Polska piłka

Niby mam to w dupie, bo piątkowy wieczór spędziłem w robocie, i nie mogłem oglądać kolejnego zajebistego meczu naszej reprezentacji, ale mimo to chuj mnie strzela na wieść o tym, że włożyli nam trzy do jaja. Kurwa dwa gole w 3 minuty ja pierdole. Pepiki? Kraj 3 razy mniejszy? Chujnia z patatajnią!!

4
4

Komentarze do "Polska piłka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Można się było tego spodziewać, że oni się na nas zmobilizują, a my zlekceważymy rywala. Właśnie z powodu takiego myślenia: „e tam pepiki, chuja nam zrobią”

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pierdolę, a nie pierdole.
  Mec. Grammarnazi

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Tak samo wszyscy forumowicze ciebie hłe hłe hłe.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Ja też mam dosyć głęboko w dupie sporty grupowe (indywidualne są sexy i takie też 5 x w tygodniu praktykuję) ale wrzuciłem z ciekawości wczoraj na żywo ostatnie kilka minut bo wszędzie wyskakiwały jakieś jebane reklamy o kopiących piłkę, to mnie urobili i kliknął, wiem, cienias 😉 Widziałem tam odpicowane na cycuś glancuś fryzurki, troszkę spocone czółko zamiast potu jak z kranu, krwi z nosa, napierdalaniu sam do siebie zdrowaśki lub kurwowaniu pod nosem + tatuaże jak u studentki pierwszej roku socjologii, nawet na szyi. Pomyślałem, że oni muszą spędzać więcej czasu nad budową marki osobistej i przed lustrem zamiast na treningach. Więc raczej nichuja z wyników 😉

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Tak bywa, niestety kurwa, naschledano. A bramka była poruchana.

  0

  0
  Odpowiedz