Pozimowi kierowco- pierdoły

Wkurwiają mnie, wynurzające się z garażu wraz ze wzrostem temperatury na dworze, kierowcy- życiowe pizdy. Boją się jeździć po drodze po 22 grudnia, bo pierwszy dzień zimy, albo po pierwszych śniegach, bo „ja pierdole jestem idiotą nie potrafię jeździć kiedy temperatura zbliża się do zera więc odstawię auto na 3 miesiące zapomnę jak się jeździ i później wyjadę sobie jak gdyby nigdy nic na ulicę mimo że powinienem powtórnie zdać prawo jazdy bo już nic nie pamiętam a poza tym nic nigdy nie umiałem bo boję się jeździć zimą, więc sobie wyjadę i będę jak ta pizda robić korki.” Troszkę przydługo. Wypierdalać na rower,a nie na drogę pierwszego dnia wiosny o ile śniegu nie będzie, torować lewy pas, 30 km/h.

58
70

Komentarze do "Pozimowi kierowco- pierdoły"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kolejny mistrz kierownicy.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Oj, lepiej, żeby na rower się nie przesiadali, bo i tak będą blokować lewy pas… jadąc rowerem. Masz ogólnie rację, ale chujnia jest zawsze. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zobaczy śnieg i nie przekroczy ze strachu 30 km/h. Czasami nawet nie chce mi się wrzucać czwórki, bo wiadomo, że zaraz ktoś taki się napatoczy. A gdy śnieg odtaja, zrobi się ciepło… To wtedy wszyscy nagle dostają szaleju. Na drodze pojawia się stado „niedzielnych” („wiosennych”?) kierowców oraz furiatów jeżdżących slalomem i hamujących przed maską dla ukazania swojej pyszałkowatości i ogólnego debilizmu. No, i jeszcze te dziury w nawierzchni, które wręcz z dnia na dzień się powiększają… Ale to już odrębny temat.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To jeździj tramwajem, autobusem, trolejbusem czy co tam jeździ u ciebie. Droga jest dla wszystkich, nawet dla pizd, ale my polaczki jesteśmy najmądrzejsi, najlepsi, a reszta niech spierdala! Ty mowisz, że pizda jeździ jak pizda, pizda mówi, że taki ty jeździ za szybko .. a nie możecie poprostu przejechać koło siebie?! Ale nie, to moja droga bo ja po niej jeżdże, a reszta wypierdalać! Śrut jak chuj!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja cały czas jeżdżę w mieście prawym pasem 50km/h też jestem zawalidrogą ?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Coś tu ziomuś wyolbrzymiasz z tym lewym pasem i 30km/h…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. a ja jestem z Ghany i ufaszam, że sosjalissm jes barso toprze..

  0

  0
  Odpowiedz