Polska – Kraj w którym gniję

Mam dość, autentycznie mam dość tego kraju. Polskie prawo, dzięki niemu osiwiejesz i wyłysiejesz w wieku 27 lat, mentalność ludzi: nie generalizując, większość z mieszkańców tego zacnego kraju widząc, że masz lepiej od nich, najchętniej doniosła by na Ciebie wszędzie gdzie to możliwe, od skarbówki po sanepid.

Mieszkam w tej wspaniałej stolicy, już kilka ładnych lat, ludzie którzy mnie znają pewnie myślą, taki to ma życie, zajebista praca, dobrze zarabia, młody, wykształcony. Czemu tylko muszę za to płacić taką cenę? Czemu mimo tego, że zarabiam kilka średnich krajowych 50% wydatków to opłaty? Czemu litr paliwa kosztuje, aż tyle?

Wstaje rano, widzę list w skrzynce, w głowie „Ciekawe kto i ile tym razem”, nie zapłacony mandat z ZTMU-u i WYROK i GRZYWNA razem jakieś 1000 PLN za jazdę bez biletu? I do tego mandat który już dawno opłaciłem?

31
63

Komentarze do "Polska – Kraj w którym gniję"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Masz tyle siana a na bilet cie nie stać 😀 ?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Komentarz może oklepany, ale jak ci się nie podoba to wypieprzaj stąd. Systemu i mentalności ludzkiej nie zmienisz, a sam wpisujesz się w ,,polskie” narzekanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pytasz się dlaczego musisz tyle płacić? Sam sobie jesteś winien!!! I nie narzekaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Gość,który tak dobrze zarabia jeździ na gapę,czegoś nie kumam

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No to masz kolego 7 dni na wniesienie sprzeciwu…bo domyślam się że to wyrok nakazowy. Napisz coś więcej to może Ci pomogę. A co do kraju- hmmm denerwuje mnie znacznie więcej 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja zarabiam 1200 zł i nigdy nie jechałam bez biletu, anie nie dostałam mandatu. Wam niektórym bogatszym sie w dupie przewraca i myślicie ze wszystko wam wolno a potem jęczysz że musisz zapłacić łojłoj łoj biedactwo 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Odnośnie zapytania, czemu jechałem na gapę, mandat wypisano mi w Sobotę około godziny 22, przyczyna prozaiczna nie miałem gdzie kupić biletu.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Stareńki, nie jest tak źle. Zobacz na te BMW i Mesie na ulicach. W Stolicy jest salon i serwis Rols-Royce. Gdzie nie pojedziesz po Europie – Polacy rządzą, szastają kasą na lewo i prawo. Piękne, podmiejskie dzielnice wypasionych willi. Kurwa, żyć nie umierać. Gdzie tak jest na świecie, no gdzie? Paliwo, autostrady, samochody – najdroższe na świecie w stosunku do dochodów, a miejsca na parkingu nie znajdziesz, drogi zatłoczone, salony nie nadążają ze sprzedażą. PL to kraj cudów, a ty marudzisz. Biznes kwitnie, zielona wyspa rośnie. Jesteśmy w Raju, w Niebie. Nie każdy może być Polakiem, ale każdy by chciał.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. co tam polskie prawo, najbardziej chujowe jest polskie piwo 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 11. daj mi jej numer

  0

  0
  Odpowiedz