Porządki

Moja żona dokonała aktu czynnego terroru (po raz kolejny) pod pretekstem porządków. Wracam z pracy, zerkam na swoją małą półeczkę, ostatni przyczółek mojej utraconej w dniu ślubu autonomii. A tam … Rozpierdol jak by ktoś wrzucił granat. Połowa rzeczy wyjebana do śmieci. I co? I, kurwa, jedyne, co do powiedzenia miała kobieta, to: „No ja tylko kurze przetarłam. NIC, naprawdę NIC nie ruszałam…” Po wytknięciu kilkudziesięciu uchybień (w sensie, że coś przestawione, coś wyrzucone) płacz -facet zły, bo ona dobrze chciała, a ja się czepiam. Jako że z terrorystami się nie negocjuje, tylko od razu się do nich strzela, dziś ja robię jej porządki w jej szafach. I będę przestawiał bądź wypierdalał do śmieci według własnego uznania.

84
17

Komentarze do "Porządki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Spoko, moja wyrzuciła mi godność.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Następny raz obij jej ryj i się suka nauczy.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Zabij kurwę i zwłoki zabetonuj w ogródku!!! Jedynu sposób!

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Mam to samo ale z mezem, strach wyjsc z domu czasem.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Jak się nie potraficie dogadać, to potem są takie kłótnie, niby o błahostki, ale te błahostki też są ważne, bo składają się na całość. Nie wyobrażam sobie być z kobietą, która mi będzie przestawiać moje rzeczy, czy w nich grzebać. A przetarcie kurzy mogę zrobić ja. W ogóle wywalanie czyichś rzeczy to jakiś dramat ale chyba oboje jesteście dzieciakami, to się dobrze dobraliście. I jeszcze jedna uwaga – tyczy się ona również gościa z komentarza nr 1 – jeśli żona zabiera wam autonomię i godność, to po chuja patafiany się żenicie? Masochiści jacyś. Już ostatnio dwa tematy na chujni były o tym, żeby się nie żenić na siłę, z babą, która wam nie pasuje i zabierze godność wraz z autonomią – także oto kolejne przykłady ludzi, którzy się pożenili, bo wypada, a potem stękanie na chujni.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Sam ją sobie wybrałeś, więc nie zawracaj nam dupy

  2

  0
  Odpowiedz
 8. A ja po 5 latach swoją męskość mam tylko w garażu kur…de i tam mam coś do powiedzenia ,w domu to tragedia az szkoda gadać ,a przed slubem to był anioł a teraz to siedze sobie po pracy w garazu i tak cały dzień ,mam spokój robie co mi sie podoba ale czy tak miało byc …echhh teraz wiem jak ktos mi kiedyś powiedział ze sluby to są tylko dla kobiet a dla faceta homonto jak dla konia i w pole zapierdalać

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Georgina ty kurwo szmato. Do Auschwitz zaprowadzę cię kurwo, albo do mesia. Tam ci mesio wyrucha dupę kurwo ty patałachu. A jak nie to razem was zaprowadzę do Auschwitz.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ech, patałachy… Wy wszystko łykniecie jak pelikany… /Mesio PS. Chuj z PS-em.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Szwadron Śmierci zawsze idzie z pomocą do udręczonych i zgnębionych owieczek

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @8 – nie mogłeś po prostu pierdolnąć pięścią w stół i babę krótko ustawić? Zapraszam na forum samczeruno.pl

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Tak,porządek w świecie musi być czyli najwyżej w hierarchi stoi naród a potem bardzo długo,długo nic i dopiero wtedy pojawiają się zwierzęta a na szarym końcu są zwierzęta w ludzkiej skórze czyli goje

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @8 Ja pierdolę, co za upadek, żenią się kolesie, żeby potem spierdalać do piwnicy, bo w domu nic nie mają do powiedzenia. Ale daliście sobą pomiatać. Ty to piszesz, ale chyba sam wiesz, że jesteś melepetą.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. W ten sposób całą chatę sobie wyrzucicie na śmietnik 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Szwadron smierci wrocil:):):)

  0

  0
  Odpowiedz
 17. ja powiem tak: mnie chuj strzela jak widzę syf w „azylu” faceta. do pewnego czasu nie ruszałam tego, bo się bałam, że czymś się zarażę itp. Ale jak przeniósł swój azyl do sypialni to mnie podwójny chuj strzela. syf, malaria, kiła i mogiła. po prostu śmierdzący leń. ja zapierdalam, sama wszystko sprzątam, gotuję itd. po przyjciu z pracy po 5 min słyszę „kiedy zrobisz obiad?” !!! walcie się lenie, jeżeli chcecie, żeby baby nie ruszały waszych rzeczy to utrzymujcie swoje azyle w jakimś porządku!!!

  2

  0
  Odpowiedz
 18. ad14.obok mam kilkanaście garaży i prawie kazdy ma swojego właściciela ,wiec kazdy tam to melepeta po ślubie i tak jak ja przesiadują tam całymi dniami, a wracają wieczorem ,po pracy chce spokoju a nie użerania sie w domu ,samcze runo juz odwiedziłem :))całkiem inne mam teraz spojrzenie dziekuje :)))))))

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @18 A niekoniecznie, bo można iść do garażu i dłubać przy aucie i jeszcze żonka przyjdzie i przyniesie ciastko. A inaczej, jak się zwiewa do garażu, bo w domu stara zrzędzi i się wraca jak już chrapie z wałkami na głowie. Z góry zakładasz, że każdy żonaty ma użeranie się w domu, toteż ja się pytam – na chuj się żenicie, jak potem musicie się użerać? Przecież ludzie po to się pobierają, żeby im było lepiej, a nie gorzej.

  2

  0
  Odpowiedz
 20. Człowieku chcesz wojny ze swoją kobietą? Pogadaj i powiedz, że Twoja półka jest święta, a nie będziesz się mścił. Wojny z kobietą się nigdy nie wygrywa.

  2

  1
  Odpowiedz
 21. @20 Następny zastraszony przez kobietę.

  2

  0
  Odpowiedz