Polskie robactwo

Witam, mam już kurwa dosyć tego zajebanego tania wódą zawistnego robactwa. Oto kilka powodów. Nr 1 – Chlanie i zadymy, mieszkam w małym mieście i kurwa non stop ktoś kogoś napierdala pod wpływem alkocholu, na rynku, pod blokiem zajebani tanią wódą i szczynami z biedry zaczepiają ludzi (nie dobrze), napierdalają się między sobą ( dobrze) i kurwa hulaj dusza piekła nie ma! Policja? przyjeżdża po fakcie a jak jakimś cudem złapią to kurwa wypuszczają. Zjebani wielcy kurwa patrioci, kibole jak ja ich nienawidze i jeszcze w mediach pierdolą że policja brutalna nosz kurwa mać, dziwie się również normalnym ludziom którzy kurwa bronią tej hołoty ja nie wiem… jakiś kurwa syndrom sztokholmski. Bo jak można bronić człowieka tfu! zwierzęcia które chodzi i rozpierdala ławki, przystanki, zaczepia kurwa normalnych ludzi szukając „chuja do dupy” no kurwa jak? Dobra, zaraz sie pewni kurwa wypowie jakiś kibol, bo „nie wszyscy tacy jesteśmy prawdziwy kibol to to, to tamto…” to się kurwa odetnijcie od tych co rozpierdalaja wszystko i robią dym wszędzie albo jeszcze lepiej, zróbcie z nimi porządek takie kurwa „prawilne chłopaczyny” jesteście to pomózcie zwykłym ludziom. Nr 2. Obrażanie kobiet – ostatnio widzę że w modzie jest obrażanie kobiet wyzywanie je od szmat i kurew wystarczy spojrzeć na komentarzy stulejni z chujni i już wiemy o co chodzi. Kurwa też nie wiem… jak można wypowiadać się o płci piękniejszej w taki kurwa podły sposób? ” Kobiety to kurwy szmaty dziwki, zajebać w pysk, kopnąć w dupe” Kurwa mać wojownicy jak UPA, Ruscy i Szwaby – mocni tylko do kobiet i dzieci a na ulicy łeb spuszczony w dół i szybciutko do domu na kisielek bo zara bedzie dr house. Chujnia i śrut, pozdrawiam

87
55

Komentarze do "Polskie robactwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pierwszy raz, ktoś tu stanął po stronie kobiet i powiedział prawdę. 5 gwiazdek

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Ta… kibole.. a moze zule, dresy w barwach klubowych, ktorzy nigdy nie byli na meczu itp? Poza tym jak maja sie odciac ludzie na marszu 11 lis jak holota przyjdzie niewiadomo skad np na 30tys spokojnych, 500 chujow, np jak ja sie przebiore za geja i pojde robic zadyme na paradzie rownosci to bedzie znaczyc ze wszyscy oni robia zadyme? co do obrazania kobiet to jak to powiedziales: „niech dobre kobiety sie odetna od tych kurewskich”. Tu na chujni nie ma swietych jak baba kurwa a chlop chuj to sie mowi tak jak jest naprawde.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dzieci to ty w to nie mieszaj, bo jako jedyne nie są jeszcze spierdolone

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „Nr 2. Obrażanie kobiet – ostatnio widzę że w modzie jest obrażanie kobiet wyzywanie je od szmat i kurew”

  W modzie, powiadasz? Same sobie na taką reputację zapracowały. Nie widzisz to w swoim miasteczku? może z 1% kobiet jest normalny. A reszta to właśnie takie jakie w Twoim poście. Wyjdź i popatrz sobie po mieście, a nie będzie pierdzielić farmazony. Jakby były takie porządne to by ich nikt nie wyzywał.

  Ale do reszty Twojej chujni, tak, masz rację!./

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kobiety to kurwy szmaty dziwki, zajebać w pysk, kopnąć w dupe

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kolejny kurwa rycerzyk Zawisza Ciemny

  0

  0
  Odpowiedz
 9. wstąp do Hitlerjungen albo jedz budyń.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Każdy kto ma łysy łeb trzeba go upierdolić maczetą, oprócz dziadków którzy nie mają wpływu na swoją łysinę… a baby to kurwy ale jednak trzeba coś poruchać.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Hahaha jakaś feministka chyba sie odezwała:) bo jak tak można powiedzieć coś na kobietę o matko tuż to skandal 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 12. 5na5 za pierwsze zdanie

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @7. „Kolejny kurwa rycerzyk Zawisza Ciemny” nie przejmuj się wynurzeniami jakiegoś gimbusa. Wszystko przed nim. Życie go wyprostuje i sam się przekona, że 99% bab to szmaty, bo nawet nie dziwki. Dziwka przynajmniej jest uczciwa, bo wiadomo o co jej chodzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Wystartuj w wyborach na burmistrza i zadeklaruj wyborcom że utworzysz departament do spraw dobrych obyczajów i przeciwdziałania patologii.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Moja loszka jest prawdziwą Polką. Lubi sobie wypić a później wrzeszczy i chce każdemu ssać, ale ja wtedy wyjmuję fiuta i podaję jej do buzi, by była szczęśliwa, bo obrabianie pały to cel jej życia, jak mi sama mówi, po pijanemu i po trzeźwemu.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Tu autor. Huj wam w pysk! Jestem rycerzem i huj! Przynajmniej nie sram żarem do kobiet cwaniaki zajebane kurwa heroje upowskie. Skąd w naszym społeczeństwie taki chujowy element jak wy? Kurwa największy wróg…. kobieta… boże widzisz i nie grzmisz.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Co do części 1, to masz rację. Co do części 2, to niby jak inaczej mówić o takich k…obietach, które porządnego faceta zleją, a lgną do patologii, jak ci właśnie kibole, co opisałeś? Jak nazywać takie, które w dupie mają twoje starania, szarmanckie zachowanie lub to że nie naciskasz, a na forach intern. opisują fantazje o nieznajomym mężczyźnie, który rżnie je w windzie, lub o jakimś, który je obrzydza, a bierze siłą ? Jak nazywać dziewczyny, które mają fagasów którym nie zależy na nich i każdy to widzi prócz tych dziewczyn, ale dupy dają właśnie tym, a ciebie, który był za miły traktują jako frajera-pocieszajkę, koło zapasowe, ramię do wypłakania, gdy taki maczo przesadzi z biciem jej. Po czym wracają do takiego. To co piszę to wyciąg z ostatnich chujni i komentarzy do nich, podparty częściowo moimi doświadczeniami. Niedobre jest tylko generalizowanie, że dotyczy to wszystkich. No, ale na pewno wielu. Ty chyba niedawno się zakochałeś i dlatego teraz chcesz uściskać każdą napotkaną kobietę, lub jesteś jeszcze bardzo młody. Może jedno i drugie.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ale z facetami jest wszystko w porządku. Nie wiem z jakiej ty zapyziałej wsi pochodzisz- bo u mnie w mieście są same normalne dziewczyny

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Ci którzy obrażają kobiety znaczy że nigdy nie mieli z nimi do czynienia

  0

  0
  Odpowiedz
 20. no polacy to chuje

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Nr 12. tu autor, widać że jesteś nałogowym onanistą, jestem żonaty już parę dobrych lat i jakoś kurwa potrafię mieć szacunek do kobiet. „życie naprostuje” raczej ciebie… z przyjemnością podziwiałbym jak wyrastasz na zero i umierasz w samotności. Co do innych onanistów, jak nie wiecie jak się z kobietami obchodzić to dajcie sobie spokój i zostańcie pedałami, pretensje możecie mieć sami do siebie. Po za tym spójrzcie w lustro i wystawcie sobie ocenę… może to nie one są problemem tylko wy? Może jednak jak odmawia wam setna z rzędu, to oznacza że faktycznie jesteście chujowym materiałem? A może trzeba wykazać się trochę samozaparciem i popracować nad sobą! Zachęcam wszystkich samogwałcicieli do refleksji.

  0

  1
  Odpowiedz
 22. Jebane kiblstwo-dresiarstwo nalezy zajebac lopata w leb i do dolu z wapnem. Chodzi to po ulicy i wkurwia normalnych ludzi – zlikwidowac to robactwo.

  0

  0
  Odpowiedz