Popieprzone szefostwo

Mam 3 szefów. Dyra, jego zastępcę i sekretarza. Niby oficjalnie podlegam sekretarzowi, ale gość nie wydala z robotą. Podam przykład: poprosił mnie o zredagowanie listów – zrobiłem. Następnie o przesłanie mu ich mejlem bo, cytuję „ja już je dokończę i wyślę”. No i chuj! Zapomniał i nie wysłał, a po tygodniu mnie opierdziela, że to moja wina! I tak jest z każdą sprawą! Do tego Dyr i jego zastępca mi powiedzieli, że w takich sytuacjach mam pytać sekretarza, czy wysłał. No i jak się go kiedyś zapytałem czy poszła poczta przygotowana 3 dni wcześniej, to sekretarz mnie zjebał z góry na dół, że to on jest od dawania mi roboty, a nie ja jemu… Masakra jakaś.

55
53

Komentarze do "Popieprzone szefostwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wiedziałbyś, że pracownicy z dołu – tacy, jak ty, są do tyrania a nie do pyskowania. Zostałeś kupiony na 5 dni w tygodniu po 8 godzin. Jesteś w tym czasie własnością firmy i masz słuchać i robić to, co ci każą inni. Jak się nie podoba, to jazda na ulicę. Dziwię się, że cię jeszcze za te pyskówki nie wylali na zbity pysk bez zapłaty, bo u mnie w firmie bankowo byś tak skończył.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. słaba chujnia

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bo to są pierdolone pasibrzuchy ich nic nie obchodzi tylko do basa wciskać kiełbase z grila i piwsko i basior rośnie w górę i myślą że są władcami świata ale nie martw sie, musisz to przemuśleć i ich tak obkręcić żeby ci dali spokoj

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zrób z nimi zebranie mini… i powiedz że trzeba ustalić kto co robi żeby potem takich nieporozumienie było… i przedstaw im jak sprawa wygląda przytaczając to co napisałeś tak żeby inteligentnie pokazać że ten lebiedź najzwyczajniej w świecie wali w ch…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Typowe zachowanie świń przy korycie

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Gdybyś zarabiał 90 tysi netto miesięcznie i bujał się po mieście nowym porsche 911 wiedziałbyś,że istnieje coś takiego jak wyzysk pracowników.Płaci się im 17 tysi netto,podczas, gdy inni zarabiają w granicach 30. Daje się im również służbowego mesia z limitem kilometrów(za każdy kilometr powyżej limitu płaci się 1 tysia). Tak więc nie narzekaj bo inni mają gorzej od ciebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Po co mieć małe gówienka jak można mieć całe szambo.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. dajesz sobą pomiatać ? pozwalasz żeby weszli ci na głowę ? nie masz szacunku do siebie!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jak by cię dymali w dupala za 17 tys. rocznie tak jak mesia to byś stwierdził że masz lekka prace.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Firma Atos z łodzi?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @6 – dobre haha

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @1 Ci z małymi członkami, właśnie gadają jak ty. Cieniasie z 17 tysiami.

  0

  0
  Odpowiedz