Poziom obsługi w administracji publicznej

Poziom pracowników administracji publicznej, tj. wszystkich urzędów, zarządów dróg itp, leży poniżej wszelkiej krytyki. Pozatrudniane są tam wiejskie kołki bez matury i wydaje im się, że mogą bezkarnie gnoić wykształconych i kulturalnych ludzi, którzy nieprzywykli do chamstwa nie potrafią na czas się odszczekać. A przecież administracja publiczna żyje z naszych pieniędzy, my jesteśmy ich chlebodawcami. Pies nie gryzie ręki, która go karmi. A co robi ta hołota? Wszystko żeby nam życie uprzykrzyć. Przecież tyle ludzi wykształconych i bezrobotnych jest, nauczyliby się wszystkiego w mig. Nie uważacie, że te wszystkie wredne baby należy posłać na bruk? Poziom obsługi przez osobę z wyższym wykształceniem na pewno byłby wyższy niż obecnie. A problem co stanie się z tymi aktualnymi urzędasami? Ich problem, mogli być grzeczni i uczynni, skoro z nas żyją. Wszystkich won!

60
63

Komentarze do "Poziom obsługi w administracji publicznej"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ich nie należy zastąpić wykształconymi. Ich należy wyjebać na zbity ryj wszystkich i zatrudnić max 1000 MŁODYCH osób. Takich, co nie pamiętają układów i układzików zza PRL. Takich, co nie myślą, że są na „STANOWISKU” i wszystko im można. Ludzie, jest 21 wiek, komputery na każdym kroku, a wy dalej myślicie, że 600.000 urzędników to jest dla waszego dobra? Oni się tam opierdalają, większość z tego zrobiłby komputer zamiast tych starych, spróchniałych bab. WYJEBAĆ! 4/5.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. PRL zrobił swoje i nie ma co się oszukiwać – potrzeba jeszcze dłuuuugich lat, żeby wytępić tą chorą mentalność. Zmienił się tylko ustrój na papierku. Ludzie myślą, że są wolni haha. Jesteśmy niewolnikami i ja tracę nadzieję, że coś się zmieni w tej kwestii. Jako młoda, niezarażona „tamtymi” czasami osoba jedyną nadzieję pokładam w wyborcach Kongresu Nowej Prawicy. Jeżeli się nie uda – do 25, max 30 lat i spierdalam z tego syfu, a patrioci niech sobie zostaną tutaj i niech wmawiają innym, że dawanie się jebać w dupę na każdym kroku to patriotyzm.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. U mnie było tak: kupiłem moto od 2 współwłaścicieli, ojca i syna. Umowa wszystko ok, im wyrejestowali w sąsiednim województwie. A u mnie urzędnik stwierdził że tego nie zrobi, gdyż boi się że syn będzie ciągał ojca po sądach zda dostać cześć kasy. No kurwa, tam im wyrejestowali, wszystko ok a mi nie, bo choć obydwaj sprzedali, były podpisy itd temu coś nie pasuje. Chuj, mogę jeździć bez przerejestrowania. Ale jak sprzedam kiedyś któremuś kumplowi to nie chcę, żeby potem miał problem z jełopami.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. na chuj im wyższe wykształcenie skoro maają znajomości i pracę???

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Gdzie orły milczą, tam skrzeczą papugi!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Klasyczny urzędnik zawsze zrobi wszystko, co do niego należy, ale nic by ułatwić ludziom życie.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Polacy mają taką mentalność. Pewnie większość sobie myśli: ,,za takie pieniądze? jeszcze czego”. Są pozbawieni wartości moralnych i traktują nas gorzej jak zwierzęta. Nie pozwólmy sobie na to.

  0

  0
  Odpowiedz