Poprawność polityczna wszędzie

Napewno nietrudno zauważyć co w ostatnich latach zaczęło dziac się zwłaszcza w zachodnich produkcjach filmowych jak i grach tworzonych pod nowoczesna, poprawnie polityczną publikę. Coraz częściej na siłę wpychane są wątki homo/trans seksualne, królewna Śnieżka (której skóra cytuje „jest biała jak śnieg”) stała się ciemnoskórą latiną a we Władcy Pierścieni nagle niewiadomo skąd wzięły się afroamerykańskie elfy, Arielka też zastąpiona została czarnoskórą aktorką, w remaku Piotrusia Pana i zaginionych chłopców w grupie znalazły się dziewczyny i osoby niebinarne i tak w nieskończoność można podawać przykłady. To jednak nic, najbardziej wkurwia mnie robienie z kobiet w tych produkcjach lepszych od mężczyzn, niezniszlanych, wrednych suk, które głowę mają wyżej niż srają. Od razu napiszę, że absolutnie nie mam nic do silnych i bohaterskich kobiet w grach czy filmach, jednak w starych produkcjach były one przy okazji opiekuńcze, miały swoje wady z którymi walczyły i nie wywyzszaly się nad mężczyznami (przykład: Linda Hamilton z Terminatora 2 czy Ellen z Obcego). W dzisiejszych czasach filmów z silnymi i niezależnymi protagonistkami nie da się po prostu oglądać i lubić je jako postacie, bo są po prostu chujowe. Oczywiście największym wrogiem i antagonistą musi być heteroseksualny biały mężczyzna bo inaczej feminazistki by się zesraly. Ok, jako osoba, która wychowała się na grach również ten zabieg zauważyłam, chociaż o dziwo troszeczkę mniej, jednak trochę zawiodłam się słysząc o tym, że Lara Croft w nowej grze będzie lesbijką. Tak samo Aloy z Horizon zero Dawn. Uwielbiam tą grę i jestem zawiedziona tym, że główną bohaterka została lesbijką. Nie miałabym do tego nic gdyby po prostu zostawili temat seksualności postaci lub dali opcje wyboru z kim dana postać może się związać.
Dlatego też jedyne co mi zostało to nadrabiane zaległości w starych produkcjach lub zostanie przy klasykach, bo inaczej nie da się tego zdzierżyć.

36
0

Komentarze do "Poprawność polityczna wszędzie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Taka jest niestety na świecie zjebana lewacka agenda. Pomieszać i skłócić płci, zaorać rodziny i uczynić z człowieka zagubioną jednostkę kierującą się kompulsywnymi potrzebami żeby zabić ból bezsensownej egzystencji. Musimy być ponad to i nie dać się zajebać. To ostatni moment, o ile nie jest już za późno jak się patrzy na zzombienie wokół.

  9

  0
  Odpowiedz
 3. Nie ma to jak Mario i Luigi.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Do dupy to jest. Ostatnio mnie to wkurwiło przy The Last of Us. Na ogół udaje mi się unikać piorącego mózgi badziewia.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Kurwa szczytem debilizmu było umieszczenie postaci królowej Anglii Elżbiety I, którą grała czarnoskóra aktorka w jakimś serialu, już nie pamiętam tytułu. Nie mogłem uwierzyć w to co widzę na ekranie-czarna królowa Anglii.
  Reżysera zupełnie pojebało.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Czytałem, że jak ktoś chciał brać udział w oskarowym konkursie to wątek główny lub jeden z pobocznych musiał dotyczyć środowiska homoseksualnego lub mniejszości etnicznych, a zwłaszcza takich jak Afroamerykanin, Azjata czy Indianin.
   To nie reżyserów pojebało tylko są przy każdym festiwalu, nagrodach czy tematyce w konkretne miejsce odpowiednie regulaminy i dopiero jak warunki będą spełnione to się możesz bawić w twórczość. Jak w przypadku biznesu franczyzowego, chyba przy Lewiatanie tak było, że 70% asortymentu jest ustalone „z góry”, a Ty możesz dać 30% dowolnie przez siebie wybranego. Rzymianie/Eskimosi decydują co jest lub ma być dopiero trendy i kropka.

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Jaką pigułkę wybierasz ? Niebieską czy czerwoną ? To ważne . Od tego zależy los wszechświata.
  „Neo”

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Luk, am jo fade!

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Spierdolina polityczna, a nie poprawność polityczna, te kurwy co to wymyślili beda mordowani

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zajebista chujnia i na czasie, szacun 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Nie wierzę, że ktoś zdislikeował ten komentarz XDDD

   0

   0
   Odpowiedz
 9. To co zostało opisane również ma swoją logikę i przyczynę i bez rozszyfrowania jej nie można legitnie zaklasyfikować tego jako coś złego tylko i wyłącznie dlatego że się komuś nie podoba.

  Prawdopodobnie są to motywy depopulacyjne, inżynieria demograficzna.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Logika depopulacyjna, bo zapewne tak jest, to wielka chujnia. Zasoby ziemi są na tyle duże, że gdyby nie gady u władzy i wykreowany przez nie kult pieniądza to żyłoby się nam całkiem dobrze, bez wiecznych wojen, z dupy problemów i konfliktów i wszelakiej szczujni.

   1

   0
   Odpowiedz
 10. Polać autorowi! Aistrzostwo wyjaśnione
  Mnie osobiście też wkurwia ta poprawność polityczna

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Do diabła z tymi pedałami lewakami

  0

  0
  Odpowiedz