Polskie robaki

Idę sobie ulicą, dochodzę do świateł, nagle przejeżdża jakaś parada rowerów. Policja z przodu, przejeżdżają starzy, młodzi, średni. Myślę sobie, że trochę lipa że zablokowali auta, zrobił się spory korek, tramwaje stoją, no i ludzie nie mają jak przejść. Trudno, nic nie zrobię. I nagle obudzili się cebulaki. Najpierw babcie komando wjebały się pod rowery drąc mordy że one muszą przejść, potem jakiś 20-letni patus ze swoją partnerką-parówą i dzieckiem w wózku wpierdala się w rowery i drze japę JA TU KURWA Z DZIECKIEM JESTEM KURWA, Z DZIECKIEM PEDAŁY JEBANE JA PRZEJŚĆ MUSZĘ, NO I CO MI FUCKERA POKAZUJESZ CHODŹ TU KURWO! Chętnie bym mu wpierdolił, bo typowy 60-kilowy suchar, szkoda dziecka tylko. Potem jeszcze parę pojedynczych osób przeciskało się przez 60-letnie babcie na swoich rowerkach. No nic, cała akcja trwała jakieś 5 minut, ale wiadomo polaczek nie może czekać, bo musi zapierdalać do domu oglądać TVN. Dodam, że to była niedziela popołudniu. Nienawidzę tego narodu, chętnie wpierdoliłbym ~60% społeczeństwa do pieca.

98
76

Komentarze do "Polskie robaki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. masa krytyczna ?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dobry z ciebie gość i masz świętą rację.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. To trzeba było temu sucharkowi przypierdolić a nie jak cipa stać

  1

  1
  Odpowiedz
 5. mam to samo, co za narod kurwa mac. zawsze ktos znajdzie powod zeby sie dojebac.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chyba TvTrwam miałeś na myśli.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. polska to marny kraj az dziw ze ten wielki pierdolony burdel jeszcze nie upadł bo juz dawno powinno nas niebyc na mapach swiata

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @5 TVN, misiu uszaty, TVN.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Dobrze gadasz człowieku! Szacunek za te słowa! Każdy ponad każdym, skurwysyni.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A co najgorsze, to totalne schamienie tego narodu nastąpiło w ostatnich 25 latach, w erze tak zwanej „wolności”. Polak zawsze był cham, ale za komuny więcej kultury było i ludzie bardziej się szanowali. A przed wojną to już nie wspomnę. Moja babcia (żaden tam moher) mówi że to co dzisiaj obserwuje to normalnie za młodu by nie uwierzyła że Polacy takim chamstwem będą za kilkadziesiąt lat.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Musisz iść w masę ziom. Taki Pudzian to zrozumiał, poszedł w masę i jemu już nikt nie powie że „przejść musi”, a nawet jeśli to Pudzian nie będzie o tym pisał na chujni jak cipa tylko rozwiąże problem na miejscu i od ręki. Zatem odpowiedź jedna – MASA!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Gdybyś jeździł mesiem i zarabiał 17 tysi to jeździł byś na rowerze bez siodełka.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Te elementy to nie „Naród” to zwykłe chadziaje zza Buga i ich latorośle 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Też mnie wkurwiają polskie robaki, ale z drugiej strony tylko one godzą się jebać u nas na taśmie od świtu do nocy za głodową stawkę, w pyle z azbestu. I jeszcze dziękują za taką tyrę. Ciesz się życiem chłopie.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Polecam opuścić to szambo

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Pierdolone polaki to są i tyle btw. ciekawe jak by to rozkminił gość z mesia.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Dziesiona ma rację. Masa jest panaceum na wszystkie bolączki. Jesli czegos nie możesz rozwiązać intelektualnie to ręcami zawsze załatwisz.

  0

  0
  Odpowiedz