Polski paradoks – Czy współpraca się opłaca?

Chuj mnie jasny trafia już. Za każdym razem musi być jakaś przeszkoda, jak już wydaje mi się że zrobiłem wszystko jak należy wtedy okazuje się że znalazł się ktoś co zniweczył całą moja ciężką prace, świat jest pełen ignorantów, dlatego następnym razem zrobię wszystko już sam, bo jak ja tego za mordę nie wezmę to nikt nie weźmie. Tak się składa, że to ja jestem koniem który ciągnie całe to gówno, to ja wypruwam flaki, i po co? Po to żeby ktoś później się podpisał pod mój sukces? A więc co do pytania z tematu odpowiem krótko i na temat: nie, zupełnie się nie opłaca.

55
68

Komentarze do "Polski paradoks – Czy współpraca się opłaca?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. czyżbyś był sfrustrowanym podwykonawcą który sumiennie wykonuje swoją robotę a wykonawca rżnie cię w dupę? To nie jest nowe zjawisko w tym kraju.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Oczywiście że tak.Zawsze najlepiej wszystko robić samemu.Spierdolisz,to masz pretensje tylko do siebie,podołasz,to tylko i wyłącznie twój sukces i masz prawo do dumy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. nie oplaca sie, nic sie nie oplaca. moja furmanka ledwo jedzie, a kon hmmm chyba sam go poniose, bo ledwo idzie :/ uczciwie to dorobisz sie garba jak zdazysz zanim cie podpierdola. wychodzi na to, ze trzeba podpierdolic kogos wczesniej albo cos komus. jak nie umiesz to trudno bedziesz kopany w pupe. smutne to.

  0

  0
  Odpowiedz