Polskie uogólnienia

Czytam sobie komentarze różnych osób na różnych stronach… Czytam i czytam… I dochodzę do wniosku takiego: jesteśmy strasznie generalizującym narodem. Po prostu w cholerę. Najczęstsze (i równie często nietrafione) odzewy na czyjeś narzekanie, ewentualnie słynne „plucie jadem” bądź zwykłe stwierdzanie faktu: zazdrość, ograniczenie umysłowe, moheryzm, nieatrakcyjny wygląd… Niektórzy ludzie są naprawdę płytcy, jeśli używają właśnie takich wyrażeń. Denerwuje mnie to, że istnieją takie jednostki, do których inne wytłumaczenia nie docierają. Najprościej nie angażować swojego mózgu i zrobić copy-paste lub powtarzać czyjeś hasło, nie bardzo je zresztą rozumiejąc. To chore, jak bardzo zaczynamy się ograniczać. Ok, przynajmniej ci NIEKTÓRZY zaczynają albo mają to „wpojone”.

34
36

Komentarze do "Polskie uogólnienia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Głosując na Euzebiusza Wchujzłodzieja masz pewność, że okradnę kraj w tak oryginalny sposón, jak jeszcze nikt inny!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A dlaczego pis ma tak wysokie poparcie, choć wg mnie nie powinien przekroczyć progu wyborczego? Właśnie dlatego. Od V Rzeczpospolitej Smoleńskiej chroń nas Panie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pewnie jesteś jakimś ograniczonym i nieatrakcyjnym moherem i wypisujesz te bzdury z czystej zazdrości o naszą błyskotliwą dedukcję odnośnie wyglądu, poglądów, zakresu intelektualnego, wyznania, orientacji, numeru buta, fiuta, czy mieszkania osób, których chujnie nam się nie spodobają. Ot cała historia.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. yyyy mleko ??

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @3 a może czemu PO ma takie poparcie,co?? PO i PiS to partie,które nie zasługują na odrobinę uwagi.ale ludzie ‚wybiorą’. bo na kogo potencjalny wyborca ma niby głosowac? Euzebiusz też ma wady(tylko mnie nie zaskarż)

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Komentarz 2 i 4: dzięki z podparcie moich argumentów na temat polskich uogólnień. 🙂 Typowe odzywki ‚błyskotliwych’ polaczków: „ograniczony i nieatrakcyjny moher”… Hahaha… Śmiechu warte! Nie interesuje mnie, jaki numer buta nosisz, kochanie. Widać, że właśnie sam się przyznałeś, iż reprezentujesz takich ludzi, o jakich tu napisałem. Biedactwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. hahaha ad7 i autorze tekstu wlasnie widac jak uzywasz musku haha

  0

  0
  Odpowiedz