Portale sprzedażowe

Witam, ostatnio za namową kilku znajomych postanowiłem posprzedawać w internecie niepotrzebne już rzeczy głównie dziecięce. Dzieciak rośnie, wcześniej niepotrzebne już przedmioty rozdawałem albo po prostu wyrzucałem ale ponieważ dookoła wszyscy handlują i sobie to chwalą to pomyślałem spróbuję też ja, parę złotych zawsze się przyda. Wybrałem dwa popularne portale szybko założyłem konta, porobiłem zdjęcia i dawaj w internet. I tu zaczyna się moja chujnia. Uważam, że sprzedawanie w necie ujawnia wszystkie najgorsze cechy mianowicie niesłowność, głupotę, pazerność, kręcenie i niezdecydowanie czego się właściwie chce. Wszystkie wystawione przeze mnie rzeczy są w stanie absolutnie nowym o czym zapewniam w swoim ogłoszeniu, porobiłem na maxa zdjęć aby to pokazać. Pisze ktoś abym zrobił jakieś dodatkowe zdjęcia jakiegoś tam fragmentu, po czym w ogóle się nie odzywa więcej. Ktoś inny pyta czy możliwa jest wysyłka a gdy pytam dokąd już nie odpowiada. Ktoś inny pyta czy wg mnie przedmiot będzie pasował do jego pokoju i podaje mi jego wymiary, kurwa masz człowieku zdjęcia, wymiary podałem w ogłoszeniu to sobie sprawdź debilu. Ktoś inny zawzięcie negocjuje cenę – naprawdę atrakcyjną a gdy już się zgadzam nie odzywa się więcej. Proponowane są również ceny żenująco niskie – szpadlarstwo jak chuj, szkłem by dupę wytarli. Negocjują z kości na ości a potem i tak znikają. Jak frajerze nie masz grosza przy dupie to na chuj zawracasz głowę. Jedną rzecz sprzedałem fakt, trafił się konkretny klient przyszedł obejrzał zapłacił zabrał i poszedł.
W przyszłym tygodniu zawijam ten cały majdan i zawiozę wszystko do pierwszego z brzegu bidula, przynajmniej będę miał satysfakcję, że zrobiłem coś pożytecznego a nie oddałem jakiemuś cwaniakowi za gówniane pieniądze. Albo jak wcześniej rozdam znajomym.

45
22

Komentarze do "Portale sprzedażowe"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dokładnie! Znam tę chujnię z autopsji. Rzecz dzieje się na wszystkich popularnych serwisach. Masz rację ogólnie, dlatego nie przejmuj się tym 😉 Zrób po swojemu, bo inni i tak będą dalej kontynuować swoje gówniane zachowania w sieci.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Kolego, na portalu allechujnia.pl miałem to samo jakieś 5 lat temu. Sprzedawałem używaną, ale sprawną płytę główną do komputera i jak na tamte czasy była w pytkę dobra. Przez dwa tygodnie ludzie dzwonili i żaden kurwa nie kupił. Wkurwiłem się i z 3 stów zjechałem z ceną na jakieś 99 – ludzie dzwonili, że jestem chuj i oszust, bo taka płyta jest za dobra żeby sprzedawać za tak niską cenę. Dzwonili Ci sami ludzie co chcieli targować się z 3 stów do 50zł. Jebani kutasiarze.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Jeśli chodzi o handel żywym inwentarzem gojowskim to naród wybrany zamierza w przyszłości takie rozwiązanie wprowadzić,a cena za 1 goja wynosić będzie kilka funta wartych kłaków,bo taka jest wartość gojów w mniemaniu narodu wybranego,i niech się cieszą że w ogóle widzimy nich jakąkolwiek wartość,bo moglibyśmy ich uznać za całkowicie bezwartośćiowe gówno nie warte nawet złamanego grosza

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Bo to w większości głodupce absolutne, które dorwały się do kompa u kumpla / na uczelni, którzy nie mają nawet na jedno piwo a papierosa palą na spółę. Jednym słowem biedna wiocha PGR, awansuje do miasta.

  0

  2
  Odpowiedz
 6. Czasem lepiej coś oddać za darmo niż sprzedać jakiemuś zjebanemu cwaniakowi obniżając cenę ze złotówki na 90 groszy.chuje i pazerniacy,kij im w oko debilom!!!Chujnia rządzi.światem…

  0

  0
  Odpowiedz