Potrącił mnie autobus

Witam. Jestem jednym wielu nastolatków którzy meczą sie z typowymi dla ich wieku problemami, ale kurwa to jest już za dużo. Idzie sobie bogu ducha winny człowiek przez pasy, słuchawki w uszach, torby zajebane ziemniakami, zielone światło wskakuje, odwracam sie w lewo i widze autobus przed ryjem. Takich ludzi jak ten kierowca który postanowił wjebać sie na czerwonym na skrzyżowanie powinni wieszać za jaja na sygnalizacjach, i prawa jazdy wsadzać w dupsko. Choć pewnie i tak niewiele by to zmieniło. Niedługo człowiek będzie chciał wyjść z kumplami na piwo i taki chuj, dowie sie że właśnie tego dnia skończono budować tory tramwajowe przed twoją bramą bo kurwie z rządu nie chciało sie spojrzeć na mape. Ponoć 40% mężczyzn nie dożywa naszej kochanej emerytury, w takim tempie to ja kurwa nie dożyje następnego obiadu. Jebem na kierowców autobusów

43
57

Komentarze do "Potrącił mnie autobus"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zawszę jak widzę jakiegoś głąba przechodzącego przez przejście ze słuchawkami w uszach, mam ochotę zatrzymać się i spuścić mu wpierdol. Wchodzi taki debil na ulicę, nie rozglądnie się i potem jest wypadek. I nie pieprz mi, że miałeś zielone, bo nie wierzę.

  2

  1
  Odpowiedz
 3. A czego się spodziewałeś? Ludzi się produkuje coraz więcej, więc trzeba uważać lub dać się wyeliminować.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Wszyscy zgodnie stwierdzimy,że to twoja wina.Też nie ruszam sie z domu bez słuchawek ale bezpieczeństwo przede wszystkim.Zanim przejde to 5 razy spojrze.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. u nas dozyją politycy policjanci strazacy straznicy itp służby ze wskazaniem na tych pierwszych darmozjadów ;),a co do ciebie to zero suchawek jak idziesz blisko jezdni i zawsze !!!! sie człowieku rozgladaj nie wierz w zadne czerwone zielone swiatła na drodze tez jest pełno kretynów !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie wiem czy wiesz o tym debilu, ale autobus nie straci na spotkaniu z tobą tylko ty. Jakim trzeba być idiotą żeby przełazić przez ulicę nie rozglądając się WCZEŚNIEJ. Idziesz patałachu jak głupia owca to i włazisz pod autobus. Powinien cię zajebać, selekcja naturalna musi być:)

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Połóż się w tych słuchawkach na autobanę i śpiewaj.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Uszy drogi gimbusie, podobnie jak inne narządy i zmysły w pierwszej kolejności powinny być sprawne, gdyż zwiększają twoją szansę na przetrwanie, wpierdalając na nie słuchawki powodujesz ich dobrowolne upośledzenie, oraz wywołujesz dezinformację, gdyż odbierasz sygnały i informacje nie mające żadnego związku z otaczającą ciebie najbliższą rzeczywistością.

  0

  0
  Odpowiedz