Popieprzony świat – czyli wszechogarniająca chujnia

Drożyzna, człowiek człowiekowi wilkiem, zajebista ściema w mediach. Epatowanie złem, przemocą, sexem. Poziom rozrywki dla mas co najmniej jakby chciano nam wypłaszczyć fałdy mózgowe. Dochodzę do wniosku, że stoi za tym wszystkim jakiś pojebany sternik, który chce nas zaciągnąć na życiową mieliznę. Gdzie szukać ratunku, bo kurwa już nie chce mi się żyć na tym padole. Coraz mniej tu miejsca dla wrażliwych, których postrzega się jak odszczepieńców. Jak tu powoływać nowe życie kiedy dzieci już od najmłodszych lat mają ryte łby przez TV i inne masmedia, a potem szkołę i powalonych rówieśników. Gdzie przy tym wszystkim nasz Pan, który niby ma nas wszystkich kochać i być sprawiedliwy. Jedna wielka ściema i chujnia. Lepiej nie zadawać tylu pytań, bo odpowiedzi są oczywiste, a przez to dołujące. Lepiej się najebać, na chwilę da to ulgę!!!

24
59

Komentarze do "Popieprzony świat – czyli wszechogarniająca chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. dokładnie tak – najebać się, kiedy i gdzie tylko można, jak najczęściej i najwięcej, a jak sie jeszcze uda za darmo – to już apogeum potrzeb Nas, Polaków!

  0

  9
  Odpowiedz
 3. Chodzą słuchy, że niedługo cała ta cywilizacja pierdolnie i nie będzie niczego.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Autorze dobrze mówisz, polałbym Ci. Zgadzam sie w 100%

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nasz Pan jest Miłosierny. Chcesz wiedzieć gdzie On jest? Idź do kościoła i w ciszy popatrz na Tabernakulum. On ukoi Twój ból który w sobie nosisz. Nie bój się. Na ‚znajomości’ z Chrystusem nic nie tracisz…

  7

  1
  Odpowiedz
 6. Można się od tego wszystkiego odciąć. O ile potrafisz unieść samotność.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ach.. takie jest te życie..ale ja staram sie je doceniać. Jestem nieszczęśliwa bez obowiązków, a bez problemów czuję się chujowo. Dobrze jest jak jest, bynajmniej u mnie 🙂

  0

  3
  Odpowiedz
 8. Nie rozczulaj się nad sobą, 99% ludzi myśli, że są tacy wrażliwi, inni i wyjątkowi.

  Świeć na co dzień przykładem, wychowaj normalne, kulturalne dzieciaki, i one też niech potem wychowują normalne dzieciaki, nie w jeden dzień społeczeństwo zamieniło się w gówno i nie w jeden dzień da się to wszystko odkręcić.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Sam bym lepiej tego nie ujął.

  0

  0
  Odpowiedz