Pożyczka na dowód osobisty

Wkurzyłem się dzisiaj niemożliwie, bo myślałem ze gubiłem dowód osobisty. Po prostu nigdzie nie mogłem go znaleźć. I przez głowę przeszła mi myśl, chyba ktoś może wziaźć na mnie pożyczkę, muszę to sprawdzić. Czytam w necie o jakimś chłopaku co zgubił dowód i na niego ktoś wziął 8000zł chwilówki. W jakim kraju my żyjemy, że jeśli zgubisz dowód ktoś może Cię zadłużyć? To jest chore.  Na szczęście znalazłem w końcu ten dowód.

92
5

Komentarze do "Pożyczka na dowód osobisty"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To jeszcze nic takiego. Gorsze są wały z którymi nic nie można zrobić. Chyba najgorszy jest komornik który może Ci coś zabrać, nawet jak się pomyli to chuj z tym. To twój problem że on się pomylił i zabrał nie temu cotrzeba

  29

  0
  Odpowiedz
 3. Bo żadnego procesu weryfikacji nie ma wystarczy że masz dokument. Banki muszą zarabiać, a nie być uczciwe, a jeśli masz z tym problem to jesteś antysemitom, wrogiem USraela, hitlerowcem i chuj, narobiłeś długów to płać nie ważne że zgubiłeś dowód ich to nie obchodzi chociaż że nawet tego nie sprawdzili a policja może powiedzieć że pożyczyłeś i wymyśliłeś to sobie. Po chuj marnować więcej czasu na jakieś sprawdzanie, skoro czas to pieniądz i następny klient czeka a przy okazji można trochę zarobić ?? Witaj w Żydo-komunistycznym państwie gdzie każdy Cie rucha ile może i próbuje Ci wyciągnąć z kieszeni jak najwięcej np. taki pierdolony WORD, resztę sam sobie podoklejaj.

  27

  0
  Odpowiedz
  1. żydo komuna i żydo kapitalizm, za PRLu żydostwo miało stopy w cemencie, Gomułka robił czystki w 68′, przydałby sie dziś taki Gomułka albo Moczar… Ten Kraj by powstał na nogi.

   5

   1
   Odpowiedz
  2. prawka nie zdałeś znowu paranoiku antysemito?

   0

   4
   Odpowiedz
 4. Do pierdla tego, kto na ciebie zaciągnął. Natychmiast!

  6

  0
  Odpowiedz
 5. Najważniejsze to zgłosić utratę dokumentu na policję,bo wtedy masz dowód, że to nie ty zawierales umowę. To raczej jest tylko ochrona przed postępowaniem sądowym bo jak takiemu Boci..owi albo Provid..towi powiesz, że zgubiłeś dowód to pewienie sie okaże, że pracownik pożyczkodawcy cię pamięta. Może inni mają jakieś doświadczenia ku przestrodze. Chujnia taka sobie ale co stres to stres.

  14

  0
  Odpowiedz
  1. Jeżeli chcesz zminimalizować ryzyko problemów związanych z utratą dokumentu tożsamości, to :
   [1] zastrzeż w systemie bankowym utratę dokumentu osobistego [w placówce lub za pośrednictwem platformy internetowej];
   [2] zgłoś policji zagubienie / kradzież dokumentu osobistego – warto zażądać potwierdzenia zgłoszenia na piśmie;
   [3] zgłoś organowi administracji (prezydent miasta, burmistrz, wójt) zagubienie / kradzież dokumentu osobistego – warto zażądać potwierdzenia zgłoszenia na piśmie;

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Co ty za pierdy opowiadasz?Co wy mu tu pierdolicie? Przeciez zeby wziac chwilowke trzeba miec to samo konto bankowe tzn z tym samym imieniem i nazwiskiem co na dowodzie. Do tego jeszcze czasami dzwonią i zadają wyrywkowe pytania typu podaj swój e-mail, nr dowodu, nazwisko panienskie matki. I mówie wam to ja- mistrz swiata w braniu chwilówek brałem juz ze wszystkich możliwych stron vivus, filarum, wonga itp itd nawet z najbardziej niszowych stron o ktorych nikt nie ma bladego pojęcia. Więc wiem co mówie.

  8

  0
  Odpowiedz
  1. Ty to ten koleś od chujni z hazardem?

   4

   0
   Odpowiedz
 7. Jak to jaki kraj? Mongolski, a przyświeca temu postkomunisytczny rodowód.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. no tak może to zgłosić na policje ale załóżmy że po tygodniu się skapnął dopiero że zgubił i co ? powiedzą że pożyczył a dowód specjalnie wyrzucił, dlatego ja zawsze kiedy podejrzewam że mogłem zgubić swoje ID odrazu przetrzepuje wszystko żeby wrazie czego być na policji przed potencjalnym miłośnikiem chwilówek, na szczęscie ani razu nie zgubiłem

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Hahaha . W KAZDYM kraju sa oszusci i zlodzieje . Zaraz tu na Polske wjedziecie . Na emigracji Polak Polaka tez okradnie . Wstyd . Ale Polska nie ma licencji na zlodziei . Okazja czyni zlodzieja .

  0

  0
  Odpowiedz
 10. I o to chodzi. Te jebane finansistowskie zydki realizuja swoj plan. Musza nas wpierdolic w fikcyjne dlugi aby przejac nasz kraj i zdobyc swoje Polin. O to w tym chodzi. Ciekawe co to za kurwy daly lapki w dol?

  6

  0
  Odpowiedz
 11. To odwieczny zydowski plan aby uzaleznic finansowo polakow i przejac nasz kraj. Kazdy kto wspiera aktywnie lub przez zaniedbanie kwestie ekonomicznej lub militarnej niezaleznosci Polski jest jebanym zdrajca narodu

  5

  0
  Odpowiedz