nich.Takich trzeba tępić,a dobrych ludzi wspierać.Kup sobie Corvette ,rozpierdol głośniki na full i kręć bączki przed ich domem.

  1

  1
  Odpowiedz
 50. Ich ból dupy to nie Twój ból dupy!
  Szkoda energii na taką wojnę, chyba, że Cię to zmotywuje do bycia coraz lepszym (ale nie dla tych buroli).
  keep it up!

  1

  1
  Odpowiedz
 51. ja pracuje za granica po ukonczeniu szkoły średniej zapadłem sie pod ziemie pojechałem bez niczego rok byłem poza domem i ni z tad ni z owat zajechalem beta 7 ka z salonu dostalem katalog i mialem sobie wybrac samochod i jaka opcje chce ja zajechalem pod dom to sasiad 5 razy obchodzil ten samochod do okola i nie mogl uwierzyc pozniej sie dowiedzialem ze handluje kurwami i narkotykami podobno … wrocilem na drugi raz co krok gesto sie musialem kazdemu tłumaczyc …

  1

  2
  Odpowiedz
 52. wez nawet kurwa ze dwa to sie w kosciele przestanie byc duszno i skruciszi meki uwolnisz ich od zazdrosci ale zato juz ci zchuja nie podziekuja

  0

  0
  Odpowiedz
 53. stary masz talkowita racje ale ten kurwa polski narod ma ta chyba w genach bo w hiszpani jest tak samo chociaz mi sie nie przelewa to i tak te kurwy chca cie z blotem zmieszac

  0

  0
  Odpowiedz
 54. W Polsce ludzi bolą zawsze czyjeś pieniądze, choćby to było 300 zł brutto dla kolegi z pracy więcej – czego nawet ja doświadczyłem, Prosta rada, o ile tacy ludzie nie fabrykują fałszywych donosów, należy od niech odciąć się definitywnie; walka sądowa czy spory spowodują tylko utratę cennego zdrowia.

  2

  0
  Odpowiedz
 55. Jedz budyń.

  0

  0
  Odpowiedz
 56. Ja nie mam ani firmy ani c-klasy, zyję jak normalny skromny człowiek ale sąsiedzi huje nadal zazdroszczą. A to raz auto porysują, a tutaj kopną w drzwi, tutaj znowu ktoś na moim piętrze (mamy po jednym mieszkaniu na piętrze) żarówki wykręci (żeby wybić, raczej po prostu ją zabierze). Mieszkam na śląsku, gdzie większość ludzi nie lubi Polaków (takich prawdziwych chamów, Januszy i Sebów, kiboli i blokersów) a jest ich tutaj od huja!! Mieszkam też we Wrocławiu gdy akurat tam pracuję, i tam takie rzeczy się nie zdarzają.

  2

  0
  Odpowiedz