Praca

Witam drodzy chujowicze. Mnóstwo pojawia się postów po tym tytułem i podobnymi, ale dziś chciałbym się z wami podzielić moją osobistą. W wakacje, z racji chęci zdobycia kupki pieniążków wziałem się do roboty. Jako, że najprościej na budowie, tam też trafiłem. Nie pracowałem długo, (3 tygodnie) bo zmusiły mnie do tego inne czynniki. Zmierzając do sedna. Jest już następny rok, a ja jeszcze nie otrzymałem pełnej zapłaty… chuj mnie strzela. Nie są to jakieś wielkie pieniądze, ale irytuje mnie sam fakt traktowania młodych, rzetelnych i pracowitych ludzi takich jak ja. Ktoś chce sobie dorobić, ale w naszym kochanym kraju, o umowie można sobie tak samo pomarzyć jak o uczciwości pracodawców. Ciszę się tylko, że te pieniądze nie są mi potrzebne, żeby przeżyć, ale w ilu przypadkach tak jest, a praca jest traktowana jak niewolnictwo lub wolontariat… dziękuję za wysłuchanie, dobranoc.

94
94

Komentarze do "Praca"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Praca w polsce to jak niewolnictwo za grosze !

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Robiłeś w wakacje i jeszcze ci hajsu nie wypłacił?! Heh, no to sie ziomuś możesz pożegnać z kasą…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Po co robiłeś na czarno? Teraz licz się z konsekwencjami.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kasy już nie odzyskasz,przykro mi taka jest rzeczywistość, jesteś młody to szybko to połapiesz po pierwszej wtopie.Dlatego lepiej brać tygodniówki.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Też tak kiedyś miałem, domki stawialiśmy, nie jeden raz za pijanego murarza trzeba było ściany stawiać itd. gdy przyszło do wypłacenia szmalu to kierownik się wykręcał. Cóż było robić, powiedziałem że jak szmalu nie będzie to mu podjadę wieczorem pod składzik i wezmę narzędzia 🙂 Ochrony nie było, a ekipa też szmalu nie dostawała więc akcja całkiem prawdopodobna.. po 15 minutach miałem wypłacone z premią uściskiem rączki i życzeniami 🙂

  0

  0
  Odpowiedz