Polskie drogi

Codziennie dojeżdżam do pracy 60 km i to co się dzieje na drodze podczas tych dojazdów to masakra. Nie ma ani jednego dnia spokoju. To co ludzie odpierdalają na drodze to jakiś koszmar. Dzisiaj wyprzedzała mnie ciężarówka, ja na liczniku 90 a on 95, prawie mnie zepchną z drogi. Tydzień temu prawie miałem czołówkę bo koleś na chama wyprzedzał. Często ludzie mnie wyprzedzają żeby za 100 metrów skręcić w prawo. O prędkości to szkoda pisać. Ja mam 90 km/h i jestem najwolnieszy na trasie !!! W październiku zeszłego roku koleś wypadł z zakrętu i zniszczył mi całkowicie samochód całe szczęście tylko się poobijałem. Nie ma tygodnia żeby nie było na trasie wypadku. Ludzie opanujcie się. Ostatnio wpadłem na pomysł i chociaż nie jest to w moim stylu, kupię kamerę i będę donosił na tych skurwieli na policję!!! Pozdro i szerokości.

132
10

Komentarze do "Polskie drogi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jazdę samochodem poza umiejętnościami wyraża charakter i osobowość. Ktoś kto jest debilem i głupkiem w życiu codziennym na drodze też nim jest.

  4

  2
  Odpowiedz
 3. to nie ludzie to debile można jeżdzić szybko napisz na której drodze nagrywaj wysyłaj gdzie te debile z radiowo;wozów na mieście blokady zakładają i za parkowanie mandaciki sławetne trasy to 6 7 to jeżdżą sami samobójcy mordercy gdzie 92/ 24 nie pojedziesz bo są trzy nieoznakowane naraz dbają o zyski autostrady

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Wkurwiają mnie chuje co nie zachowują kilkudziesięciu metrów odstępu na trasie gdzie większość popierdala powyżej 90 km/h.

  8

  0
  Odpowiedz
  1. Dobrze gada.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  1
  Odpowiedz
 6. Jebac Holka!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. kolo, jestę typową zawalidrogą tzw. ciotą , oddaj prawo jazdy i popierdalaj rowerkiem lub z buta jak nie umiesz jeździć, zapraszam do pokuty na kolanach

  1

  8
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. .. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. !!!

  2

  2
  Odpowiedz
 9. Właśnie przez takie pizdeczki jak ty jest większość wypadków… Czaicie się jak takie cioty. Jechać nie jechać..? Skręcać czy może nie…? Najlepiej się zatrzymaj w miejscu i klepnij nita drogowy szeryfie!! Brak ci dynamiki i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji na drodze, do siedz w swojej zapyziałej jamie i nawet nie myśl żeby wsiadać za ster swojego Gruza!! Najlepiej wyjeb go na złom i za pozyskana gotówkę najeb się tanim winiaczem! Siedz na pizdzie i sklej dupe pajacu! Nie pozdrawiam.. Błagaj o litość!!!

  4

  15
  Odpowiedz
  1. „Brak ci dynamiki i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji na drodze…”
   A moze by tak przestrzegac przepisow i nie przekraczac limitow, glupi cepie ?

   6

   0
   Odpowiedz
 10. niestety, polacy są pod tym względem popierdoleni. to mikstura zwykłej głupoty i wkurwienia połączone z pokomunistycznym brakiem szacunku dla drugiego człowieka. Jebane drogowe chamy…

  13

  0
  Odpowiedz
  1. Polacy=zwierzęta

   4

   0
   Odpowiedz
 11. To może zacznij jeździć 100wką. Tir cię nie wyprzedzi a spalanie większe nie będzie

  1

  1
  Odpowiedz
 12. Zamiast kamerki kup sobie bejsbola.Taniej i szybciej a i skuteczniej.Wtedy będziesz Trójcą(nie świętą):oskarżycielem,sędzią i katem.3 w 1.A z kamerką to uważaj bo może nagrać jak sam łamiesz przepisy.Wydaje Ci się,że wykasujesz nagranie które ukazuje jak nie przestrzegasz kodeksu drogowego a ono dalej tam jest na tej karcie pamięci i jest do odzyskania.I sam zostaniesz ukarany mandatem.A donosicielstwo jest największym kurestwem bo właśnie o to chodzi władzy żeby jeden donosił na drugiego,żeby każdy bał się każdego że doniesie komu trzeba.Wtedy łatwo trzymać społeczeństwo krótko za mordę.Już tak było za Stalina,że ludzie bali się własnego cienia,że syn doniósł na matkę która ukradła jeden kłos zboża w kołchozie i została rozstrzelana a chłopiec dostał pochwałę od partii że jest wzorowym komunistą.Także z tym donosicielstwem to uważaj bo może się to obrócić przeciwko Tobie.

  1

  4
  Odpowiedz
 13. „Złoty dwadzieścia w zabudowanym”, Wladimir Putin

  1

  0
  Odpowiedz
 14. takie drogi sa wszedzie na swiecie

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Kamera to podstawa – sam miałem podobne przygody. Do 150zł kupisz dobry sprzęt z rejestratorem tył i orsody – jak za darmo.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Nie każdycjce wszystko kamerkowaćjak ty konfidencie

   0

   1
   Odpowiedz
 16. Zacznij jeździć Lanosem, ten samochód potrafi o wiele więcej na drodze.

  5

  0
  Odpowiedz
 17. skurwysyny zajebane

  6

  0
  Odpowiedz
  1. dobrze powiedziane

   0

   0
   Odpowiedz
 18. W Polsce są najgorsi kierowcy na całym świecie.

  0

  0
  Odpowiedz